Android phone zakorzenione co teraz

Rzeczy, które wymagają Korzeń

Explorers Korzeń pliku

Można zamontować Twojego katalogu / System / odczytu i zapisu, który pozwoli na usunięcie aplikacji przewoźnika wysyłający nie podoba i tak dalej. odkrywcy plików root może zezwolić, aby wyświetlić wszystkie foldery w telefonie, takich jak / data /, który jest normalnie chroniony.

W ruchu & Usuwanie Apps

Android phone zakorzenione co teraz

Dostęp do / system oznacza również można przenieść aplikacje lub aktualizacje do aplikacji systemu z / danych do / system (ostrożnie!), Jeśli partycja ma wystarczająco dużo miejsca.

 • Kopia zapasowa Titanium - Tworzenie kopii zapasowych wszystkich aplikacji i danych. Również pozwala na odinstalowanie lub zamrozić aplikacje systemowe, integrować aktualizacje do swojego ROM, aby zaoszczędzić miejsce, przenieść aplikacje na SD, i wiele innych.
 • apps2rom - nie za darmo, co pro wersja kopii zapasowej tytanu ma: pozwala przenieść aplikacje na partycji systemowej.
 • Bloatfreezer - Zatrzymanie lub usunąć aplikacje systemowe
 • Link2SD - Move (system) aplikacji do drugiej partycji na karcie SD, wyzwalając mnóstwo wolnego miejsca w / partycji systemowej.

Należy pamiętać, że przenoszenie aplikacji do sdcard ma ryzyka i minusy, i powinny być przeprowadzane tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Większość nowoczesnych urządzeń ma wystarczającej ilości pamięci dla wielu aplikacji (16GB +), pod warunkiem, że zdjęcia / filmy / muzyka są przechowywane na zewnętrznym sdcard.

Niektóre urządzenia mają już tethering Wi-Fi out-of-the-box, jak Samsung Galaxy S, więc nie jest to taka wielka sprawa na nich chyba opłat nośnych dla tej funkcji.

Zrzuty ekranu & nagrywanie ekranu

Korzeń jest potrzebne do screenów przed 4,0-Ice Cream Sandwich. Większość rejestratorów ekranie poprzedzającym lizak wymagają także korzeń.

Istnieje również wiele aplikacji, które twierdzą, że wykonanie pełnej kopii zapasowej Nandroid.

Zastosowanie / Network Control

AdFree - Usuwa reklamy zmieniając plik hosts (a więc zarówno reklam w aplikacjach oraz w przeglądarce)

Adaway - blokuje także w aplikacji dodaje.

Droid Wall - Application Firewall. Masz aplikację, która używa zapasową wszystkich danych, gdy nie jest to nawet przy użyciu? Zablokować go z tym!

 • Orbot - Tor app
 • Mate Cache - Wyczyść pamięć podręczną wszystkich aplikacji
 • Droid VNC Server - podłączyć do telefonu przez VNC
 • LBE Privacy Guard - Selektywne usuwanie uprawnień z aplikacji
 • Przycisk Zbawiciela - Pomaga dodać przycisk na ekranie, aby zrekompensować awarię jednego przycisku fizycznego.
 • ClockSync - automatyczną synchronizację czasu urządzenia z kilku predefiniowanych zegarów atomowych.
 • Android phone zakorzenione co teraz

  Xposed ramowa

  • gravitybox - Aplikacja, która pozwala wiele usprawnień systemowych.
  • xhangouts - Ulepszona wersja Google Hangouts
  • xwhatsapp - Mod dla popularnego WhatsApp Messenger.
  • Xprivacy - Finegrained kontrola aplikacji.

  Kontrola CPU

  • SetCPU - Kontrola prędkości procesora w telefonie, może również profile ustawień. Pozwala underclocking oparta na warunkach, na przykład underclock do 125MHz, gdy ekran jest wyłączony. To znacznie zwiększa żywotność baterii bez wpływu na wydajność (jeśli jesteś rzeczywiście przy apps / telefon) lub może zwiększyć wydajność poprzez overclocking.
  • Overclock widget - podobnie jak SetCPU lecz mniej funkcjonalne

  Włącz / partycję wymiany plików

  Zaawansowany i Różne

  • ROM Manager - Umożliwia instalowanie nowych ROMów w ClockworkMod Recovery, i pozwala na wykonanie kopii zapasowej całego urządzenia (ROM + aplikacje + dane) i inne zaawansowane zadania.
  • Szybkie Boot - pozwala na ponowne uruchomienie w trybie odzysku lub bootloader / pobierania.
  • LED Hack - wyłącz dioda na telefonie (nie jest już dostępna na Android Market)
  • Lag poprawek - Różne poprawki i zmiany systemu plików, aby przyspieszyć swój telefon lub zapobiegania problemów z wstrzymaniem telefonu / zamrażanie czasowo. Są one szczególnie przydatne w przypadku niektórych telefonów Samsung, które używają systemu plików RFS. Ext4 lagfix jak Voodoo jest zalecane, ale istnieją także Ext2 lagfixes jak RyanZA w One Click Lag Fix, która pozwala również na zmianę zaawansowanych pamięci, Wi-Fi, oraz opcje planowania dysku.
  • TRIM - Niektóre starsze jądra nie mają TRIM.
  • StickMount - Automatycznie zamontować dyski flash USB, klawiatura USB, mysz USB za pomocą kabla OTG.
  • BusyBox - Sprawia emulatory terminali czują się bardziej jak Linux.
  • aplikacje sideloading. Większość przewoźników / telefony umożliwiają tę opcję, ale w&T nie.

  Choć główny nie jest wymagane do flashowania nowych ROM, wiele aplikacji, które ułatwiają wymagają korzeń.

  CyanogenMod jest bardzo popularnym rom, że wielu ludzi umieścić na swoich telefonach. Jest to również łatwe do zainstalowania poprzez aplikację ROM Manager. Pierwsza instalacja odzysku w zegarku. Następnie należy uruchomić kopię zapasową przed migać żadnych ROM.

  Sprawdź również: "Gdzie mogę znaleźć zdjęcia lub niestandardowych ROM dla tego urządzenia" lub forum XDA dla innych niestandardowych ROM. Większość urządzeń posiada specyficzny "Android Development" sub-forum, na którym ROM zostały napisane.

  Zawsze wykonuj kopię zapasową Nandroid przed zainstalowaniem jakiegokolwiek ROM lub mod! Być może trzeba wymazać wszystkie dane i pamięć podręczną z telefonu przed instalacją lub aktualizacją ROM.

  Niestandardowe Jądra

  Jednym z popularnych zestaw jądrami jest dostarczane przez ChevyNo1. Można również pobrać je za pośrednictwem wersji premium Zarządzającego ROM. Zrób Nandroid (ClockworkMod) kopię zapasową przed użyciem tych jąder! Warto również uzyskać SetCPU, aby jak najwięcej z tych jąder.

  Start z jądrami niskonapięciowych przy najniższej prędkości i swój sposób pracy do 1.2GHz. Jeśli telefon jest stabilny do zakresu 1,2 GHz, a następnie spróbuj niektóre z jądrami ultra niskiego napięcia. Jeśli zaczną się zamyka siły, a następnie powrócić do niskiego napięcia jądra.

  Zasadniczo każdy telefon (z tego samego telefonu marki / modelu) zależy od wersji jądra, która radzi sobie z powodu różnic produkcyjnych między procesorami. Więc może mam Motorola Droid który może być zasilany napięciem ultra niskiej jądra i twoje może nie być w stanie ich uruchomić. Telefony te niekoniecznie były zaprojektowane tak, aby działać w ten sposób.

  Powiązane posty

  • 5 Najlepsze Redakcja wideo dla Androida większość nowych smartfonów te dni przychodzą z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p, co oznacza, że ​​wielu z nas chodzą z całkiem przyzwoitych kamer w naszych ...

  • Android Ikony czyli telefon komórkowy Samsung Galaxy S5 ma sporo funkcji, opcji i ustawień. Na pewno widzieliście dziwne ikona pojawi się w pasku górnym i zastanawiał się, co ...

  • Dlaczego należy wykorzenić swoje urządzenie z Androidem - Powody Korzyści więc jesteś rozważa wykorzenić swoje urządzenie z Androidem, eh? Dobry! To pierwszy krok, aby w pełni doświadczyć tego, co jest możliwe ...

  • Najlepszy budzik App dla Androida którym góruje Reklama Gdzie on jest daleki Gentle Alarm jest super, ale to w żaden sposób doskonały. Po pierwsze, jego interfejs wygląda jak coś prostego ...

  • Android. Budzik, który będzie Alarm Gdy telefon jest wyłączony lip 21, 2010 O ile mi wiadomo standard budzika nie będzie alarmu, gdy telefon jest wyłączony. Czy ktoś wie, an ...


  Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/android-phone-zakorzenione-co-teraz.php on line 166

  Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/android-phone-zakorzenione-co-teraz.php on line 166