Co to jest mrzonka w Sony Xperia

Czym jest Daydream iw jaki sposób z niego korzystać?

To Dostosowanie Miesiąc na Android.Appstorm! Przez marcu planujemy podzielić się z wami wszystkie nasze porady, sztuczki, aplikacje i zasoby, które pomogą Ci poprawić swój telefon lub tablet doświadczenie i uczynić je dopasować do stylu.

W Androidzie 4.2 było wiele nowych aktualizacjach, takie jak pisanie gestami i wielu użytkowników. Były to cechy, które miały na pierwsze strony gazet, gdyż były one najbardziej korzystne dla użytkowników Androida. Jednak jedna cecha, która prawdopodobnie pomijane przez większość z nas, w tym ja na początku, było Daydream.

Co to jest mrzonka w Sony Xperia

Daydream jest jeden dodatkowy aspekt, który użytkownicy mogą dostosowywać w swoim urządzeniu z systemem Android i istnieją aplikacje, które wzmacniają go jeszcze bardziej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co faktycznie jest Daydream i najlepszych sposobów, aby go używać!

Podobnie jak w artykule? Należy zapisać się i śledzić nas na Twitterze.

Daydream, Huh?

Jeśli było zapytać mnie, co Daydream było kilka tygodni temu, to bym nawet nie był w stanie powiedzieć, że to było coś na Androidzie. I dopiero ja losowo przeszukując moje ustawienia, że ​​natknąłem się na ten ekscytujący małym dodatkiem. Zasadniczo Daydream jest wygaszacz ekranu dla urządzenia z systemem Android w trybie bezczynności lub zadokowany. I od tego samego zdania, nie jesteś chyba, że ​​pod wrażeniem.

Daydream w ustawieniach Androida.

Jednak teraz nadszedł czas na chłodnej części. Po przejściu do Daydream przechodząc do Ustawienia gt; Pokaz gt; Daydream na Android 4.2 urządzenie, masz jakieś wybierze do zrobienia. Pierwszą decyzją, jaką należy zrobić to Daydream które chcesz wyświetlić. Te wahają się od podstawowego zegara do ramki, która krąży zdjęć z określonego folderu, technicznie obrót urządzenia do cyfrowej fotografii ramki. Można również wybrać, aby uruchomić wygaszacza ekranu teraz albo zdecydować, kiedy to nastąpi - gdy kopiowany lub podczas ładowania.

To miejsce, gdzie oficjalne funkcje Android stop, jednak deweloperzy aplikacji zostały chętni do dalszego postępu tego oprogramowania.

Daydream Aplikacje

Na szczycie sześciu standardowych opcji Daydream można również znaleźć wiele więcej w sklepie Google Play. Dzisiaj wybrałem moje ulubione aplikacje pięć pisać i pokazać, jak dobre są!

Co to jest mrzonka w Sony Xperia

Wszystkie one działają w standardowych aplikacji i można je pobrać ze Sklepu Play. Po pobraniu, zostaną one automatycznie dodane do listy opcji Daydream.

Daydream Cytaty

Jak już zapewne już domyślił "Cytaty Daydream" pokazuje losowe cytaty na ekranie głównym. Po wybraniu tego wygaszacza ekranu można dostosować rozmiar tekstu i rozbieżności między różnymi cytatami.

Kto nie kocha trochę c.s. Lewis.

Chociaż opcje personalizacji tutaj są dość ograniczone, na pewno pod wrażeniem raz uruchomić cytaty. Tekst jest ostry i wszystkie cytaty pochodzą z dobrze znanych autorów lub postaci z historii. Ogólnie rzecz biorąc, jest to fajną dodatek, który przypadnie do gustu wielu ludzi ze względu na swoją prostotę.

Daydream WWW

Kolejna aplikacja jest Daydream "Witryna Daydream". Dzięki temu użytkownicy mogą zawsze mają swoją ulubioną stronę na swoim ekranie. Po pobraniu masz kilka opcji, które trzeba zmienić przed rozpoczęciem pracy. Po pierwsze, trzeba wpisać adres URL żądanej strony - oczywiście wybiorę android.appstorm. Potem masz opcje, aby strona dotykalne i automatycznie odświeżać nowych treści. Po klasyfikowane wszystkie ustawienia się, że to wszystko - start Daydreaming.

Dostępne opcje dla ustawień up swojej stronie internetowej Daydream.

Co daje łatwy dostęp do ulubionych stron internetowych jest wielka oszczędność czasu dla danego urządzenia. Czy pamiętać, aby wpisać pełny adres URL do opcji though (włącznie), ponieważ aplikacja nie będzie działać bez tego. Ale w sumie, to jest fantastyczne!

Co to jest mrzonka w Sony Xperia

Flipboard: Twój News Magazine

Flipboard dla tych, którzy nie wiedzą, to ogromnie popularna aplikacja wiadomości. A strona Daydream z nich pochodzi w tej samej aplikacji. Spośród wszystkich aplikacji Daydream, ten przychodzi z najmniej dodanych opcji też, tylko pozwalając wybrać, zgodnie z którymi gra można pobrać artykuły.

Kliknięcie artykule przewijania zabierze Cię do artykułu Flipboard.

Flipboard Daydream doskonale integruje się ze standardową aplikacją i będzie szukać artykułów związanych z upodobań w wygaszacz ekranu. Pokazuje tytuł i obrazek, Flipboard pozwala kliknąć na artykuł wolisz, aplikacja będzie wtedy zabierze Cię prosto tam. Jest to z pewnością jeden z najbardziej zaawansowanych i estetyczne systemy Daydream widziałem do tej pory.

ClockPlus DayDream

Na standardowych opcji Daydream dostaniesz Wybór zegara, ale brakuje opcji i szczerze mówiąc wygląda źle. Na ClockPlus, można wybierać między cyfrowym lub analogowym, a nawet ustawić jasność. Zmiana jasności może na pierwszy rzut oka bezcelowe, jednak podczas korzystania z aplikacji jako zegar na biurko, to naprawdę pomaga.

Znacznie lepsze zegara do standardowej wersji Androida.

Zegar plus można również modyfikować, które pojawią się ikony powiadomień, a nawet ustawić stan baterii. To była część powiadomienia co naprawdę przyciągnęło mnie do tej aplikacji. Zazwyczaj jest to trudne zadanie, aby utrzymać się na szczycie wszystko, ale te proste przypomnienia zrób to dla mnie.

Widget baterii reaktywacja

Ostatnim, a moim ulubionym jest widget baterii Reborn. Dzięki tej aplikacji Daydream można stworzyć piękny i całkowicie spersonalizowane wskaźnik baterii. Osiąga się to poprzez bogactwo różnych opcji i prowadnic. Będąc w stanie osobiście skonfigurować ten wygaszacz ekranu jest genialny.

Jest to na pewno świetny widżet baterii.

Ten podstawowy widżet jest skuteczny a zarazem proste w taki sposób, że wykonuje swoje zadanie, dzięki czemu jest to świetny sposób, aby sprawdzić się na baterii, gdy urządzenie jest w trakcie ładowania.

Daydream jest dość ciekawe, a my po prostu zaczynają dostrzegać programiści z niej skorzystać za pośrednictwem swoich aplikacjach. To ukryty cechą, ale należy stosować więcej użytkowników Androida.

Problemem jest jednak to, że nie można zaplanować, aby korzystać każdy z tych aplikacji w określonym czasie. Tak, można zmienić domyślną aplikację Daydream tak często, ale jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, aby wybrać jeden i pozostanie z nim na zawsze. Mam nadzieję, że jeden z tych aplikacji jest odpowiedni dla Ciebie, a jeśli nie, nie bój się, istnieje wiele więcej w Sklepie Play.

Używasz wygaszacza ekranu? Jeśli tak, to jakie aplikacje używacie z nim? Daj nam znać poniżej!

%% Img src = "feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm? d = "src / %% %% img =" yIl2AUoC8zA feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm? d = "src / %% %% img =" TzevzKxY174 feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm i = nG8ugSm-AEE: d5uckCyoX5E: gIN9vFwOqvQ "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm i = nG8ugSm-AEE: d5uckCyoX5E: V_sGLiPBpWU "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm? d = qj6IDK7rITs "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm i = nG8ugSm-AEE: d5uckCyoX5E: D7DqB2pKExk "/ %%

Powiązane posty

  • CROWDSUPPORT Według Sony Mobile Xperia Z oficjalnie obsługuje wymiennych nośników do i 32GB. Jednak wielu źródeł - czyli: niekończący się mnóstwo komentarzy na ...

  • Szybki przegląd Ciesz się jedne z najszybszych pobierania, wysyłania wiadomości oraz przeglądanie przyspiesza z 3G w telefonie. Wi-Fi Zdolne Ogranicz transmisję danych poprzez przełączanie płynnie od 3G do bezprzewodowego ...

  • Dane Xperia Z to flagowy telefon Sony na rok 2013, a kontynuował ekranem wyścig zbrojeń wielkości i rozdzielczości z 5W, 1,920x1,080 wyświetlaczem, który porównuje dobrze współczesna ...

  • Sony Xperia ion do przeglądu ATT Wprowadzenie Sony było rozmawiać z miastem podczas CES 2012 w styczniu i jonu Xperia dla ATT był jednym z głównych powodów, dlaczego. Rozpoczęty obok Xperia ...

  • Sony Ericsson J120 Zajęło to trochę czasu, ale w końcu napisałem post o Sony Xperia M2. Po przeczytaniu tego wpisu, będziesz wiedzieć o nim wszystko. Chcesz wysłać darmowego WhatsApp ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-to-jest-mrzonka-w-sony-xperia.php on line 146

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-to-jest-mrzonka-w-sony-xperia.php on line 146