Co oznacza LTE smartphone

Winić Polityka dla USA "żenująco powolny LTE

Pomyśl smartfon jest szybki? Że wczytuje strony i odświeża Instagram w mgnieniu oka? Jeśli czytasz to gdzieś poza granicami Stanów Zjednoczonych, może również mieć rację. W przeciwnym razie, należy przygotować się na zniechęcający dawce perspektywy.

W Singapurze, średniej prędkości 4G zegary połączeń w co 37 Mbps. W Nowej Zelandii, telefony pliki do pobrania zip przez na 29 Mbps. Węgry, Izrael, Korea Południowa, Oman, i tak dalej; istnieje 14 krajów z LTE, która jest 20 Mbps lub szybszy. Przeprosiny dla wszystkich numerów z góry, ale ważne jest, aby wiedzieć rodzaju tempie reszta świata trzyma przed dowiedzieć się średnią prędkość pobierania komórkowej w Stanach Zjednoczonych, która wynosi 10 Mbps.

Co oznacza LTE smartphone

Tak! 10. Pół prędkość Omanu. Tylko nieznacznie szybciej niż w Kazachstanie. wystarcza na 56 out of 39 krajach mierzonych OpenSignal w najnowszym członkowskiego spółki Analytics za sprawozdania LTE dobre. USA jest całkiem dobry w upewniając jej obywatele mają dostęp do LTE sygnał, że ceny pokrycie 81 procent, wystarczająco dobry na siódme miejsce remis z ... Urugwaj, ale traci prawie żadnej footrace w krajach rozwiniętych.

USA pozostają w tyle za resztą świata w LTE nie jest szczególnie nowym zjawiskiem. Różnica jest jednak coraz jaskrawo gorzej. "Rok temu, średnia prędkość 4G 20 Mbps byłby naprawdę imponujący wyczyn", mówi raport OpenSignal ", ale dziś są 15 kraje i 52 pojedynczych sieci, które spełniają lub przekraczają ten próg." Nie było kuć od poprawa stateside jak również; Prędkości US uśrednione się na sprawiedliwym 7Mbps ubiegłym roku. To stawia nas w tempie dogonić najzdolniejszych przewoźników najbardziej świecie kiedyś późno w następnej dekadzie. Dzięki klastra przeszkód technicznych i politycznych, to może po prostu wziąć tak długo.

Slow Lane

Jakie inne kraje uzyskać prawo, że USA ma nie tak daleko jest przyjęcie LTE Zaawansowane, stosunkowo nowego standardu, który zasadniczo łączy dwa kanały do ​​pobrania w jednym, a dostępność częstotliwości bezprzewodowej.

Co oznacza LTE smartphone

"Im więcej masz widma, wyższe lub wyższe przepustowości sieci pojemność można umieścić tam," mówi OpenSignal analityk Kevin Fitchard. "Co widzisz z krajów, które obecnie nie istnieją już od dłuższego czasu, które mają ogromne penetracji klientów LTE, podobnie jak w Japonii, Korei Południowej i Singapurze, jest to, że udało im się coraz bardziej widmo".

Pomyśl o tym tak: Miejsca takie jak Singapur i Korea Południowa otworzyły autostrad multi-Lane i podniesione limity prędkości, podczas gdy USA jest chugging grzecznie dół Main Street. W strefie szkolnej. A ponieważ dostępność widma oraz LTE zaawansowane są ze sobą powiązane, nie powinniśmy spodziewać się dużo lepszy od albo liczyć w najbliższym czasie.

"Operatorzy muszą zdobyć więcej widma w celu dodania większej zdolności do ich sieci", mówi Fitchard ", a skoro oni dostać więcej widma mogą korzystać z LTE Advanced, aby powiązać je ze sobą i uzyskać większą pojemność i zwiększyć indywidualne prędkości dostępne dla klientów indywidualnych. "

Po raz ostatni poważny fragment widma stały się dostępne w Stanach Zjednoczonych, choć było w 2008 roku, zaledwie rok po pierwszym iPhone został zwolniony. Pod względem komórkowych, może być równie dobrze ery mezozoicznej.

FCC ołówkiem w innej aukcji widma dla jeszcze w tym roku, ale Fitchard ostrzega przed coraz swoich nadziei.

"FCC opóźnił go wielokrotnie. To bardzo skomplikowana sprawa, "mówi. "W przeciwieństwie do innych aukcjach, w których w zasadzie biorą częstotliwości, które zostały wyczyszczone z departamentu obrony lub spektrum satelitarną, coś takiego, widmo, że mówimy o teraz jest wykorzystywana przez nadawców telewizyjnych."

Co oznacza LTE smartphone

To istotne, ponieważ oznacza to, że FCC musi iść pukanie do drzwi prosząc stacje telewizyjne sprzedać swoje fale radiowe do rządu. Jeśli ich dosyć powiedzieć tak, FCC następnie zapakować te i oferować je na aukcji do przewoźników. Ale nawet wtedy, Fitchard ostrzega, że ​​jeśli cena aukcja nie osiągnie co nadawcy wymagają podobnego kiedy, powiedzmy, ktoś kładzie rezerwę na elemencie-aukcji Ebay cały proces musi zacząć wszystko od nowa.

Zabawa się nie kończy! Nawet jeśli wszystkie strony mają pogodzić się, że będzie się walić, dopóki nie zaczniemy dostrzegać żadnych skutków w świecie rzeczywistym.

"Po to rzeczywiście się dzieje, nie będzie to okres, w którym nadawcy muszą albo angażują się w dzieleniu kanału, gdzie dwóch nadawców otrzymać te same częstotliwości do ich transmisji, lub wyłączania ich stacji," mówi Fitchard. "Jednym z powodów aukcja 2008 było tak dawno temu, że to trwało kilka lat nadawcom wysiąść tych częstotliwości. prawdopodobnie zobaczysz ten sam proces tutaj. "

Przygnębiające? Pewnie. Zwłaszcza, gdy Netflix rozpoczyna buforowanie. Mimo to, przynajmniej nie jest to droga do poprawy, nawet jeśli będzie to trwać wiele lat, aby poruszać.

Powiązane posty

  • Przed zakupem Unlocked telefonów komórkowych lub smartfonów: Co trzeba wiedzieć Liane Cassavoy. Smartfony Expert Updated 10 grudnia 2014. Być może słyszeli ludzie mówią o "odblokowanym" komórka ...

  • Co Intel-deal oznacza dla Nokia Symbian? Umowa stworzy nową drogę dla Nokia walczyć konkurencji na rynku smartfonów poprzez skoncentrowanie się na strategii Linux jako silna alternatywa dla ...

  • Rozwiązywanie problemów Sprawdź, bezprzewodowa jest włączona. Sprawdź, czy urządzenie wyświetla co najmniej dwa paski siły sygnału. Jeśli urządzenie nie wyświetla co najmniej dwa paski siły sygnału, spróbuj przenieść ...

  • Jak znaleźć zgubiony lub skradziony smartfon z Androidem lub tablet Jeśli chodzi o ochronę smartfonu z utraty lub kradzieży jest mnóstwo aplikacji w sklepie Google Play, ale jak Find Apple ...

  • Czym jest BlackBerry Ping? Pingowanie promowana przez osoby korzystające z BlackBerry Referencje Proszę włączyć JavaScript, aby wyświetlić komentarze powered by Disqus. Photo Credit ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-oznacza-lte-smartphone.php on line 120

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-oznacza-lte-smartphone.php on line 120