Co Okna pic oszustów telefonicznych

Zdjęcia + Aparat

Weźmy, edytować i udostępniać zdjęcia i filmy

Aby zrobić zdjęcie lub film

Naciśnij przycisk aparatu, zazwyczaj znajduje się na krawędzi telefonu.

  Jeśli telefon nie posiada fizycznego przycisku aparatu, przejdź do listy aplikacji. dotknij Camera. a następnie dotknij ekranu, aby zrobić zdjęcie. (Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z instrukcją obsługi telefonu). Można także uruchomić kamerę w jednym kranem od centrum akcji. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Za pomocą szybkich działań na moim telefonie. Telefon zablokowany lub śpi? Nadal można szybko uchwycić moment, wystarczy nacisnąć przycisk aparatu. Co Okna pic oszustów telefonicznych
  Aby zrobić zdjęcie, należy najpierw nacisnąć przycisk aparatu do połowy, aby ustawić ostrość, a następnie naciśnij go przez całą drogę do przystawki zdjęcie. Jeśli telefon nie posiada przycisk aparatu, można dotknąć Pojedyncze zdjęcie w wizjerze, aby zrobić zdjęcie. Aby nagrać wideo, wybierz Wideo na celowniku, a następnie naciśnij przycisk aparatu lub dotknij Rekord, aby rozpocząć lub zatrzymać nagrywanie.
  Twoje zdjęcia mogą uzyskać jeszcze lepszy (lub dziwniejsze) z obiektywami, które integrują w prawo w wizjerze. Z aplikacji Aparat, soczewki stuknij, a następnie stuknij aplikację obiektywu, którego chcesz użyć. Aby uzyskać więcej, dotknij przycisku Znajdź więcej soczewek. (Jeśli soczewki nie jest jednym z skrócony ustawienia celownika dotknij Więcej, dotknij jednego z gniazd pod Pokazują te ustawienia w wizjerze., A następnie naciśnij selektor obiektywu.) Masz jakieś dodatkowe specjalne limitów? Dodaj je do ulubionych, a następnie wykorzystać je do personalizacji telefonu. Naucz się spersonalizować telefon z moich zdjęć.

Jeśli widzisz Burst u dołu zdjęcia, dotknij go, aby przejrzeć i zapisać najlepsze ujęcia z serii serii zdjęć, zanim zostaną automatycznie usunięte.

Aby korzystać z trybu zdjęć seryjnych podczas robienia zdjęć

Tryb zdjęć seryjnych jest to świetny sposób, aby uchwycić szybko poruszające się obiekty i zdjęć grupowych. (Można przełączać się między trybami aparatu, wybierając tryb burst, jednego zdjęcia lub wideo w wizjerze). Podczas robienia zdjęć w trybie zdjęć seryjnych, telefon rejestruje serię strzałów w krótkim odstępie czasu. Potem można je przeglądać i zapisywać te najlepsze do Rolki z aparatu. Wszelkie zdjęcia, które nie oszczędzają są automatycznie usuwane po upływie okresu, domyślny zestaw jest siedem dni, ale można ją zmienić. Aby wybrać zdjęcia, tryb zdjęć seryjnych, które chcesz zachować lub usunąć, wykonaj następujące kroki:

Co Okna pic oszustów telefonicznych

Na liście aplikacji. Zdjęcia dotknij, a następnie dotknij zrobionego trybie zdjęć seryjnych, aby go otworzyć zdjęcie.

Stuknij Burst, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia w tej serii.

Po załadowaniu zdjęcia można trzepnąć taśmie filmowej lewo lub w prawo i dotknij żadnych zdjęć, które chcesz zachować, aby je zaznaczyć. Znacznik wyboru pojawi się na strzały już wybranych. (Nawet jeśli nie dokonywać żadnych wyborów, jedno zdjęcie w każdej serii zdjęć seryjnych jest zawsze zapisywany domyślnie).

Chcesz szybko zapisać wszystkie zdjęcia w serię zdjęć do aparatu rolki? stuknij Więcej gt; Zaznacz wszystko .

Stuknij Zapisz, aby zapisać wybrane zdjęcia do albumu Rolka z aparatu. Wszelkie zdjęcia w serii nie wybrano zostaną natychmiast usunięte.

Tryb zdjęć seryjnych pozwala wybrać, które zdjęcia chcesz zachować

Aby korzystać z wizjera i zmieniać ustawienia

Doskonałe zdjęcia nie odbędzie się, dlatego też Windows Phone 8.1 wyświetla ważne szybkich ustawień w górnej części wizjera kamery. Flash, rozdzielczość, rolki aparatu i inne mogą być dostępne od razu z dotknięciem palca. Można zmienić ustawienia, które pojawiają się w wizjerze, wykonując następujące czynności:

Stuknij Więcej, a następnie wybierz dowolny z gniazd pod Pokazują te ustawienia w wizjerze.

Można wybrać domyślną akcję dla każdego z szybkich ustawień z aparatu wizjer, po prostu stuknij Więcej gt; Ustawienia zdjęć lub Ustawienia wideo. dotknij ustawienie, aby wyświetlić listę opcji, a następnie wybierz opcję, aby ustawić go jako domyślny.

Co Okna pic oszustów telefonicznych

Aby edytować zdjęcie

Po zrobieniu zdjęcia można je obracać, przycinać je, lub zastosować filtr poprawek. Fix automatycznie zastosować niektóre z najczęstszych fotograficznego rozwiązuje ekspozycji, temperatury kolorów i cienia / podświetlenia regulacji w taki sposób, że jest dostrojony do każdego zdjęcia.

Na liście aplikacji. stuknij Zdjęcia.

Znajdź zdjęcie, które chcesz edytować, a następnie wybierz zdjęcie, aby je otworzyć.

Dotknij Edycja, a następnie wykonaj jedną z następujących czynności: (Jeśli masz Photo Editor aplikacji zainstalowanych w telefonie, ale nadal chcą skorzystać z poniższego wbudowanych narzędzi do edycji zdjęć, dotknij przycinanie, obracanie, auto-fix najpierw na Edytuj ekran.)

  Aby obrócić zdjęcie, wybierz polecenie Obróć tyle razy, ile potrzeba, aż zdjęcie jest prawą stroną do góry. Aby przyciąć zdjęcie, wybierz Przytnij. Dotknij i przeciągnij jeden z narożników prostokąta lub dotknij proporcje, aby wybrać odpowiedni współczynnik (takich jak 16x9), a następnie przeciągnij prostokąt. Po zakończeniu przycinania, dotknij Gotowe. Jeśli kolor na zdjęciu nie wygląda dość dobrze, spróbuj stukając Fix. Jeśli nie podoba mi się sposób, w jaki patrzy potem po prostu dotknij naprawić Cofnij, aby cofnąć.

Stuknij Zapisz, aby zapisać wszystkie zmiany.

Chcesz zmieniać swoje zdjęcie za pomocą aplikacji edytor zdjęć, które zostały już zainstalowane w telefonie? Na ekranie Edycja wystarczy dotknąć nazwę Photo Editor aplikacji do otwierania i edycji zdjęć w aplikacji. Jeśli szukasz więcej aplikacji edytor zdjęć, po prostu dotknij Znajdź więcej redaktorów Aby wyszukać więcej z nich w Sklepie Windows Phone.

Aby udostępnić zdjęcie lub film

Więc zabrał niesamowite zdjęcia lub wideo, co teraz? Pokazać je znajomym, oczywiście! Możesz wysłać swój tekst lub zdjęcie lub film do kogoś, lub pocztą na Facebooku. Twitter lub LinkedIn. w zależności od tego, co aplikacje są zainstalowane.

Na liście aplikacji. stuknij Zdjęcia.

Stuknij zdjęcie lub film, który chcesz udostępnić, a następnie stuknij Udostępnij.

Wybierz opcję udostępniania takich jak komunikatory, e-mail lub sieci społecznych, takich jak Facebook.

Powiązane posty

 • Kompletny unoffical cheaty i solucja do tego co jest moje IQ Lilya0304 powiedział: 28.12.2012 22:03 Kompletny unoffical cheaty i solucja do Jakie jest moje IQ gt; Nazwa aplikacji: Kody Porady ...

 • Odpowiedzi LogoGuess słowo i kody Logo Guess odpowiedzi Logo Guess jest trudnym, konkurencyjnym app-branding gra, która testuje swoją wiedzę o globalnych marek i ikony. Utworzona przez XIN WENWEI ...

 • Whatsapp BlackBerry W tym zaawansowanym świecie technologii, mnóstwo najnowszych aplikacji mobilnych grających niezwykłą rolę w życiu wszystkich ludzi. Na całym świecie, nikt nie może po prostu chodzić z ...

 • 4 zdjęcia 1 słowo odpowiedzi odpowiedzi do 4 Pics 1 Word: Jakie to słowo Level 101-200 dla Androida 3 litera słowa Emo - alot czaszek, smutnym kreskówki osoby, dziewczynka siedzi na facetów okrążenia całując jego ...

 • Co to jest konto w miejscu pracy? Firmy, organizacje, uczelnie i inne pracodawcy mogą utworzyć konto w miejscu pracy na Windows Phone, który dostarcza aplikacje i informacje, które mogą ułatwić ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-okna-pic-oszustw-telefonicznych.php on line 141

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-okna-pic-oszustw-telefonicznych.php on line 141