App oszustów co ja

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 1-25

Odpowiedzi na grze Czym jestem? APP Oszuści.

Szukasz kody lub odpowiedzi na zagadkę gry co ja? App Oszuści ma wszystkie odpowiedzi do każdego z trudnych zagadek w tym iPhone i iPad app. Jeśli znajdziesz ten przewodnik powinien być przydatny, to proszę Polub nas na Facebooku jeszcze więcej co ja cheaty gry i odpowiedzi na wiele innych gier słownych ciekawostki dla iOS!

App oszustów co ja

Oto odpowiedzi do poziomów 1-25 z Kim jestem? :

Poziom 1. I zmoknąć podczas suszenia. I brudzą podczas wycierania. Czym jestem?

Poziom 2. I może być pęknięty, wykonane, powiedział, i grał. Czym jestem?

poziom 3. I poruszył i nie widać, czasem pod ziemią, a czasem na drzewie. I naprawdę nie chcę być na haku, a stanę się osobą w połączeniu z książką?

poziom 4. Lubię kręcić moje ciało, ale zachowywał moją głowę wysoko. Po tym, jak iść, wszystko staje się napięty. Czym jestem?

poziom 5. Jestem na tyle delikatne, aby uspokoić skórę, wystarczająco dużo światła, aby latać na niebie, tyle silna, by złamać skał. Czym jestem?

poziom 6. Mogę latać, ale nie mają skrzydeł. Mogę płakać, ale nie mam oczy. Gdziekolwiek idę, ciemność za mną. Czym jestem?

poziom 7. Chociaż może mam oczy nie widzę. Mam okrągłą twarz brązowy z dużą ilością trądziku. Czym jestem?

poziom 8. Jem, żyję. Oddycham, żyję. Piję, umrę. Czym jestem?

poziom 9. Jestem nasiona z trzech liter w moim imieniu. Zabierz ostatnich dwóch i wciąż brzmią tak samo. Czym jestem?

poziom 10. Jestem lżejszy od powietrza, ale setki ludzi nie może podnieść mnie. Staranne, jestem krucha. Czym jestem?

poziom 11. Mimo sławy, ale nie w mojej mocy. Moc spadnie do mnie wreszcie, kiedy ten człowiek sprawił, że jest martwy. Czym jestem?

poziom 12. Jestem rodzaj pokoju nie można wejścia lub wyjścia. Podnieś z ziemi poniżej, mogę być trujące lub pyszne trea. Czym jestem?

poziom 13. Im więcej się o mnie, tym więcej można zostawić. Czym jestem?

poziom 14. Idę się i nigdy nie zejść bez względu na to jak bardzo chcesz. Jak uzyskać wyższe, więcej zmarszczek doczołgać się do twarzy. Czym jestem?

poziom 15. Mogę być długie lub krótkie. Mogę być uprawiane lub zakupione. I mogą być malowane lub pozostawione puste. Moja wskazówka może być okrągły lub kwadratowy. (Jedno słowo) Jaka jestem?

App oszustów co ja

Odpowiedź. paznokcie

poziom 16. Mam szyję i głowę, ma dwa ramiona, ale nie ma rąk. Jestem z tobą do szkoły, jestem z tobą pracować. Czym jestem?

poziom 17. I za każdym razem mniejsze termokurczliwe biorę kąpiel. Czym jestem?

poziom 18. Jestem ciężka do przodu, do tyłu, ale nie jestem. Czym jestem?

poziom 19. Noszę zieloną kurtkę na zewnątrz, biały żakiet jako druga warstwa, a czerwona kurtka wewnątrz. Jestem w ciąży z dużą ilością dzieci. Czym jestem?

poziom 20. Jestem dobry w ukrywaniu tego, co jest prawdziwe, a co ukryć prawdziwe. Kiedyś, to wydobyć odwagę w was! Czym jestem?

poziom 21. Mam twarz, ale nie oczy, ręce, ale nie ma broni. Czym jestem?

poziom 22. Z trzema oczami i czarne jak noc, ja często obijać dziesięciu ludzi z jednym uderzeniem! Czym jestem?

Odpowiedź. Kula do kręgli

poziom 23. Mam wzrosła z ciemności, ale świecą bladym światłem. Bardzo Round jestem i zawsze damy rozkoszą. Czym jestem?

poziom 24. Jestem w posiadaniu każdego człowieka, przez moje długość różni. Ich żony mnie wykorzystać po ślubie. Czym jestem?

poziom 25. Jestem biały, idealne do cięcia i szlifowania. Dla większości zwierząt Jestem użytecznym narzędziem. Czym jestem?

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 1-20

02 czerwca 2013 Przez Murrejb 2 Komentarze

Opis przejścia dla Kim jestem? Zagadki Level # 1 - # 20. Mamy odpowiedzi dla tej popularnej gry. Aplikacja została opracowana przez Charlesa Qu dla iPhone, iPad i iPod. Jeżeli jesteś miłośnikiem gra słów, znajdziesz tę grę, aby być dużo zabawy. Teraz śmiało grać, i rozwiązać je wszystkie, z pomocą poniższych rozwiązań. W rywalizacji o zagadki rozwiązać stosując GameCenter tablicy! W cheasts pomoże Ci przejść na tablicy w krótkim czasie. Stay tuned więcej zagadek odpowiedzi.

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 1-20:

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 1: Ręcznik

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 2: Joke

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 3: robak

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 4: Screw

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 5: Waterr

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 6: Chmura

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi poziom 7: ziemniak

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi poziom 8: Ogień

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 9 Pea

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Level 10: Bubble

Czym jestem? Zagadki odpowiedzi Poziom 11: Książę

Powiązane posty

  • Większość Oszuści Zastosowanie smartfony, aplikacje do Kontaktu Lovers Tech Multimedia Sieć (laptop) wtorek, 8 kwietnia 2014 Daniel P. Howley, laptop Senior Smartfony Writer pozornie zmieniła każdy aspekt ...

  • Wszystko Guess Restauracji odpowiedzi Cheats Wszystko Zgadnij odpowiedź restauracja dla najnowszej gry zgadywania z ikony LLC! Mózgiem Wszystko Guess logo i wszystkie Guess Zapaśnik posiada ...

  • Informacje Twórca Opis Pierwszy jedyne co ten Kody markowe odpowiedzi Guide Co to jest gra Marka słowami Mobile. Pobierz teraz! Rozwiąż Co Brand like a boss. To jest...

  • Najlepsza odpowiedź: W zasadzie pytasz jak stać się legendą. Dobrze, aby to zrobić, trzeba być naprawdę wyjątkowy i szalony utalentowany. Jeśli jesteś muzykiem, trzeba być muzyczne ...

  • Sony Xperia, Bo potrzebujesz inteligentnego komunikatora! Sony Xperia Mobiles jest jedną z najbardziej znanych marek w Indiach. Mają ugruntowaną pozycję jako lidera wartości w różnych produktów ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/app-oszustw-co-ja.php on line 149

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/app-oszustw-co-ja.php on line 149