Co to jest android pilot

Jak Remote View i kontrola telefonu Android

Jason Fitzpatrick w dniu 2 lutego 2011 roku

Jeśli kiedykolwiek chciał, mógł zobaczyć ekran telefonu Android jest na pulpicie lub na pilocie jest za pomocą myszki i klawiatury pokażemy, jak w ten prosty przewodnik do zdobywania zdalny dostęp do urządzenia z systemem Android.

Co to jest android pilot

Dlaczego chcesz, aby uzyskać dostęp? Gdy skończysz z tym kursie będziesz w stanie wyświetlić ekran telefonu na ekranie monitora komputerowego, który doskonale nadaje się do: oddanie Android powiadomienia prawo wzdłuż boku inne pola powiadomień na ekranie monitora, wykorzystując go jak dzwoniącego na monitorze-ID i robienia zrzutów ekranu i screencasts. Także wtedy, gdy telefon jest zakorzeniona (i powinno być! Zakorzenienie odblokowuje tak wiele wspaniałych możliwości) zyskasz możliwość korzystania z klawiatury i myszy komputera do sterowania telefonu Android. Pilot klawiatura / mysz doskonale nadaje się do wprowadzania danych na maleńkim ekranie bez konieczności dziobać na klawiaturze ekranowej.

Przekonany? Wspaniały! Zacznijmy.

Co będzie potrzebne

Do tej sztuczki trzeba kilka rzeczy, wszystkie z nich za darmo (sans urządzenie z Androidem nie-free-jak-w-piwa). Zbierz się następujące elementy:

  • Urządzenie z systemem Android
  • Kabel USB do synchronizacji
  • Pobierz Android SDK dla systemu operacyjnego tutaj (użytkownicy Windows powinni pominąć instalator i chwycić ZIP).
  • Pobierz AndroidScreencast Java oparte tutaj.
  • Opcjonalnie: Jeśli nie jest zainstalowane oprogramowanie Java w systemie, pobierz go tutaj.

Konfiguracja Android SDK

W tym tutorialu będziemy używać Windows 7 urządzenie, ale ponieważ nie jest to pakiet SDK dla Windows, Mac OS X i Linux, a także tajne sos w naszym poradniku jest aplikacja Java, nie powinno być problemu następujący wraz niezależnie od Twój OS.

Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, to skonfigurować Android SDK. Jest Instalator systemu Windows, zalecamy omijając go. Nie ma potrzeby, aby zainstalować pakiet SDK oraz wszystkie dodatkowe rzeczy, że chce ci się zainstalować, jeśli nie planujesz robić rozwoju Android (a jeśli są, to prawdopodobnie już po zainstalowaniu go w każdym razie).

Pobierz i rozpakuj archiwum android-sdk-windows teczka. Otwórz folder. Kliknij na SDK Manager.exe. Musimy zrobić trochę aktualizacji, jak nowe wersje pakietu SDK nie pochodzą z niektórych aplikacji pomocniczych, których potrzebujemy. Po uruchomieniu Menedżera SDK kilka okien szybko otworzyć i wyglądać tak:

Poświęć chwilę, aby odznaczyć wszystko, ale górnym wejściu, Android SDK Platform-Tools. Musimy narzędzia, ale nie musimy którykolwiek z pozostałych pakietów rozwojowych SDK (w przypadku braku ich zaznaczenie oznacza, że ​​będziesz musiał siedzieć przez dłuższy pobierania i odpadów przestrzeni dyskowej z obrazami rozwojowych nie będą potrzebne). Po zakończeniu pobierania można zamknąć Menedżera SDK.

Sprawdzanie połączenia między komputerem a urządzeniem z Androidem

W tym momencie będziemy chcieli połączyć urządzenie z Androidem za pomocą kabla USB do synchronizacji. Sprawdź dwa razy android-sdk-windows Katalog i upewnić się, zobaczysz folder oznaczony platform-tools (Jeśli nie, należy ponownie uruchomić menedżera SDK i dokładnie sprawdzić, że Android SDK Platform-tools pobrane prawidłowo).

Otwórz katalog, w środku powinna być aplikacja o nazwie adb.exe. Otwórz wiersz poleceń i przeciągnij i upuść adb.exe na nim. Rodzaj pomysłowość jako przełącznik sterowania po adb.exe. jak widać na zrzucie ekranu poniżej:

Jeden z dwóch sytuacji: jeden, dostaniesz listę podłączonych urządzeń (jak wyżej) lub dwa, adb wyszuka i podłączać urządzenia Android znajdzie. 99% błędów będziesz napotkasz podczas łączenia urządzenia z komputerem można rozwiązać po prostu działa urządzenia adb.exe gdy urządzenie jest podłączone prawidłowo.

Co to jest android pilot

Łączenie komputer i urządzenia z systemem Android poprzez AndroidScreencast

Chwyć kopię androidscreencast.jnlp zapisałeś wcześniej i skopiować go do listy android-sdk-windows teczka. To nie musi być w tym samym katalogu, ale równie dobrze można utrzymać wszystko uporządkowane. Podwójne kliknięcie na plik i zobaczysz ekran ładowania Java tak jak na powyższym zrzucie ekranu. Pierwsze uruchomienie trwa zwykle dłużej niż zwykle, więc bądź cierpliwy, a także, jeśli napotkasz jakieś błędy wrócić i dokładnie sprawdzić, że urządzenia adb.exe faktycznie przedstawia urządzenie z Androidem na liście urządzeń. Po to się robi ładowania powinieneś zobaczyć ekran Android za:

W tym momencie telefony non zakorzenione można zobaczyć na ekranie, zrób zrzut ekranu przy użyciu narzędzi innych firm (nie ma, niestety, nie jest zbudowany w screenshot tool) lub można nagrać film z ekranu za pomocą wbudowanych narzędzi Screencasting. Jeśli masz zakorzenione urządzenie nie tylko można zobaczyć na ekranie, ale można również wchodzić w interakcje z nim zarówno klikając bezpośrednio na ekranie i klikając przyciski funkcyjne na dole okna przeglądarki (home, menu, wstecz, i tak dalej) , Zarówno zakorzenione i non-zakorzenione użytkownicy mogą korzystać z podstawowej przeglądarki plików, ale w większości przypadków jest dość ograniczona i nie ma żadnej wartości dla całej misji zdalnego view / sterowania.

Kiedykolwiek chcesz wyświetlić lub zdalnie sterować urządzeniem w przyszłości, wystarczy przywiązać go za pomocą kabla USB i uruchom androidscreencast.jnlp .

Masz Androida siekać podzielić? Posłuchajmy o tym w komentarzach. Chcesz wiedzieć, jak zrobić coś na telefonie z Androidem? Chcemy usłyszeć o tym też.

Powiązane posty

  • Najlepszy eReader dla Androida do czytania e-booków na Androida kiedyś po prostu w porządku. Teraz to jest niesamowite. Chociaż istnieje mnóstwo słodkich aplikacji do czytania książek na telefonie lub tablecie, Play Books ma ...

  • Wideo: Hands-on z Nowego Instagram wideo na Androida nie to, że było wiele z zaskoczenia po kilku raportów złamał wiadomości w dniach poprzedzających dzisiejsze wydarzenie na Facebooku, ale tak, że ...

  • Teraz Browser to lekka przeglądarka dla Androida z obsługą Flash Androida: Jeśli nadal potrzebują wsparcia błysku w ruchu, Teraz Browser to szybka przeglądarka internetowa dla systemu Android, który oferuje go. To...

  • 4 Pics 1 słowne odpowiedzi Kody 4 Pics odpowiedzi 1 Word, kody, podpowiedzi i pokaże, jak pokonać wszystkie poziomy i listów gry dla iPhone, iPod, iPad i Android. Odgadnij słowo, które ...

  • Minecraft: Pocket Edition (Android) górnictwo i stałe umacnianie doświadczenie. Wygląda i gra świetnie. Martwe prosty multiplayer. Ciągły rozwój. Nie tak głęboko jak w wersji na PC. Niektóre dotyk ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-to-jest-android-pilot.php on line 131

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-to-jest-android-pilot.php on line 131