Co nowego Androida m

Android M: Co nowego w najnowszym systemie operacyjnym Google

Wraz z aktualizacją M, użytkownicy będą w stanie przywołać Google Now skanować treść może być cokolwiek na ekranie urządzenie mobilne jest.

San Francisco: kolejną wersję swojego systemu operacyjnego Android Google'a będzie pochwalić nowe sposoby, aby pobrać informacje, zapłacić kupcy i ochrony prywatności w urządzeniach mobilnych, jak firma internetowa duels z Apple w dążeniu do ich technologia niezbędna.

Na dorocznej konferencji deweloperów Google czwartek, Google zaoferował podgląd Android M, ukazać jeszcze w tym roku, z uaktualnionej wersji "Google Now" asystenta aktywowane głosem, który konkuruje z rywalami takimi jak Apple Siri i Microsoftu Cortana. Modernizacja pozwoli osobistego asystenta Androida, Google Now, rozszerzone uprawnienia intuicji, które mogą witany jako wielkie udogodnienie dla jednych i odrobinę zbyt przerażający dla innych.

Oto bliższe spojrzenie na niektóre z najważniejszych funkcji w nadchodzącym Android Upgrade, znanych obecnie jedynie jako "M":

Google Now obecnie uczy zainteresowań i nawyków danego użytkownika na podstawie analizy żądań wyszukiwania i skanowania wiadomości e-mail, dzięki czemu można automatycznie prezentujemy przydatne informacje, takie jak najświeższe informacje o ulubionych drużyny sportowej lub jak długo będzie trzeba czekać do pracy.

Wraz z aktualizacją M, użytkownicy będą w stanie przywołać Google Now skanować treść może być cokolwiek na ekranie mobilnego urządzenia tak, może przedstawić stosowne informacje na ten temat tekstu, utworu, klipu wideo lub wyrobu.

Nowa funkcja Android o nazwie "Teraz on Tap", zostanie aktywowana poprzez przytrzymanie przycisku home urządzenia lub mówiąc, "OK Google" do mikrofonu. Że działania poprosi Teraz on Tap zeskanować ekran w próbie, aby dowiedzieć się, jak być najbardziej pomocne. Lub, jeśli mówiąc, użytkownicy mogą po prostu powiedzieć, co oni szukają, takich jak: "Kto śpiewa to?"

Google ma nadzieję, że w celu zapewnienia użytkownikom Androida z czego potrzebują dokładnie w chwili, gdy jej potrzebujesz, bez zmuszania ich do hopscotch z jednej aplikacji do drugiej.

Płatności mobilnych zrobić-over

Android M obejmie alternatywę dla mobilnego systemu płatniczego, że firma Apple wprowadziła jesienią ubiegłego roku. Odpowiedź Google o nazwie Android płatna, zastąpi Google Wallet dokonywania zakupów w sklepach mobilnych i aplikacji. Portfel Google, który ukazał się w 2011 roku, będzie nadal działać do wysyłania płatności od jednej osoby do drugiej.

Jak system Apple, Android Pay może być używany do przechowywania główne karty kredytowe i debetowe w smartfonach, które mogą być używane do płacenia kupcom wyposażonych w terminale, które współpracują z technologią. Android płatna będzie również działać na urządzeniach z systemem w wersji KitKat i lizak Androida wydała ostatnie dwa lata.

Ochrona prywatności

Android M będzie kompatybilny ze skanerami linii papilarnych, dzięki czemu użytkownicy urządzeń mogą zweryfikować swoją tożsamość poprzez naciśnięcie przycisku zamiast wprowadzania hasła. iPhone Apple rozpoczął pomocą czytnika linii papilarnych w 2013 roku.

Oprócz wspierania skanery linii papilarnych, Android M ułatwi użytkownikom, aby zapobiec aplikacji mobilnych z chwytając swoje dane osobowe. Pozwolenie trzeba tylko być przyznana każdej aplikacji, jeśli dostęp jest potrzebny dla danego działania. Oznacza to, że użytkownicy Androida nie będą proszeni o dzielenie się informacjami o swoich listach kontaktów, bułki fotograficznych lub miejscach, dopóki aplikacja nie będzie działać bez niego.

Większość remontów odsłonięty czwartek na dorocznej konferencji deweloperów Google nie będzie dostępna dopóki późnym latem lub wczesną jesienią, w tym samym czasie, że oczekuje się Apple zwolnić ostatni remont oprogramowania iOS, który napędza iPhone i iPad.

Co nowego Androida m

Roczne zmiany w Androidzie i iOS stają się coraz bardziej ważne, jak ludzie stają się bardziej zależne od smartfonów do zarządzania ich życie. Android posiada około 80 procent udziału w światowym rynku smartfonów z iOS odległy drugi na 16 procent, w zależności od firmy badawczej International Data Corp.

Zarówno Google i Apple walczą, aby ich produkty były jeszcze bardziej wszechobecne poprzez przeszczep wiele z ich technologii mobilnej do samochodów i telewizorów i urządzeń podłączonych do Internetu. Google ma nadzieję, że odgrywają istotną rolę w zarządzaniu bezpieczeństwem i sprzętu gospodarstwa domowego z nowym systemem operacyjnym o nazwie Brillo, które będą korzystać z urządzeń z systemem Android.

Android vs Lollipop M: Co nowego Jadąc z tej jesieni w wersji?

Jako data premiery Androida 6.0 m, (obecnie znany jako Android 6.0 Zefir) podejścia, użytkownicy mobilnych systemów operacyjnych Google może się zastanawiać, co będzie w aktualizacji, która różni się od ostatniego systemu operacyjnego zwolniony, Android 5.0 lizak.

Lollipop przyniósł większych zmian w systemie Android, przynosząc systemu operacyjnego do nowej ery większą kontrolę nad powiadomieniami, inteligentnych mechanizmów zabezpieczających przed kradzieżą wbudowany, i zupełnie nowe spojrzenie na system oparty na "materiał Design." Aby zobaczyć wszystko Lollipop przyniósł kiedy uderzyć urządzeń Android wszędzie, sprawdź nasze hands-on przeglądu.

Więc co jest tak wielka temat Androida 6.0 Marshmallow, a co mogłoby doprowadzić do Google system operacyjny gwarantujący całą nową nazwę, a nie pierwotne "5,2 Lollipop" nazwa? Oto największe zmiany pochodzących tej jesieni, kiedy Android 6.0 M dla Marshmallow trafi na rynek konsumentów.

Powiązane posty

  • Najlepszym sposobem, aby odpowiedzi "Jaki jest twój największą słabością?" "Powiedziałeś mi o swoich mocnych-Now, można udostępnić co uważa za swoją największą słabością?" To pytanie, na które nikt nie ...

  • Pobierz WhatsApp dla BlackBerry Z10, Q10, Z3, Q5, 9900, 9800 7 stycznia 2015 Pobierz WhatsApp dla BlackBerry Z10, Q10, Z3, Q5, 9900, 9800 i wszystkich innych urządzeń WhatsApp jest najlepszym i ...

  • Najlepszy eReader dla Androida do czytania e-booków na Androida kiedyś po prostu w porządku. Teraz to jest niesamowite. Chociaż istnieje mnóstwo słodkich aplikacji do czytania książek na telefonie lub tablecie, Play Books ma ...

  • Można powiedzieć taco? Liczne nowe emotikony wylądował na iPhone'y i iPady wcześniej w tym tygodniu z iOS 9.1 aktualizacji, w tym środkowych palców, jednorożce i tacos, pozostawiając użytkowników Androida trochę w lewo ...

  • Odpowiedzi LogoGuess słowo i kody Logo Guess odpowiedzi Logo Guess jest trudnym, konkurencyjnym app-branding gra, która testuje swoją wiedzę o globalnych marek i ikony. Utworzona przez XIN WENWEI ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-nowego-androida-m.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-nowego-androida-m.php on line 125