Co zrobić, jeśli iPhone 5 pęknięcia ekranu

Jak wymienić pęknięty ekran iPhone 3GS

Tak właśnie było na imprezę i obudziła z kacem bijącym znaleźć iPhone ekran jest pęknięty. Znana historia? To zdarzyło się mnie, zbyt wiele razy! Nie martw się jednak, że to bardzo łatwe do wymiany ekranu iPhone pęknięty i może być wykonana tylko na piątaka!

Co zrobić, jeśli iPhone 5 pęknięcia ekranu

Ten poradnik jest wykonywana przy użyciu 3GS, jednak kroki dla wszystkich modeli iPhone są prawie takie same.

Kup zastępczą iPhone 3GS szkła i narzędzi ekranu

eBay jest najlepszy, mam mój zestaw za jedyne 5,50 £ który obejmuje szkło ekranu, przylg i wszystkie narzędzia potrzebne do przeprowadzenia tego kursu. Tylko pamiętaj, aby sprawdzić informację kupowane przez ludzi, którzy również kupili zestaw, istnieją pewne złe szkło ekran Replika "dostępna.

ads

Jak naprawić pęknięty ekran iPhone 3GS

 1. Wykręć dwa wkręty z dolnej części telefonu iPhone. Znajdują się one obok złącza dokującego, należy wyjąć je z mini śrubokrętem Philips i upewnij się umieścić je w bezpiecznym miejscu. Etykietowaniu śruby są za to, co jest dobrym pomysłem.
 • Podnieść ekran iPhone dalej.   Korzystanie tłok co masz w zestawie, należy umieścić go tuż nad przyciskiem domu i ostrożnie spróbować unieść ekran się z obudowy, może być konieczne użycie narzędzia do nagrody ją z boków, ale należy uważać, robi to za ciebie może uszkodzić uszczelkę.

  Jeśli zestaw nie zawiera tłok, umieścić mini śrubokręta lub innego narzędzia pomiędzy ekranem a gumy i spróbować wyjąć. Ta metoda nie jest zalecana, ponieważ bardzo łatwo uszkodzić uszczelkę gumową.

 • Podnieść ekran z powrotem z obudową iPhone. należy zachować ostrożność, ponieważ będzie ona jeszcze zostać dołączone.
 • Odłącz kable. Istnieją trzy kable odłączyć się od samego iPhone; są one ponumerowane 1,2 i 3 (liczba 3 jest ukryte pod numerem 2). Numer 1 i 2 kable są łatwe do usunięcia, wystarczy podnieść je z odpowiednich złączy przy użyciu narzędzia klina.
 • Bądź ostrożny usuwając numer 3. Numer 3 jest nieco bardziej trudne do usunięcia i można uszkodzić iPhone jeżeli wykonane nieprawidłowo. Jest zamocowana na swoim miejscu, aby ją usunąć trzeba zwolnić ten zacisk. Aby to zrobić, należy przesunąć narzędzie klinowe lub inne urządzenie plastikową pod spodem zacisku kremowego i obrócić go o 90 stopni w górę. Ten zacisk jest zwolniony. Koniecznie przesuwaj zacisk z powrotem na dół, aby zapobiec jego uszkodzeniu, a my coraz wymienić ekran iPhone.
 • Co zrobić, jeśli iPhone 5 pęknięcia ekranu
 • Usuń 6 śrub. Trzech śrub znajdują się na jednej z ram metalowych bocznymi, z drugiej strony, a jeden znajduje się w prawym górnym rogu.
 • Prise ekran LCD się od ramy. Gdy śruby są usuwane można użyć narzędzia klina lub małego śrubokręta pomiędzy LCD i ramą szyby, aby je rozdzielić.
 • Wyjąć popękane i rozbite szkło ekranu iPhone'a. Jest to chyba najtrudniejsza część poradnika, usuwanie szkła. Polecam przy użyciu rękawic dla tego etapu, chyba że chcesz małe odłamki szkła w Twoich rękach. Najlepszy sposób, aby usunąć z szyby jest mocno naciskać go lub rozbić go jeszcze bardziej za pomocą śrubokręta, więc jest to łatwiejsze.
 • Oczyścić ramki up iPhone. Upewnij się usunąć wszystkie pozostałe po resztek kleju i kawałki szkła z ramką. Opalarki może w tym pomóc, ale należy uważać, aby nie stopić plastikową ramkę.
 • Zastosuj nowe szkło ekranu iPhone'a. W zestawie powinny masz jakieś dwustronnej taśmy cięte na wymiar lub kleju, ostrożnie zastosować to do ramy upewniając się, że nie obejmują którykolwiek z czujników lub przycisków. Ponowne nowe szkło ekran do tego, spychając w dół, aby upewnić się, że znajduje się doskonale i jest bezpieczne, dać mu kilka minut, aby ustawić w przypadku korzystania adhesive.Reassemble iPhone. W sposobach wzięliśmy ją od siebie, zrobić to w odwrotnej kolejności.
  • Dołączanie ramki LCD z powrotem do ramki szkła, bezpieczne z 6 śrub.
  • Podnieść zacisk i slajdów kabla Numer 3 z powrotem, ponownie zastosować zacisk. Może to być trudne, wyprostować kabel, naciskając na nim narzędzia klinowego trzymając numer 1 i 2 kable kciukiem, a następnie przesuń go na pozycję.
  • Podłączyć numer 2 i numer 1 kable. To proste, wystarczy nacisnąć na nich więc rozciąć na ich złączach.
  • Włożyć z powrotem na ekran telefonu. Włóż ekranu od góry (gdy jest podłączony ekran) i zamknąć go na dole. Należy zmieścić; Teraz dociśnij, aby upewnić się jej w odpowiedniej pozycji.
  • Bezpieczne dwie pozostałe śruby w dolnej części.
 • Zadanie wykonane! Dobrze zrobione na zastąpienie rozbi ekran iPhone 3GS, teraz, że masz prawdopodobnie uratował około 100 £, idź kup sobie piwo !

  Powiązane posty

  • Czy masz uszkodzony szklany ekran na iPhone 5? Nie ma znaczenia, czy jego popękane, rozbita, zepsute, zniszczone lub złapany - Możemy to naprawić, i nie tylko, że będzie wyglądać nowy, gdy ...

  • Co zrobić, gdy złamiesz telefonu wtorek, 19 marca 2013 przez Caitlin Corsetti Przez weekend, ja złamałem telefonu. I przerwał mój telefon To znaczy rozbita go do niemal niebytu do ...

  • iPhone 4s spadła, teraz ekran jest czarny Moja córka opuściła iPhone 4S (iOS w wersji 6) i teraz ekran jest czarny (było to zaledwie cztery tygodnie po Wymieniłem pęknięty ekran się na ...

  • Najlepsza odpowiedź: W zasadzie pytasz jak stać się legendą. Dobrze, aby to zrobić, trzeba być naprawdę wyjątkowy i szalony utalentowany. Jeśli jesteś muzykiem, trzeba być muzyczne ...

  • Wymiana pęknięty ekran iPhone samemu jest tanie, ale trudne Więc iPhone ekran masz popękane. Szybkie wyszukiwanie w sieci Web może pojawić się wiele zrobić to sam zestawów go zastąpić, większość drogie w ...