Co to znaczy 1GB danych blackberry

Ile wynosi 1 GB, a co to znaczy?

Co w bajcie

Karma posiada prosty model biznesowy: sprzedajemy danych mobilnych z niewielkim zyskiem. Zamiast komórkowej transmisji danych w postaci amorficznej "usługa" z odpowiednimi "subskrypcje" i "umowy," po prostu sprzedać dane jako produkt może być spożywany przez naszych klientów w ich własnym tempie. Ale co to w ogóle znaczy? W jaki dane mogą być "produkt," i jak to może być "używany"? Co to jest GB?

Co to znaczy 1GB danych blackberry

A PL (lub "Gigabyte") Jest w przybliżeniu miliard bajtów. Aby być precyzyjnym, karmę oraz inne dane mobilne dostawcy środka przez "Zawłoka," która jest faktycznie 1,073,741,824 bajtów, ale to i tak nazwać GB dzięki nie-zawsze-prosty historii informatyki i marketingu. Jeśli ta różnica martwi lub myli ci (BŁĘDY piekło z mną!), I sugerują, że to doozy o Wikipedii.

Więc, co jest bajt? Jest to jednostka pamięci komputera, zazwyczaj wystarczająco duże, aby posiadać pojedynczy znak (jak litera "ZA" lub cyfrowy "4"). Jak można się domyślać, jeden miliard bajtów przechowuje wiele postaci - około tysiąca książek o wartości informacji. Jeśli wszystko, co kiedykolwiek korzystały z internetu za było wysyłać e-maile i książki do pobrania, 1GB może trwać Ci dużo czasu. Ale, lepiej lub gorzej, że Internet ma zdjęcia kota.

Na płycie CD-ROM Bill Gates trzyma przechowuje więcej informacji niż papier pod nim

Tak szybko, jak jesteś przechowywanie coś bardziej skomplikowanego niż w pliku tekstowym, liczba bajtów potrzebnych balony szybko. Pojedynczy piksel na zdjęciu, na przykład, może wymagać trzech lub więcej bajtów do reprezentowania informacji o kolorze (jeden bajt za każdą czerwony, zielony i niebieski). Pomnóż te miliony pikseli na zdjęciu (iPhone, na przykład, trwa 8 megapikselowych zdjęć), i masz dużo bajtów. Wideo zaostrza wymogi dotyczące danych, wyświetlanie 24 lub 30 klatek na sekundę. Istnieje wiele technik kompresji, które są wykorzystywane do utrzymania wielkości w dół, ale jest tylko tyle można skompresować zdjęcie, film lub plik dźwiękowy, zanim to wygląda i brzmi strasznie.

Co to znaczy 1GB danych blackberry

Internet jest sposobem na uzyskanie tych bajtów z punktu A (zazwyczaj serwer) do punktu B (telefon lub komputer, znany jako "Klient"). protokoły internetowe, takie jak TCP / IP i HTTP dodać trochę napowietrznych do komunikowania się z serwerem, co dokładnie to żądasz. TCP / IP nawet ponowne pobranie części pliku, aby upewnić się skończyć z nienaruszonej formie kopii, bez względu na jakość połączenia.

Podczas przeglądania Internetu, typowa strona - konglomerat obrazów, tekstu, a za kulisami skrypty - to 1,6MB (1,6 milion bajtów). To dane wnioski twoi przeglądarkowe gdy wpiszesz adres URL lub klikając na link. Każdy mały element strony internetowej znajduje się poprzez szybką serię żądań HTTP, aby wszędzie tam, gdzie żyją te pliki na serwerach zdalnych gdzieś. Jeśli Twoja przeglądarka nie widział najnowszą wersję tego pliku przed, to może mieć to "buforowane" na Twoim urządzeniu, co oznacza, że ​​nie będzie musiał pobrać go ponownie.

Oczywiście, nie jest to dużo więcej niż tylko wykorzystanie danych dzieje się w przeglądarce internetowej. Twoje aplikacje telefoniczne mogą aktualizować biblioteki zdjęć może synchronizować, klient e-mail może pobrać niektóre wiadomości z dużymi załącznikami. rodzaj Można myśleć o każdym z urządzeń, "spragniony" za WiFi i mogą slurp dużo danych, jak tylko uzyskać połączenie.

To nie jest zwykle problemem z typowym domu lub pracy WiFi - jest powód, Time Warner i Comcast, takich jak ładowanie 100 $ miesięcznie za internet - ale to jest coś, co trzeba uważać, gdy płacisz przez Gigabyte (w przypadku karmy) lub mają ścisłe korek danych (w przypadku większości operatorów komórkowych). Dave Ford częścią naszego zespołu wsparcia, zebrała post o tym, jak zarządzać aktualizacje w tle, aby zapisać dane, a kolejny post szczegółowo dokładnie, jak dużo danych różne aplikacje używają.

Dobrą zasadą jest tekst lt; zdjęcia lt; Gify lt; filmy, pod względem doświadczenia-per-Byte. Z 1 GB danych można wysłać kilka tysięcy e-maili i załadować setki zdjęć, czy można oglądać pół odcinek Domek z kart i kilka Corgi GIF. Gigabyte takie same, różne priorytety.

Ten GIF jest 834KB z adorbs

Ale co najważniejsze, aby pamiętać, że to nie jest podłączony do Internetu, który wykorzystuje dane, to jakie są Twoje urządzenia poprosić o przeniesienie. Podobnie jak siedzi w samochodzie nie używać gazu, to po naciśnięciu na pedał gazu. Gdy masz w zwyczaju wyłączania aktualizacji w tle i zapisywanie doświadczenia multimedialne ciężkich na później, można uzyskać o wiele więcej kilometrów z danych mobilnych kupić.

terminy Bundle & warunki

Ogólne warunki dotyczące Wiązki

 1. Tesco Mobile Pay as you go klienci mają teraz możliwość dodawania zestawów minut, tekstu i danych zestawy (zestawy) do ich Pay as you go taryfę.
 2. Obecne typy, ilości i ceny pay as you go Wiązki są określone tutaj. Ta strona zostanie zaktualizowana, jak tylko będą dostępne nowe pakiety.
 3. Można zgłosić się do Bundle online w My Tesco Mobile lub dzwoniąc pod numer 282 z telefonu za darmo Tesco Mobile.
 4. Każdy Bundle rozpocznie i odnowić jeden miesiąc * po dacie opt-in i biegnie za miesiąc * (‘Data odnowienia’) Lub dopóki nie była używana podanej dodatek, cokolwiek jest wcześniej.
 5. Będziesz korzystać z wybraną Bundle (y) przed pozostałą Pay as you go kredyt, za każdym razem zrobić standardową połączenie, wysłać wiadomość tekstową lub standardowego korzystania z usługi danych.
 6. Można mieć maksymalnie jednego połączenia wiązki, jeden tekst i jeden Bundle Bundle danych w każdym miesiącu.
 7. Płatność zostanie pobrana z Pay as you go top-up równowagę na opt-in datą i swoim Aktualizacja, jak tylko opt-in, a my wyślemy Ci tekst do potwierdzenia daty swoją Bundle (y) rozpoczęcia ,
 8. Twój Bundle automatycznie odnowić na Odnowy dnia każdego miesiąca * do: (i) Państwo zrezygnować z wiązki; lub (ii) nie ma wystarczających środków na koncie, aby kupić paczkę. Wyślemy Ci tekst przed datą odnowienia doradzić koszt odnowienia paczkę lub powiadamia, że ​​nie masz wystarczająco dużo punktów, aby odnowić Bundle (y). Jeśli nie masz wystarczająco dużo punktów, trzeba doładować swoje konto i zgłosić się ponownie, jeśli chcesz nadal otrzymywać Bundle.
 9. Musisz zachować swój Bundle (y) na swoim koncie co najmniej jednego miesiąca *. Jeśli pakiet jest usuwany lub jeśli używasz do zasiłku Bundle, będzie opłata w naszych standardowych kursów wyszczególnionych tutaj. Terminy promocyjne (w stosownych przypadkach) nie stosuje się w takich okolicznościach.
 10. Niewykorzystany zasiłek nie zostaną przeniesione lub przeniesiona na następny miesiąc’s Bundle. Brak refundacji są płatne.
 11. Aby anulować Bundle, zadzwoń 282 bezpłatne z telefonu Tesco Mobile lub zalogować się na konto
konto Moje Tesco Mobile. Aby skontaktować się z nami 48 godziny przed miesięcznego Aktualizacja, w przeciwnym razie doładowania kredytowa zostanie automatycznie potrącana z kosztem następnego miesiąca’s Bundle (s) i anulowanie będzie obowiązywać od następnego miesiąca po tym (będzie wciąż usługę, którą zapłacili za i być w stanie z niego korzystać aż do zasiłku jest zużyty lub do następnego miesięcznego Aktualizacja ale nie zwróci wszelkie płatności, które zostały wykonane).
 • Wiązki są niedostępne płacić miesięczne klientów i jeśli zmieni się na miesięczne wynagrodzenie taryfy nie będzie już w stanie używać Bundle (y). Brak refundacji są płatne za niewykorzystaną część swojego pakietu.
 • Jeśli ty’ponownie na pay as you go z Triple taryfy kredytowej, Bundle (s) są dostępne oprócz wolnym kredyt dostępny na tej taryfy. Połączeń, teksty lub dane zostaną pobrane z pierwszego swojej Bundle aż Bundle Dodatek jest w pełni wykorzystana, po którym zostanie użyta darmo kredytowej. Niestety, nie można skorzystać z bezpłatnego kredytu na zakup paczek.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia, zmienić lub wycofać w dowolnym momencie: każda z wiązek (w całości lub w części); opłaty za wiązek; czy te terminy, na rozsądnym czasie. Uwagi zostaną podane na stronie internetowej Tesco Mobile, a damy Ci 30-dniowym wyprzedzeniem za pomocą wiadomości tekstowych, jeśli czynimy żadnych istotnych zmian na niekorzyść. Jeśli w dalszym ciągu korzystać z wiązek po dniu, w którym nastąpiła zmiana wejdzie w życie, korzystanie z wiązki oznacza, że ​​zgodzili się na zmienionych warunkach.
 • Jeśli stosuje się Regulamin sprzedaży na odległość, Po rozpoczęciu korzystania z Bundle (y), że nie będzie mógł zrezygnować z zakupu, aż do następnego miesiąca. Twoje prawa ustawowe nie są naruszone.
 • Pay as you go Triple taryfę kredytowe i Pay as you go Warunki usługi mają również zastosowanie.
 • * Dane BlackBerry wiązka trwa i odnawia się co 30 dni, niż 1 miesiąc.

  minuty Bundle

  Te ogólne Bundle Warunki wyżej zastosowania, ale z wyjątkami wymienionymi poniżej:

  1. Protokoły Pakiet może być stosowany do wykonywania połączeń w Wielkiej Brytanii standardowych telefonów stacjonarnych Wielkiej Brytanii (począwszy tylko 01, 02 lub 03 cyfr) i 07 numerów przydzielonych brytyjskich operatorów sieci komórkowych, które świadczą o znacznej mobilnych taryf zasięgu krajowym.
  2. Protokoły Bundle nie może być stosowany do wykonywania połączeń wykonanych w Wielkiej Brytanii: (a) numerów niegeograficznych i numery telefonów za darmo (zaczynając od 08, &, 05); (B) nietypowe lub "specjalne" 07 cyfr (te wszystkie 07 liczb, które nie są wyraźnie zawarte w Minutes wiązki, czyli nie są wykorzystywane do świadczenia usług telefonii komórkowej, w tym 07 numerów przypisanych do operatorów sieci w Jersey, Guernsey i wyspy Man), 076 numerów i 070 numerów; (C) każda liczba waha których uzasadnione przekonanie, Tesco Mobile są wykorzystywane do usług przekazywania połączeń, począwszy wywołanie usługi lub cyfr, które płacą udział przychodów. Przykładami takich zakresów numerycznych obejmują 07744 lub 07755, 078225, 079879, 078730, 078931, 079118, 079112, 078930, 078921, 077000, 079245, 079246, ale mogą ulec zmianie; Zapytania (D) o podwyższonej opłacie i katalogów numery gdzie obowiązują specjalne opłaty; (e) połączenia wideo; lub (f) wszelkie połączenia wykonywane z zagranicy (w tym Jersey, Guernsey i wyspy Man) lub do międzynarodowej przeznaczenia, począwszy od w Wielkiej Brytanii.

  Tekst Bundle

  Pakiet danych

  Jeżyna® dane Bundle

  Te ogólne Bundle Warunki wyżej zastosowania, ale z wyjątkami wymienionymi poniżej:

  1. Tesco Mobile BlackBerry® Pakiet jest dostępny dla wszystkich Tesco Mobile Pay as you go BlackBerry® klienci z kompatybilnym urządzeniem i którzy aktywowania i utrzymania BlackBerry® Pakiet
  2. Tesco Mobile BlackBerry® Pakiet daje dostęp do Tesco Mobile BlackBerry® Dostęp do Internetu.
  3. Po wywołaniu BlackBerry®, mamy’ll daje 5 dni’ bezpłatne korzystanie z BlackBerry® serwis internetowy. W ciągu 5 dni wyślemy Ci wyjaśnić, że tekst zostanie automatycznie włączoną BlackBerry® Dane Bundle i wyjaśnić, w jaki sposób można z nich zrezygnować, jeśli chcesz.
  4. Po tym BlackBerry® Paczka jest stosowana będzie trwać 30 dni i będzie automatycznie odnawiana co 30 dni, dopóki nie dają nam zauważyć, że nie chcesz już BlackBerry® Pakiet.
  5. Opt-in i opt-out warunki wyszczególnione w ogólnym Bundle Warunki i sekcji powyższe warunki zastosowania. Należy pamiętać, że jeśli opt-out, a następnie zgłosić się w późniejszym terminie, może to potrwać do 48 godzin w celu przywrócenia usługi.
  6. Powiadomienia zostaną podane przez każdą wiadomość tekstową, pocztą elektroniczną na adres e-mail podany przy rejestracji z nami, gdy po raz pierwszy zastosowano na BlackBerry® Rozwiązanie Internetu. Zmiany zostaną także powiadomieni na stronie Tesco Mobile.

  Powiązane posty

  • Czego właściwość Nonatomic oznacza? Spójrz na Apple Docs. Zasadniczo, jeśli powiesz nonatomic. i wygenerować akcesorów za pomocą @synthesize. wtedy, gdy wiele wątków spróbować ...

  • Co resetowania zrobić iPhone 4 a miękka, a nawet trudne, reset nie zresetować iPhone 3G do ustawień fabrycznych. To się nazywa przywrócenie telefonu iPhone. Miękki reset zachowuje wszystkie swoje ...

  • Prawie tydzień trwała tylko przy użyciu mojego iPada, ale jedno mnie powstrzymywało "Kiedy mój wierny 12-calowy MacBook poszedł do naprawy, w ostatnią sobotę, postanowiłem spróbować w tygodniu używając tylko iPad Air jak mój ...

  • Udostępnianie emocje za pomocą emotikonów tekstowe Co sprawia, że ​​ludzie wielkich malarzy, wspaniałych aktorów, ani wielkich poetów? To na pewno nie jest to proste pytanie, ale nie, ja nie staram się mylić i powiedzieć, że ...

  • Symbole ekranu 02.12.07, 05:28 PM Wątek symbole # 1 ekranu symbol krzyżyka Jeśli to tylko krzyżyk, to wskazanie, że 911 śledzenia GPS jest dostępna. Jeśli nie odwracaj się ...


  Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-to-znaczy-1gb-danych-blackberry.php on line 156

  Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/co-to-znaczy-1gb-danych-blackberry.php on line 156