Iphone 7 whatmobile

Iphone 9 Cena W Pakistanie

Iphone 6 Cena Pakistan - zakupy na odległość, Iphone 6 cen & okular. przedstawiając wszystkie nowe i uczucie iphone iphone 6 6. dysponuje wspaniałym 4.7" Wyświetlacz Retina HD, nowy układ A8 z 64-bitowym Apple.

Iphoneprice. - ceny iPhone - aktualne ceny wiadomości, jaka jest cena iPhone 6 będzie? z iPhone 6 uruchomienia rogiem, jesteśmy pewni, że wiele osób będzie uaktualniania swoich starszych iPhone'ów, ale nie będzie.

Apple iphone 6s cena Pakistanie, specyfikacje, opinie o Apple iPhone cenie 6s w Pakistanie, Spec & Opinie. Apple prezentuje specyfikację swoich nowych 6s iphone, który oferuje 4,7 cala x 750 pikseli 1334.

600 x 600 JPEG 49KB, Home / Apple iPhone 6 Plus 64GB

600 x 600 jpeg 27kB, Home / Switcheasy Smycz Case dla iPhone 5 / 5s QuartzGrey

600 x 504 162kB jpg, Apple iPhone 5 Cena w Pakistanie | Luxury Mobiles

600 x 600 jpeg 56kb, Home / 16GB Apple iPhone 6

292 x 320 jpeg 10kB, SWITCHEASY Dźwięki Pomarańczowy Case for iPhone 6 Cena w Pakistanie

600 x 600 12kB jpg, Switcheasy Dźwięki pokrywy skrzynka dla iphone 5 / 5s Cena w Pakistanie

Apple iphone 6s cena Pakistan - pakistani.pk -. Apple iPhone 6s atrakcyjne inteligentny telefon komórkowy. Odważne kolory obejmujące wielkie rozdzielczości 12MP aparatu. dobra, atrakcyjna szczupła.

pakistani.pk/apple-iphone-6s-price/

Apple iPhone 6 Cena Pakistan & techniczne - whatmobile, Apple iPhone 6 Cena Pakistan, codziennie aktualizowane telefony apple tym specyfikacje & Informacja. whatmobile..pk. Apple iPhone 6 Cena Pakistanie.

whatmobile.pk/Apple_iphone-6

Apple iPhone 6 Cena Pakistan & specyfikacje, dyskusja Jabłko iphone 6 cen, opinie Opinie: iphone 6plus 128 gb 9/10 pełne pole imie mecz ostateczna cena 70000 sms 03336483299.

whatmobile.pk/Apple_iphone-6-Plus

iPhone vs iPhone 6s 7: patrzeć w przyszłość

Mamy patrzeć w naszej kryształowej kuli, aby zobaczyć, jak 2015 i 2016 iPhone'y będą się różnić.

Nie, nie skakać lat w przyszłość, a my nie straciliśmy działki. Ale czytałem, że prawo nagłówek. W tym artykule będziemy patrzeć na to, co następna generacja 6s będzie wyglądał iPhone kontra przyszłorocznych iPhone 7. Powyższy obraz jest niesamowite makieta przez Computerbild.de co iPhone 7 może wyglądać.

Iphone 7 whatmobile

Czemu? Tylko dla zabawy, głównie. Ale także ze względu na dwa inne czynniki. Po pierwsze, choć oficjalne specyfikacje dla iPhone 6s nie ukaże się dopiero w przyszłym miesiącu, plotki były stabilne, więc mamy całkiem dobry pomysł, co to będzie jak. Po drugie, sposób cykle produkcyjne Apple iPhone działa, jest to stosunkowo łatwe do przewidzenia, co znajdą głównym nowa konstrukcja iPhone. Widzisz, Apple iPhone historycznie wydała aktualizacje na zasadzie "tik-tak". Każdy tick jest głównym nowe uaktualnienie form-factor i każdy Tock zachowuje starą faktor ale zazwyczaj wprowadza nową funkcję.

Przykłady "zaznaczyć" wydań są iPhone 4, iPhone 5 i iPhone 6 (oraz 6 Plus). Te wszystkie iPhone'y opisywany radykalnych redesigns Form-Factor w stosunku do poprzedniego iPhone. IPhone 4 miał pierwszy wyświetlacz oraz szkła i aluminium korpus Retina. IPhone 5 miał ekran 4-calowy. IPhone 6 miał ekran 4,7 cala i tak dalej. Przykłady "Tock" wydaniach są 4S iPhone i iPhone 5s. W każdym przypadku każdy z tych telefonów zachował taką samą formę współczynnik swojego poprzednika, ale dodaje nowe funkcje użytkowe. W iPhone 4s dodany Siri; że iPhone 5S dodał Touch ID i M7 ruchu koprocesora. IPhone 6s Główną nowością będzie wyświetlacz Siła dotyku.

Więc bez zbędnych ceregieli, niech patrzą w naszą kryształowej kuli, aby zobaczyć, co każdy telefon będzie jak, począwszy od specyfikacji:

Iphone 7 whatmobile

Podobno iPhone 6s vs Likely iPhone 7: Ważniejsze dane techniczne

Podobno 6s iPhone

 • Wyświetlacz: 4,7 cala i 5,5 cala Siła Touch, max rozdzielczości 1920x1080
 • Projekt: Będzie to wyglądało dokładnie tak samo jak iPhone 6
 • Przechowywanie: 16, 64 i 128 GB
 • CPU i RAM: procesor A9, 2GB RAM
 • Kamera przednia: 1.8MP
 • Tylna kamera: 12MP, nagrywanie wideo 4K

Prawdopodobny iPhone 7

 • Wyświetlacz: 4,7 cala i 5,5 cala Siła dotyku, ale najprawdopodobniej w wyświetlacz QHD rozdzielczości 2560 x 1440
 • Wzór: Całkowicie nowa konstrukcja. Rozcieńczalnik ciało i obejmy.
 • Przechowywanie: 32, 64 i 128 GB
 • CPU i RAM: A10 procesor, 3GB RAM
 • Kamera przednia: 5MP z obiektywem szerokokątnym
 • Tylna kamera: 12MP, nagrywanie wideo 4K, optyczna stabilizacja obrazu.

Ważne jest, aby pamiętać o aktualizacji iPhone jest to, że Tock "S" cykl aktualizacji przede wszystkim zobaczyć ulepszenia wewnętrznych i kleszcza prime modernizacje zobaczyć zmiany projektowe ciała. Dlatego właśnie iPhone 6s będzie prawdopodobnie bardziej radykalnych zmian wewnętrznych z iPhone 6 niż iPhone 6s robi iPhone 7. Uważa się, że iPhone 6s dostanie procesor A9 i wreszcie dostać podwójny-the-RAM impuls do 2GB. Oznacza to, że iPhone 7 niemal na pewno mają chipset A10 i 3 GB pamięci RAM. Tradycyjnie Apple przechowywane ilość pamięci RAM to samo na dłużej niż jeden rok, ale do czasu, gdy iPhone 7 statków w jesieni 2016, większość telefonów z systemem Android będzie miał co najmniej 4 GB pamięci RAM. Apple będzie musiał utrzymać, jeśli nie jest to zgodne.

Jeśli chodzi o możliwości składowania, z iPhone 7 w końcu spodziewać Apple upuść opcję 16GB poziomu wejścia dla 32GB modelu klasy podstawowej.

Podobno iPhone 6s vs Prawdopodobny iPhone 7: Projektowanie

IPhone 6s będzie wyglądać dokładnie tak samo jak iPhone 6. Oznacza to, że iPhone 7 znajdą się radykalnie odmienną konstrukcję. Czego oczekiwać? gwarantowana jest cieńsza ciała. Ale również spodziewać cieńsze bezels a może-być może-ekran -to-edge edge. Istnieje również silne wskazówki, że Apple pracuje nad rezygnacji z przycisku fizycznego domu i osadzanie wirtualny przycisk głównego i kliknij identyfikator w samym ekranie, ale które nie mogą przyjść do iPhone 8.

Podobno iPhone 6s vs Prawdopodobny iPhone 7: Display

IPhone 6s zyska wyświetlacz dotykowy Siła że Apple Obserwować ma-oczywiście iPhone 7 przyjmie to za dobrze. Ale oczekujemy również iPhone 7, aby uzyskać wyższą rozdzielczość wyświetlacza, a konkretnie jeden z QHD o rozdzielczości 2560 x 1440, tyle Android telefony mają. Do jesieni 2016 cokolwiek mniej niż 2560 x 1440 będzie odpowiednikiem standardowej rozdzielczości, co jest dzisiaj.

Podobno iPhone 6s vs Prawdopodobny iPhone 7: Camera

Wewnętrznie iPhone 6s zyska ogromne uaktualnienie aparatu z jego 12MP kamery cofania (wzrost z aparatem 8MP w iPhone 6). Ale przechodząc do iPhone 7 oczekujemy uaktualnienie aparat jest mniej wyraźny. Jabłko prawdopodobnie utrzyma się do tyłu aparat 12MP, ale dodać optyczną stabilizację obrazu całej linii (teraz tylko "plus" modele wyposażono go). IPhone 6s Jest również prawdopodobne, aby uzyskać 4k Video Recording-czegoś nie widzimy na zmianę lub rozszerzenie dla iPhone 7.

Co uważamy ulegnie zmianie wraz z iPhone 7 jest z przodu aparatu. Wierzymy, że iPhone 6s będą miały taką samą 1.8MP aparat z przodu jak iPhone 6, ale iPhone 7 uaktualni że do 5MP szeroki kąt kamery coś wiele Android komórkowych. Dlaczego doładowania aparat z przodu? To proste: Autoportrety rządzić światem.

Powiązane posty

 • Najlepszym sposobem, aby odpowiedzi "Jaki jest twój największą słabością?" "Powiedziałeś mi o swoich mocnych-Now, można udostępnić co uważa za swoją największą słabością?" To pytanie, na które nikt nie ...

 • Shattered ekran iPhone: Co byś zrobił? Na drugi dzień byłem w pracy i wszystko nagle dostałem tekst od mojej żony, że jej iPhone miał "pęknięte". Moja żona jest znana, aby powiedzieć ludziom, że ...

 • Przegląd Ringtonium: Najlepsza aplikacja tworzenie dzwonek dla iPhone Ringtonium jest prosty i łatwy w obsłudze, a co najważniejsze pozwala zaoszczędzić pieniądze, pozwalając korzystać z już zakupione utwory jako dzwonki ....

 • Czym dokładnie jest wliczone kiedy zapasowych moje iPhone 4 za pomocą iTunes? Czytałem to pytanie Czy kopia zapasowa urządzenia iTunes iOS to wszystko na urządzeniu? ale to nie wydaje się być ...

 • BlackBerry Mobiles Szósta najpopularniejsza ekspres urządzenie na świecie, BlackBerry działa w 91 krajach i ma ponad osiemdziesiąt milionów abonentów usług internetowych na całym świecie. W BlackBerry ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/iphone-7-whatmobile.php on line 153

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/iphone-7-whatmobile.php on line 153