1xEV Blackberry co to znaczy

Najlepsza odpowiedź: W zasadzie pytasz jak stać się legendą. Dobrze, aby to zrobić, trzeba być naprawdę wyjątkowy i szalony utalentowany. Jeśli jesteś muzykiem, trzeba być geniuszem muzycznym (coś większość ludzi, których wspomniane łączyło). Jeśli ktoś chciał brzmieć jak Michael Jackson, jedyną osobą można słuchać sam był Michael Jackson, bo miał coś do zaoferowania, że ​​nikt inny nie mógł. Był nie tylko muzykiem, był także tancerką i jestem całkiem pewny, że dziewczęta lubił jak on wyglądał tak dobrze.

ads

Pomaga również mają atrakcyjną osobowość (to komedia, moralności, etc.)

Podsumowując

1.Lots talentu

2.Uniqueness

3.Originality lt; ----- BIG ONE (Spróbuj zrobić coś, czego nikt nie widział Jeśli inni chcą naśladować cię za sukces).

4. Pomaga znać odpowiednich ludzi, ale jeśli można uzyskać stopę w drzwi na własną rękę, to powinieneś być w porządku

5.Give ludzie o czym rozmawiać (czy jej swój wygląd, coś ty, cokolwiek to jest, to musi być rasistowskie)

6. Pomaga mieć ładny osobowość, więc ludzie będą chcieli pracować z wami

* Jeśli chodzi o Adele, ona po prostu ma doskonały czas. Chociaż istnieje grono artystów śmieci robi wszystko dla pieniędzy w dzisiejszych czasach, że jest jednym z niewielu artystów, który faktycznie śpiewa z serca, i dlatego wiele osób takich jak ona, bo ludzie mogą odnosić się do jej muzyki i poczuć emocje

Nie otrzymuję wiadomości e-mail na moim BlackBerry

Jeśli ktoś mówi ci, że wysłał Ci wiadomość e-mail, który Haven’t otrzymał, spróbuj wysłać e-maila na swój adres e-mail. Jeśli otrzymasz swój własny e-mail może być problem z drugą osobą’Konto e-mail. Jeśli to zrobisz’t otrzymywać je spróbować wykonać następujące czynności, aby rozwiązać ten problem.

Jeśli ty’Nie ponownego odbierania poczty z kont internetowych Hotmail, MSN Sympatico lub dzwon, ale odbieranie poczty z innych kont, to’prawdopodobne, że trzeba ponownie zweryfikować swoje konta internetowe Hotmail, MSN, Sympatico lub dzwonek. Ze względów bezpieczeństwa, te rachunki muszą być ponownie potwierdzone co 90 dni.

 1. Upewnij się, że smartfon jest włączona, a sieć bezprzewodowa jest włączona.
  1. Na ekranie głównym wybierz zarządzanie połączeniami
  2. Wybierz Sieć mobilna i kliknij, aby włączyć sieć bezprzewodową
 2. Upewnić się, że siła sygnału sieci jest wystarczająca.

  W górnym prawym rogu na ekranie urządzenia BlackBerry jesteś’ll zobaczyć kilka barów pokrycia wskazujących siłę sygnału. Jeśli to zrobisz’t widać żadnych pasków pokrycia lub czy jest z ikoną usługi (SOS), to nie mają odpowiedniego zasięgu sieci bezprzewodowej.

  Oto kilka sposobów, aby sprawdzić siłę sygnału sieci.

  1. Na ekranie głównym kliknij Opcje Ikona
  2. W oknie Opcje kliknij Status
  3. Na ekranie stanu, sprawdź Sygnał pole. Sygnał musi mieścić się w zakresie od -40 do -100 DBMS dać odpowiedni zasięg sieci bezprzewodowej.
  Można również sprawdzić swoją siłę sygnału sieci bezprzewodowej za pomocą skrótu klawiaturowego (na smartfony BlackBerry z pełną klawiaturą QWERTY).
  1. Przytrzymując urządzenia BlackBerry ALT Klucz, wpisz litery N, m, L, L
  2. Ekran główny pokaże swoją siłę sygnału bezprzewodowego, mierzoną w DBMS.
  Jeśli to zrobisz’t mieć odpowiednią siłę sygnału, przenieść się do innej części budynku lub poza nim.
 3. Sprawdź, czy masz zasięg przeglądając nasze mapy pokrycia.
 4. Potwierdź łączność, wykonując następujące kroki: Upewnij się, że wielką literą 1X lub 1xEV pojawia się w prawym górnym rogu ekranu, tuż pod silnym sygnale. Jeśli ikony są wielkie, przejdź do następnego kroku. Jeśli ikony są małe litery (tzn 1x lub 1xEV ), Albo nie istnieje, spróbuj zresetować BlackBerry poprzez usunięcie i ponowne zainstalowanie baterii.
 5. 1xEV Blackberry co to znaczy
 6. Sprawdź, czy Twój adres e-mail jest prawidłowo skonfigurowana na BlackBerry Internet Service.
  1. Odwiedź https: //bell.blackberry
  2. Logowanie do usługi BlackBerry Internet Service przy użyciu nazwy użytkownika i hasła
  3. Pod Konta e-mail. powinny być wyświetlane Twoje konto poczty elektronicznej. Jeśli nie, kliknij Konfigurowanie konta .
  4. Jeśli konto e-mail istnieje ikoną pod Ważna w kolumnie kliknij Edytować w celu sprawdzenia ustawienia konta. Jest możliwe, że hasło do konta e-mail został zmieniony, w takim przypadku należy ponownie wprowadzić. Ponownie wprowadź hasło i oszczędzać.
 7. Potwierdzić na BlackBerry Internet Service, że "urządzenie" jest ustawiony na BlackBerry, której używasz. Jeśli niedawno zmienił swój telefon, musisz podać swoje aktualne informacje smartphone do BIS, tak aby nadal otrzymywać wiadomości e-mail. Potwierdzać:
  1. Po zalogowaniu się do BIS, wybierz zmiana Device z menu po lewej stronie
  2. Upewnij się, że kod PIN wyświetlany jest PIN smartfonie przechodząc do Ustawienia następnie Status
 8. Logowanie do konta BlackBerry Internet Service i wyślij swoje książki serwisowe, aby sprawdzić, czy problem nadal istnieje. (A książka serwisowa zawiera informacje, które konfiguruje jak twój smartfon BlackBerry współdziała z BlackBerry Infrastruktury. Okazuje się też na konkretnych usług dla smartfonu BlackBerry).
  1. Po zalogowaniu się do BIS, wybierz Książki serwisowe z menu po lewej stronie
  2. Kliknij Wyślij usługi Book przycisk. Książki serwisowe powinny być dostarczone w ciągu 5 minut. Gdy to nastąpi, zapraszamy email z potwierdzeniem pojawi się w skrzynce odbiorczej.
 9. Ponownie zarejestruj smartfonu BlackBerry, wykonując następujące kroki:
  1. Na ekranie głównym wybierz Opcje
  2. Wybierz Zaawansowane opcje
  3. Wybierz Tablica routingu hosta
  4. Na tym ekranie, naciśnij Menu przycisk i wybierz Zarejestruj się teraz. Jeśli ten krok się powiedzie, otrzymasz wiadomość e-mail w ramach rejestracji Wiadomości. Jeśli tak, spróbuj wysłać e-maila na swój adres e-mail, aby potwierdzić, że problem został rozwiązany.

Jeśli wiadomość nie dotrze do rejestracji, czy te kroki Haven’t rozwiązać problem, skontaktuj się z rozwiązaniami technicznymi.

Powiązane posty

 • Co robi przycisk "Wyślij ponownie Służby książek" zrobić? ID artykułu: 1686 Ostatnia aktualizacja 23.01.2015 04:59:22 AM Produkt: Urządzenia bezprzewodowe Czym jest książka serwisowa? Książka Serwis zawiera informacje, które ...

 • Co resetowania zrobić iPhone 4 a miękka, a nawet trudne, reset nie zresetować iPhone 3G do ustawień fabrycznych. To się nazywa przywrócenie telefonu iPhone. Miękki reset zachowuje wszystkie swoje ...

 • Prawie tydzień trwała tylko przy użyciu mojego iPada, ale jedno mnie powstrzymywało "Kiedy mój wierny 12-calowy MacBook poszedł do naprawy, w ostatnią sobotę, postanowiłem spróbować w tygodniu używając tylko iPad Air jak mój ...

 • Udostępnianie emocje za pomocą emotikonów tekstowe Co sprawia, że ​​ludzie wielkich malarzy, wspaniałych aktorów, ani wielkich poetów? To na pewno nie jest to proste pytanie, ale nie, ja nie staram się mylić i powiedzieć, że ...

 • Ile wynosi 1 GB, a co to znaczy? Co w bajcie Karma posiada prosty model biznesowy: sprzedajemy danych mobilnych z niewielkim zyskiem. Zamiast komórkowej transmisji danych w postaci amorficznej z serwisu ...