ipad aplikacje tego typu, co mówisz

Jesteśmy bardzo dumni ogłosić naszą nową grę: Lekarz: Say What You See! Posiada ponad 150 znaków Doctor Who, gadżety, tytuły odcinków i potworów, jest to ostateczny gra logiczna dla Doctor Who fanów. I to za darmo na iPhone. Android i Kindle jeśli go pobrać już teraz!

Pracujemy nad grą w tajemnicy przez 18 miesięcy i są bardzo dumni z tego, co udało nam się osiągnąć współpracując z BBC Worldwide. Dzieło zostało stworzone przez Ryan Firchau, loco Concept Artist w studiu gier rzadko (który wyprodukował takie perełki jak seria Banjo Kazooee, Conker w Bad Fur Day, i oczywiście klasyczny Goldeneye), i to jest naprawdę piękne.

ipad aplikacje tego typu, co mówisz

Gra oferuje trzy obrazy, każdy z 50 Doctor Who związanej zagadek. Mamy udręczone nasze mózgi wymyślić najbardziej przebiegłych zagadek mamy jeszcze opracowane, a wiemy, że będziemy się kochać przez nich pracy.

Można odwiedzić Gallifrey, domu Władców Czasu, na wycieczkę się chwiać w Lane, gdzie Doktor najpierw zmaterializowanej lub nawet wziąć zaskakujący podróż w głąb samego TARDIS!

Oczywiście, nie każdy jest zagorzałym fanem Doctor Who, więc dodaliśmy funkcję Sonic, śrubokręt, który umożliwia skanowanie płótno ukrytych monet podpowiedź, oraz przycisk "Stuck", który ukaże garść odpowiedzi dostać ty zacząłeś.

Doctor Who: Say What You See znajduje się teraz!

Pobierz linki:

To, że czas miesiąca ponownie na nowym płótnie Say What You See! I aby uczcić palącym letnim, jesteśmy otwarcie baru i prośbą o wymienienie 50 napoje włączyliśmy do tajemniczych zagadek obrazu w naszym nowym płótnie "happy hour".

W rzeczywistości, to dlaczego nie włączyć go do gry pitnej? Właściwie, nie rób tego, będziesz w A&E, zanim jeszcze się w pół drogi, choć. W każdym razie, należy pobrać tę znakomicie pijanego nowe płótno w Say What You See: Aplikacja Collection, albo grać na Facebooku!

Smok Dyktando Pozwala Naturalnie Mów do iPada.

Dla tych z objawami objawów RSI i stawów, pisania na wirtualnej klawiaturze iPada jest mniej niż gwiazdy doświadczenia. Nawet własna stacja dokująca klawiatura Apple nie jest najbardziej ergonomiczne rozwiązanie dla tych, którzy wolą zakrzywione lub dzielony klawiszowe. Wielu z tych, z obolałymi rękami na Mac zwrócili się do MacSpeech dyktować . oraz na iPhone, smok Dyktando do ich potrzeb obliczeniowych. To błogosławieństwo mieć takiego wspaniałego oprogramowania mowy, która pozwala na tworzenie dokumentów, wysyłanie wiadomości e-mail, a także na Mac, sterowania maszyną, ale nic z twoim głosem. Dla obeznanych z klientem iPhone, warto zwrócić uwagę na najnowszej iteracji Smoka na iPada. Jest to elegancki, prosty i bardzo korzystne dla tych, którzy chcą przenośności iPada, ale nie są w stanie wpisać się przez dłuższy czas.

ipad aplikacje tego typu, co mówisz

smok Dyktando

oprogramowanie Dyktando w ogóle jest trochę dziwne rzeczy do osoby, która nigdy nie praktykował to, zwłaszcza jeśli próbujesz do przedstawienia dokumentów. Dla tych, którzy grali lub z własnej MacSpeech, wykonywanie poleceń, jak sądzę, jest dość intuicyjne. Można otworzyć przeglądarkę i pobrać pocztę jednocześnie czując się jak kadet Space Star. Ale jeśli chodzi o "zapis" dokumentów za pomocą dyktando, trzeba nauczyć się nowego sposobu myślenia.

Kiedy piszemy, typ i przedstawienia dokumentów, tekstów, jako ludzie jesteśmy przewodowej do wstawienia że okresy przecinkami i umieścić w dobrej formie. Ale kiedy mówimy, że nie powielać tych samych znaków interpunkcyjnych, ponieważ skupiamy się na emocje, nacisk na słowa kluczowe i przerw między kluczowymi ideami. Oczywiście istnieją sposoby, które pomogą imitują te rzeczy, jak kursywą i elips, ale oprogramowanie komputerowe nie zawsze jest wystarczająco inteligentny, aby ocenić, czy zrozumieć, jak brać to, co wychodzi z naszych ust i odtworzyć go w formie tekstowej.

Na przykład, kiedy używać mojego robota Google Nawigacja lub jego uniwersalne funkcje wyszukiwania, jeżeli tekst jest odsyłany do mnie, że nigdy nie jest okresem lub przecinek. Rozumie, jakie słowa wychodzą z moich ust - to robi się całkiem proste. Ale wszystko kończy się zdanie wybiegu. Idealne dla wyszukiwarki, ale złe dla produkcji dokumentów. To samo stanie się w większość, jeśli nie wszystkie aplikacje rozpoznawania mowy. Gdzie magia dzieje, jest to, jak mówisz do wspomnianego oprogramowania.

Mimo tych znanych z smok Dyktando będzie miało żadnych problemów z korzystaniem z oprogramowania początkujący mogą mieć powolny początek. Zasadniczo, za pomocą oprogramowania dyktando, trzeba mówić jak piszesz. Jeśli chcesz umieścić przecinek w zdaniu, trzeba fizycznie powiedzieć "przecinek". To przejście od psychicznego tylko mówić, faktycznie umieszczenie go w dość mechanicznego rozmowy, może być trudne na początku. Spójrzmy na poniższy przykład:

"Hej tam jestem (naprawdę) cieszę, że cię widzę!" Zamienia się: otwartych cytatem hej tam wykrzyknik Jestem otwarty nawias naprawdę blisko nawias cieszę się, że jesteś blisko przecinkami cytat. Teraz, jeśli myśli, że czytanie było źle, wyobrazić mówiąc to? W rzeczywistości nie jest to trudne, ale po prostu inny sposób myślenia. Naprawdę nie trzeba umieścić wiele myśli do pisania punctation, ale gdy mówimy, że ma poziom koncentracji i skupić się, aby to zrobić. Z czasem jednak, to nie staje się naturalne.

Teraz, gdy omówiliśmy konwencji mówienia wykorzystywanych podczas rozmowy z smok Dyktando na iPada, mówmy więcej o samej aplikacji. Dlatego jesteśmy tutaj, prawda? Sama aplikacja jest pół-przyjemny w użyciu. Z jednej strony system rozpoznawania mowy jest bardzo duża. Mimo, że nie zorientowali się, jak powiedzieć: "Skończyłam z tobą, okres" i mieć go rozpoznać słowo, a nie punctation. Teraz z drugiej strony, mam pytanie interfejs edycji, choć widzę, dlaczego jest ona realizowana.

Smok Dyktando Record

W zaczynając smok Dyktando dla iPada, nie ma nic innego jak wyraźny czerwony przycisk, który stoi sam, tylko czekają, aby być wciśnięty. A kto, do cholery, nie lubi naciskać duże czerwone przyciski? Więc, "Dotknij i dyktować".

IPad ma otwór blow (mikrofon), a ekran iPada ma dużo miejsca dla barów dźwiękowe, aby rozciągnąć i tańca w całej jego dobroć. Więc nie tylko trzymasz ten olbrzym "mikrofon" blisko twarzy, ekran jest marnowana w wyświetlaniu nic oprócz efektów wizualnych. Plus, jeśli twoje palce zdarzyć się ślizgać i dotknąć ekranu, gdy jesteś nagrywania, to kończy. Okres.

Smok Dyktando działa poprzez nagrywanie dźwięku, wysyłanie próbek się chmura świecie gdzieś, a potem wracać cię z właściwym tłumaczeniem. Dzięki temu aplikacja małe, konwersję szybko, a dyktowanie poprawne. Więc na razie, to wszystko Nuance może zrobić: zapewnienie ładny interfejs nagrywania. Choć myślę, że to zmarnowany. Jeśli to możliwe, naprawdę chciałbym zobaczyć, co mówię, pojawi się na ekranie w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie jest to opóźnienie lub opóźnienie, zdolność, aby zobaczyć tekst, jak kontynuować dialogowe byłoby niesamowite pomocne zarówno w nowych, jak i doświadczonych użytkowników. Plus, to usunąć nagranie warstwę pośrednią, która jest w inny sposób całkowicie bezużyteczne inne niż ocenić jak głośny oddech jest wtedy, gdy nie mówimy (serio - to wrażliwa, ale nie zostaną zapisane).

Rozpoznawanie mowy jest na najwyższym poziomie, a nawet odpowiednio skapitalizowane nazwy firm jak Apple i Microsoft. Cholera, nawet iPad (coś mój Droid czasami ma problemy ze zrozumieniem) został wpisany w prawo. Więc daję właściwej substancji rozpuszczonej do najważniejszej części Dragon dyktowania - to poważna oprogramowania. Ale to prawdopodobnie ostatnia naprawdę dobrą rzeczą, ponieważ niektóre decyzje muszą być UI mówił o (zarówno w dobrych i złych sposobów).

Smocze dyktowania Uwagi

Jeśli jestem w programie Mail, Safari, strony Twitterrific, lub jakiegokolwiek innego normalnego stosowania, stukając w miejscu, gdzie można edytować tekst zawsze inicjuje klawiaturę. Zawsze. Jednak z jakiegoś powodu w Dragon dyktowania, zrobili czegoś niezwykłego, aby na "szybkich doświadczenia edycji." Zamiast klawiatury, musisz najpierw dotknij słowa, gdzie można wybrać z listy podobnych słów, aby go wymienić lub usunąć go całkowicie. Myślę, że to trochę ostry (jak to nie jest standard), ale nie jest źle.

Aby uzyskać dostęp do klawiatury, musisz dotknij ikonę klawiatury w dolnej części interfejsu. Jest w porządku, ale to nie jest naturalne. Więc dlaczego zamieszanie - dlaczego ikona? Rzeczywistość jest taka, że ​​to nie ma być aplikacja do przetwarzania edycji tekstu lub słowo. To ma być aplikacja dyktando mowy, więc skupiamy się na rozpoznawaniu mowy i wymiany słów. Chodzi o to, że jeśli przedstawię wam klawiaturę, można wątpić, że rozpoznawanie mowy jest dokładna. I oznacza, że ​​trzeba będzie skorygować błędy. Która nie jest w ogóle, ponieważ w rzeczywistości, Dragon dyktowania jest w stanie zrozumieć, co mówię doskonale 90% czasu. To nie jest decyzja UI, lecz decyzja inteligentnych produktów.

W przeciwnym przypadku, interfejs jest typowe. Z iPadem w trybie portretowym, będziesz miał dostęp do noty aktualnie pracuje. W trybie poziomym, dostaniesz dodatkowy panel boczny z listą wszystkich swoich ostatnich notatek. W górnej części interfejsu kilka przycisków, które pozwalają, aby rozpocząć nową notatkę, należy usunąć obecny pamiętać swoje prace nad i wyeksportować go do schowka poprzez cięcia i kopiowania, lub e-mail.

dyktowania fani pokochają smok Dyktando. Jest to dość doskonałe w jest w stanie obsłużyć co rzucisz (słownie?) U niego. Interfejs edycji nie jest wielki, ale na szczęście jego wygląd jest czytelne i masz dostęp do swoich standardowych narzędzi razie potrzeby (mało prawdopodobne). Z iPhone, iPod touch (2G & w górę), a iPad wersja jest jednym w tym samym, można bezproblemowo używać smok Dyktando we wszystkich swoich platform mobilnych. Darmo w App Store . nie ma powodu, aby nie dać mu szansę. Rozpoznawanie mowy będzie ciosem was.

Chcesz Więcej z MacStories?

Klub MacStories oferuje wyłączny dostęp do Zawartość dodatkowe MacStories. dostarczane w każdym tygodniu.

Klub MacStories pomoże Ci odkryć najlepsze aplikacje dla urządzeń i uzyskać jak najwięcej z telefonu iPhone, iPad i Mac. Plus, to jest zrobione we Włoszech.

Powiązane posty

  • . Następny poziom rozwiązywania problemów Nowa technika ma trafić na świat niedawno i jest to blockchain. Każdy może być pewien, że wiele wynalazków opartych na blockchain urodzą się w ...

  • iPhone / iPad Stuck po aktualizacji do iOS 7? Oto jak to naprawić to jest rzadkością, ale jeśli Twój iPhone / iPad utknął gdzieś w logo Apple lub w trybie awaryjnym (wyświetla ikonę iTunes z ...

  • How-To Geek Użyj Voice Dyktando, aby zaoszczędzić czas na Android, iPhone i iPad klawiatury ekran dotykowy może być powolna, zwłaszcza w telefonach z małymi ekranami. Aby wprowadzić tekst bardziej naturalnie, można użyć ...

  • Veedeo App niesamowite funkcje Veedeo aplikację. Łatwa, szybka, intuicyjna edycja wideo Tworzenie filmów z Veedeo aplikacji jest łatwe, szybkie i przyjemne. Czuć się leniwie? Załaduj stare filmy i je edytować. Tworzenie niesamowite ...

  • Aplikacje są przyszłością przyjaźni rozpoznawczej Jen Aprahamian, lewo i Olivia czerwca Poole z Hey! VINA. Witamy w przyszłości przyjaźni-stwierdzeniem, przynajmniej tak mówią, obiecujących twórców aplikacji. Jest Squad, ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/ipad-aplikacje-tego-typu-co-mwisz.php on line 134

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/ipad-aplikacje-tego-typu-co-mwisz.php on line 134