Czym jest spływały mi baterię telefonu

Bateria: co ostatnia

Istnieje wiele można zrobić, aby bateria w telefonie z systemem Windows dłużej między ładowaniami. Najprostszym sposobem jest użycie Battery Saver. Można ustawić go tak, że będzie to włączyć każdej chwili naładowania baterii spadnie zbyt nisko, czy wiesz z góry, że będziesz musiał liczyć się z każdą bitowy, można go włączyć, aby upewnić się, że bateria trzyma jak długo, jak to możliwe.

Po włączeniu trybu oszczędzania baterii, telefon automatycznie wyłącza niektóre funkcje w telefonie, które korzystają z baterii w tle. Więc kiedy Battery Saver jest włączona, telefon nie będzie już:

  Automatycznie otrzymywać aktualizacje e-mail lub kalendarza - Nadal można synchronizować pocztę ręcznie w dowolnym momencie. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Synchronizuj pocztę. Aktualizacja Niektórzy żyją płytek - Jeżeli płytka wykorzystuje powiadomienia push, aby jego aktualizacje, nie otrzyma te aktualizacje w trybie oszczędzania baterii. Pozwól aplikacje działają w tle - Będziesz tylko możliwość korzystania z aplikacji, jeśli jest otwarty.

Nadal można nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne i wiadomości tekstowych oraz przeglądanie Internetu.

Mamy również ułożyła kilka wskazówek oszczędzania baterii, które pomogą Ci zacząć. Kluczem do sukcesu jest znalezienie równowagi między uzyskanie jak najwięcej z telefonu podczas uzyskiwania jej żywotność, czego potrzebujesz.

Aby włączyć funkcję oszczędzania baterii

Start. przesuń w lewo do listy Aplikacje, wybierz Ustawienia, a następnie wybierz opcję oszczędzania baterii.

Wykonaj jedną lub obie z następujących czynności:

  Jeśli chcesz Battery Saver, aby włączyć, gdy akumulator zostanie do 20%, wybierz Zawsze włączaj Oszczędzanie baterii, gdy bateria jest rozładowana. Jeśli chcesz włączyć Battery Saver teraz i pozostawić go aż do następnego razu podłączono telefonu, wybierz Włącz Battery Saver teraz do kolejnej opłaty.

Gdy Battery Saver jest włączona, ikona baterii wygląda tak:

Gdy Battery Saver jest włączona, nie będzie w stanie zmienić ustawienia dla funkcji, które są wyłączone (jak e-mail, na przykład). Aby zmienić ustawienie, należy przejść do menu Ustawienia gt; Program oszczędzający baterię. i wyczyść wszystkie pola wyboru. Można go włączyć ponownie, kiedy skończysz.

Oto kilka wskazówek, które pomogą uczynić bateria ostatni.

Czym jest spływały mi baterię telefonu

Skrócenie czasu przed ekranem wyłącza

Ustaw krótszy czas time-out ekranie i ustawić telefon, aby zablokować. To pomaga oszczędzać energię baterii, a także zabezpiecza telefon przed włączeniem przez przypadek, kiedy można umieścić go. Aby uzyskać więcej informacji, patrz Ekran blokady FAQ.

Obniż ustawienie jasności

Start. przesuń w lewo do listy Aplikacje i wybierz Ustawienia. Stuknij Jasność. wyłączy się automatycznie dostosować. a następnie wybrać poziom, który chcesz użyć zamiast.

Użyj ciemnym tle motyw

Start. przesuń w lewo do listy Aplikacje i wybierz Ustawienia. Dotknij Skórka. dotknij Background. a następnie dotknij CIEMNY.

Synchronizacja muzyki i zdjęć na komputerze

Kiedy jesteś na komputerze, podłącz telefon i synchronizować swoją ulubioną muzykę i zdjęcia to za pomocą oprogramowania Zune. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Synchronizuj muzykę, zdjęcia i filmy. Następnie można cieszyć swoje ulubione zdjęcia i utwory w telefonie, nawet jeśli jesteś w obszarze o słabym odbiorze.

Oczywiście jest dużo muzyki, że obecnie nie może nie być w swojej kolekcji, a streamingu pozwala cieszyć się nowych rzeczy, gdy jesteś w podróży. Ale jeśli bateria jest na wyczerpaniu lub nie może być wokół komputera lub gniazda, należy unikać długich okresów strumieniowego przesyłania muzyki, ponieważ zużywa więcej energii. Jeśli słuchasz swoich list odtwarzania z wyłączonym ekranie, upewnij się, że aktualna lista odtwarzania strumieniowego nie obejmuje przedmiotów. A jeśli nie jesteś abonentem Zune Music Pass można wyłączyć Połącz z Zune w ustawieniach muzyka + filmy.

Wyłącz połączenia, których nie używasz

Kiedy Bluetooth jest włączony, telefon sprawdza stale dostępnych akcesoriów. Więc jeśli nie korzystasz z akcesorium Bluetooth, można włączyć funkcję Bluetooth. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sparować telefon z akcesorium Bluetooth.

Ponadto, jeśli słuchać muzyki lub rozmawiać przez telefon godzinami, spróbuj użyć słuchawek zamiast urządzenia Bluetooth. A jeśli używasz akcesorium Bluetooth lub głośnika w trakcie połączenia, naciśnij przycisk zasilania, aby wyłączyć ekran. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych.

Nie stosowanie się grami? Następnie można wyłączyć Połącz się z usługą Xbox LIVE ustawienie w ustawieniach Games.

Synchronizacja poczty elektronicznej i kontakty selektywnie

Aby bateria trwać nieco dłużej, spróbuj wykonać jedną lub więcej z tych porad związanych Sync:

  Zmiana ustawień synchronizacji kont e-mail do dłuższej przerwie, szczególnie dla kont wtórnych, które nie potrzebują, by sprawdzić, jak często. Można zmienić ustawienia synchronizacji na podstawie na koncie. (Na Start. Przesuń w lewo do listy Aplikacje, wybierz Ustawienia, a następnie wybierz opcję Email & Rachunki. Stuknij konto, które chcesz zmienić ustawienia synchronizacji, stuknij Pobierz nową zawartość. Wybierz dłuższy odstęp, a następnie stuknij Gotowe.) Jeśli użytkownik nie korzysta z żadnych usług Windows Live i nie mają konta e-mail obsługiwanego przez firmę Microsoft, takich jak konta Hotmail, przejdź do ustawień konta Windows Live i zmienić domyślną synchronizować ustawienia ręcznie. Wybierz, które kontakty są synchronizowane z telefonem. Jeśli twoje konto e-mail nie zawiera żadnych kontaktów, które chcesz mieć na swoim telefonie, możesz ich nie synchronizowane z telefonem. Można również przechowywać oddzielnie od innych Twoich kontaktów też, co powinno przyczynić się do zmniejszenia całkowitej liczby kontaktów synchronizowane z telefonem kontakty Facebook. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Sieci społecznościowe w telefonie FAQ. Należy pamiętać, że za każdym razem odwiedzić Co nowego dla ludzi i Zdjęcia. telefon wykorzystuje dodatkową moc do synchronizacji i aktualizacji.

wskazówki robienia zdjęć

Po zakończeniu robienia zdjęć, naciśnij przycisk Wstecz, aby opuścić wizjer aparatu. (Można także nacisnąć przycisk zasilania, aby umieścić telefon w tryb uśpienia.) Kiedy wizjer jest aktywny, ekran pozostaje na dłużej.

Również, gdy nadszedł czas, aby przesłać zdjęcia, przesyłać tylko te, które chcesz zachować, a pominąć te nie tak wielcy. To oszczędza mocy i oszczędza czas później, kiedy chcesz uporządkować swoje zdjęcia na komputerze.

Nie należy wyjmować lub wymieniać baterii, gdy telefon jest włączony. Jeśli masz zapasowy akumulator, wyłącz telefon, a następnie wymienić baterię w telefonie zapasowym. Daje to pewność, że dane są poprawnie zapisane. Aby wyłączyć telefon, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez trzy sekundy, aż pojawi się komunikat na pożegnanie, a ekran staje się ciemny.

Dlaczego mój Android baterii Die tak szybko? Najlepszy telefon / Tablet Battery Life Savers!

Czy masz Samsung, HTC, LG, Motorola, Google lub jakiegokolwiek innego telefonu lub tabletu z systemem Android, problemy z Android żywotność baterii niemal zawsze być rozwiązany poprzez zajęcie się jedno wszystkie te urządzenia mają wspólną cechę: System operacyjny Android. Mam zamiar wyjaśnić prawdziwe przyczyny firmy Samsung, HTC, LG, Motorola, Google czy telefon lub tablet zabraknie baterii tak szybko i pokazać dokładnie to, co zrobić, aby dokonać Android oparte telefonu lub baterii tabletu trwać dużo dłużej.

Zanim zaczniemy: darmowe aplikacje, które są karalne zniżkowe

Jedziemy do zmiany niektórych ustawień na urządzeniu, a menu Ustawienia na każdym urządzeniu jest trochę inna. Jeśli masz problem ze znalezieniem jakichkolwiek ustawień wspominam poniżej (lub jeśli po prostu chcesz, aby Twoje życie łatwiejszym), gorąco zalecamy, aby udać się do sklepu Google Play i pobrać te wielkie darmowe aplikacje.

Nie martw się, ja nie dostaję żadnych łapówek polecając te aplikacje do ciebie. Użyłem kilka życiowych oszczędności baterii aplikacji i są te, które używam na moim telefonie z systemem Android. Jeśli wolisz pominąć pobieranie i głowę prosto do pierwszego Android baterii ratowania życia napiwków. można to zrobić też!

Szybkie ustawienia

Inteligentne Szybkie ustawienia to darmowa aplikacja, która pozwala na zmianę ustawień Twojego urządzenia nie wnikając za pomocą menu Ustawienia skomplikowany. Zamierzam zachować rzeczy proste, opowiadając, jak zmienić ustawienia Twojego urządzenia za pomocą aplikacji Inteligentne Szybkie ustawienia. Jeśli chcesz korzystać z menu Ustawienia na urządzeniu, nie krępuj się - wszystkie te ustawienia mogą zostać zmienione bez pobierania inteligentnych Szybkie ustawienia, jeśli wolisz, aby nie.

Super Task-killer bezpłatny  

Super zabójca zadanie Free jest wielki app, który daje szybki i prosty sposób, aby zamknąć wszystkie aplikacje na raz. Zajmiemy się dokładnie, dlaczego warto z niego korzystać w przyszłości. Na razie pewny, że jest to ogromna oszczędność czasu i warto pobieranie.

Teraz, kiedy otworzyły się inteligentne Szybkie ustawienia, chodźmy przez ustawienia, które mogą być rozładowania akumulatora bez jego wiedzy. Dojdziemy do bardziej tajnych wskazówek na kilka następnych stronach. Jeśli chcesz, aby przejść do przodu. krępuj - ale są to ważne!

1. Dane mobilne - Wyłącz 4G

Jeśli masz smartfon, zobaczysz komórkową transmisję danych jako opcja w inteligentnych Szybkie ustawienia. Jeśli go nie widać, że jest w porządku - po prostu przejść do następnego rozdziału.

Czy któraś z tych sytuacji odnosi się do pacjenta?

 • Twój operator nie ma zasięg 4G w swojej okolicy
 • Robisz dużo podróżowania pomiędzy 3G i 4G obszarach zasięgu
 • Po prostu nie ma potrzeby korzystania z 4G (bo nie strumień wideo w podróży)

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, wyłączyć 4G na urządzeniu. Gdy masz na 4G i nie jesteś w obszarze o zasięgu 4G, telefon jest zawsze pytają: "Czy jest zasięg 4G tutaj? Jak się tutaj? Co teraz? ", A ta stała wyszukiwanie zużywa dużo baterii.

2. Wyłącz komórkową transmisję danych Całkowicie (gdy jest to możliwe)

Jeśli jesteś naprawdę walczy o bateriach i podróżowania w obszarach z wypryskami zasięgu, spróbuj wyłączyć komórkową transmisję danych w całości. Nadal będziesz w stanie odbierać tekstów i wykonywanie połączeń telefonicznych, ale można zaoszczędzić dużo baterii.

Jeden z moich przyjaciół ma Obóz w górach Adirondack w stanie Nowy Jork, a gdy jadę tam upewnij się, aby wyłączyć komórkową transmisję danych. Dobrą zasadą: Im gorszy zasięg, tym szybciej kanalizacji baterię. Dzieje się tak dlatego anteny telefonu musi pracować, że o wiele trudniejsze, aby spróbować znaleźć i utrzymać sygnał.

Następna w kolejce: jeden z największych Ścieki życia baterii Android bateria i że ma do czynienia z aplikacją wszyscy używamy Facebook. Dam ci prawdziwą szufelkę na Dlatego aplikacja Facebook powoduje bateria tak szybko opróżnić i co zrobić, aby to naprawić.

Dlaczego mój Android baterii Die tak szybko? Najlepszy telefon / Tablet Battery Life Savers!

Czy masz Samsung, HTC, LG, Motorola, Google lub jakiegokolwiek innego telefonu lub tabletu z systemem Android, problemy z Android żywotność baterii niemal zawsze być rozwiązany poprzez zajęcie się jedno wszystkie te urządzenia mają wspólną cechę: System operacyjny Android. Mam zamiar wyjaśnić prawdziwe przyczyny firmy Samsung, HTC, LG, Motorola, Google czy telefon lub tablet zabraknie baterii tak szybko i pokazać dokładnie to, co zrobić, aby dokonać Android oparte telefonu lub baterii tabletu trwać dużo dłużej.

Zanim zaczniemy: darmowe aplikacje, które są karalne zniżkowe

Jedziemy do zmiany niektórych ustawień na urządzeniu, a menu Ustawienia na każdym urządzeniu jest trochę inna. Jeśli masz problem ze znalezieniem jakichkolwiek ustawień wspominam poniżej (lub jeśli po prostu chcesz, aby Twoje życie łatwiejszym), gorąco zalecamy, aby udać się do sklepu Google Play i pobrać te wielkie darmowe aplikacje.

Nie martw się, ja nie dostaję żadnych łapówek polecając te aplikacje do ciebie. Użyłem kilka życiowych oszczędności baterii aplikacji i są te, które używam na moim telefonie z systemem Android. Jeśli wolisz pominąć pobieranie i głowę prosto do pierwszego Android baterii ratowania życia napiwków. można to zrobić też!

Szybkie ustawienia

Inteligentne Szybkie ustawienia to darmowa aplikacja, która pozwala na zmianę ustawień Twojego urządzenia nie wnikając za pomocą menu Ustawienia skomplikowany. Zamierzam zachować rzeczy proste, opowiadając, jak zmienić ustawienia Twojego urządzenia za pomocą aplikacji Inteligentne Szybkie ustawienia. Jeśli chcesz korzystać z menu Ustawienia na urządzeniu, nie krępuj się - wszystkie te ustawienia mogą zostać zmienione bez pobierania inteligentnych Szybkie ustawienia, jeśli wolisz, aby nie.

Super Task-killer bezpłatny  

Super zabójca zadanie Free jest wielki app, który daje szybki i prosty sposób, aby zamknąć wszystkie aplikacje na raz. Zajmiemy się dokładnie, dlaczego warto z niego korzystać w przyszłości. Na razie pewny, że jest to ogromna oszczędność czasu i warto pobieranie.

Teraz, kiedy otworzyły się inteligentne Szybkie ustawienia, chodźmy przez ustawienia, które mogą być rozładowania akumulatora bez jego wiedzy. Dojdziemy do bardziej tajnych wskazówek na kilka następnych stronach. Jeśli chcesz, aby przejść do przodu. krępuj - ale są to ważne!

1. Dane mobilne - Wyłącz 4G

Jeśli masz smartfon, zobaczysz komórkową transmisję danych jako opcja w inteligentnych Szybkie ustawienia. Jeśli go nie widać, że jest w porządku - po prostu przejść do następnego rozdziału.

Czy któraś z tych sytuacji odnosi się do pacjenta?

 • Twój operator nie ma zasięg 4G w swojej okolicy
 • Robisz dużo podróżowania pomiędzy 3G i 4G obszarach zasięgu
 • Po prostu nie ma potrzeby korzystania z 4G (bo nie strumień wideo w podróży)

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, wyłączyć 4G na urządzeniu. Gdy masz na 4G i nie jesteś w obszarze o zasięgu 4G, telefon jest zawsze pytają: "Czy jest zasięg 4G tutaj? Jak się tutaj? Co teraz? ", A ta stała wyszukiwanie zużywa dużo baterii.

2. Wyłącz komórkową transmisję danych Całkowicie (gdy jest to możliwe)

Jeśli jesteś naprawdę walczy o bateriach i podróżowania w obszarach z wypryskami zasięgu, spróbuj wyłączyć komórkową transmisję danych w całości. Nadal będziesz w stanie odbierać tekstów i wykonywanie połączeń telefonicznych, ale można zaoszczędzić dużo baterii.

Jeden z moich przyjaciół ma Obóz w górach Adirondack w stanie Nowy Jork, a gdy jadę tam upewnij się, aby wyłączyć komórkową transmisję danych. Dobrą zasadą: Im gorszy zasięg, tym szybciej kanalizacji baterię. Dzieje się tak dlatego anteny telefonu musi pracować, że o wiele trudniejsze, aby spróbować znaleźć i utrzymać sygnał.

Następna w kolejce: jeden z największych Ścieki życia baterii Android bateria i że ma do czynienia z aplikacją wszyscy używamy Facebook. Dam ci prawdziwą szufelkę na Dlatego aplikacja Facebook powoduje bateria tak szybko opróżnić i co zrobić, aby to naprawić.

Powiązane posty

 • 5 sposobów na zmniejszenie poziomu naładowania baterii w telefonie Android kiedykolwiek zerknął na telefonie Android w połowie dnia, jedynie zauważyć, że poziom naładowania baterii jest już pół poszedł i ...

 • Dlaczego baterie do telefonów komórkowych wybuchnąć 17 kwietnia 2014 na 10:41 AM przez: Lali VAN ZUYDAM Pretorii - Zdaniem ekspertów, użytkownicy smartfonów muszą żyć z możliwością, że ich telefon może eksplodować ...

 • "Podłączony, nie ładuje" Piszesz odpowiedź na: "podłączony, nie ładuje" Skierowanie reklamy, przekleństwa, lub ataki personalne jest zabronione. Proszę odnieść się do naszych forach CNET ...

 • 4. zamknąć swoje aplikacje iOS App Switcher 9 Raz na dzień lub dwa, że ​​to dobry pomysł, aby zamknąć swoje aplikacje. W idealnym świecie, nie powinno się tego robić, a większość pracowników Apple nigdy nie ...

 • Jaki jest najlepszy ładowarka solarna do mojego telefonu komórkowego? P. Chciałbym dostać dobry telefon komórkowy baterie słoneczne. Właśnie dostałem dość tani jedną, a być tępe, to jest do bani. Czy istnieją jakieś dobre te na ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/czym-jest-spływały-mi-baterię-telefonu.php on line 186

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/czym-jest-spływały-mi-baterię-telefonu.php on line 186