Iphone co gra słów

Top 5 słowne darmowe gry dla iPhone

Gry słowne są prawdopodobnie jednym z najlepszych sposobów, aby zabić trochę czasu, jednocześnie zwiększając swoje słownictwo. Niemniej jednak wydaje się być dość trudno znaleźć naprawdę oryginalne te, gdy tak wielu tysięcy z nich są dostępne w App Store.

Więc dlaczego ich szukać, gdy zamiast tego można spojrzeć na nasze typy, a następnie przejść i je pobrać?

Jak przypiąć parowa, pochodzenia i innych gier w systemie Windows 10 Menu Start

typografia

Mamy już napisano o typograficznego pokazując wszystkim, że gra ma do zaoferowania. Jeśli chcesz tylko chudy chociaż, to jest tutaj: typograficznego Jest to gra słów, która czerpie inspirację z głównych elementów tego gatunku, ale dodaje, bardzo wyjątkowy (i dość wciągająca) online konkurencyjne elementu, dzięki czemu jest łatwo jednym z najlepszych iOS gry słowne się tam.

Reklamy Google

Twórz słowa i walczyć z przeciwnikiem online dla listów nawzajem. Ten, kto je wszystkie dostaje wygrywa mecz!

Mechanicy za Ruzzle jest prosta: Ty i twój przeciwnik w Internecie (w tym Facebook i Twitter przyjaciółmi) mają się znaleźć jak najwięcej słów, jak można z liter przewidzianych w mniej niż dwie minuty. Można połączyć litery przesuwając palcem po nich do tworzenia słów w dowolnym kierunku. Pod koniec trzech rundach dwóch minut każdy gracz z największą ilością punktów wygrywa.

Jest dużo więcej do niej oczywiście, podobnie jak dodatkowe punkty dla powtarzających literami lub do powtarzających się słów na przykład. Ale w istocie, radość z gry jest pęd pokonując przeciwnika w ciągu dwóch minut, że każda runda trwa.

Za pomocą trzech linii pięciu polach każdego, trzeba stawiać litery są przedstawiane z (zaledwie jeden raz) w celu tworzenia słów. Takie jest założenie Moxie. pięknie zaprezentowane gra słowem, które jest również doskonała dla każdego, począwszy od tego gatunku. Można też zamienić litery i przekazać te nie można używać, która zapewnia grę z nieskończonych możliwości.

Dodatkowo można również zmienić temat gry. również dodatkowe kolory za sobą koszty.

WordJong Lite

Mieszanie elementów gier słownych i Mahjonga, trafnie nazwany WordJong Lite jest grą słów, można grać w pojedynkę. Aby wygrać, trzeba stworzyć możliwie najlepsze słowa za pomocą wierzchnią warstwę płytek dostępnych. Co sprawia, że ​​gra jest tak wciągająca (a także nieco frustrujące) jest istnienie codziennych wyzwań, które zdobyć trzeba pokonać. Problemem jest jednak, że jest tylko jeden z nich na dzień, co może zostawić cię chcą więcej.

Iphone co gra słów

WordJong ma także kilka wspaniałych efektów dźwiękowych, a gry ze słuchawkami zrelaksuje Cię nawet podczas jazdy metrem.

Choć nieco na dziecinnej strony prezentacji mądry, Słowo ptak okazał się być całkiem uroczy gra słów. W nim, twoim celem jest, aby uzyskać jak najwięcej monet, jak to możliwe przy użyciu wszystkich dostępnych obroty. Trzeba stworzyć używając słowa sąsiadujące litery (z których każdy ma pewną wartość monety) w celu uzyskania więcej monet i zarabiać więcej zakrętów. Można także odblokować dodatkowe funkcje kupując swoją wersję premium.

Ogólnie rzecz biorąc, to bardzo prosta gra słów, aby był zajęty w krótkich przęseł czasu.

Więc pójdziesz. Rozpoczęcie pobierania i baw się dobrze!

126 najlepiej iPad gry iPhone: naprawdę wspaniałe gry dla iOS

Zebraliśmy 126 najbardziej istotne, należy play aplikacje gier dla iPad, iPhone i iPod touch, z puzzli do gier RPG. Z opinii, filmy i linki do pobrania, zapoznanie się z 126 najlepszych iPad Gry iPhone kiedykolwiek wydany.

Szukasz najlepszych gier na iPada. iPhone i iPod touch. Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Z recenzji gry, filmy i linki do rozgrywki pozwalają przeglądać, kupować i pobierać gry z App Store, Lista Roundup (w naszej ocenie) 126 najlepszych gier jakie kiedykolwiek wydany dla iPada & iPhone. Od strategii i gier akcji do zagadek i gier RPG, to są bardzo najlepsze aplikacje gier na iOS. Zaktualizowany, 15 stycznia 2016 r dodać 10 nowych gier do najlepszych wyścigów & prowadzenia sekcji gier i upuść, aby dodać Kreator do sekcji gier platformowych.

Iphone co gra słów

Zanim przejdziemy do naszego Superguide gier, spojrzeć na wideo powyżej, aby zobaczyć nasze odliczanie 10 najlepszych iPad i iPhone gier wszech czasów. Jeśli chcesz zagrać w którąś z tych gier, mamy App Store linki tutaj:

Ale teraz z listy. Mamy dzieli nasz łapanki z najlepszych iPad & Gry iPhone do 15 gatunków i tematów - kliknij obszar, który Cię interesuje, aby zobaczyć wspaniałych gier Polecamy w tym gatunku.

1. Najlepsze przygoda, point-and-click i fabuły gry dla iPada & iPhone

Gry charakteryzuje się silnymi postaciami i fabułą oraz (w większości przypadków) braku szybkiej akcji. Zamiast tego gracze rozmawiać z innymi postaciami, zbierać i łączyć przedmioty i szukać sposobów na interakcję z otoczeniem (często poprzez "wskaż i kliknij" interfejs). Przykłady z naszej listy m.in. Zepsuty Age (na zdjęciu poniżej) i The Walking Dead; mamy 10 gier przygodowych w ogóle.

2. Najlepsze gry planszowe dla iPada & iPhone

Dni Monopoly i Ryzyka są numerowane, a istnieje wiele, wiele gier wspaniałym planszowe tam. Wiele z nich pojawiają się również na iOS, która jest doskonałym (i tańszy) sposób odkrywania jedne z nowszych gier planszowych, że może nie próbowali. Mamy 12 na tej liście, w tym Osadników z Catanu i Carcassonne.

3. Najlepsze gry w karty & gry deck-building dla iPada & iPhone

Nie wista i pasjansa. Są kolekcjonerskich gier karcianych i deck-budowniczych, gdzie można zbudować talię kart specjalnych do walki z innymi graczami lub wroga sterowanym komputerowo. Mamy 6 wspaniałych gier spróbować, z których najbardziej znane są Hearthstone and Magic: The Gathering (na zdjęciu poniżej).

4. Najlepsze gier casual dla iPada & iPhone

Jest to zarówno nasz największy kategorii (13 gier) i nasz nader mglistych: może obejmować prawie każdą grę, która jest przeznaczona do szybkich sesji, a który jest przeznaczony do odwołania się do mniej zapalonych graczy. Zawiera on również niektóre z najbardziej znanych serii iPhone i iPad: Angry Birds, Fruit Ninja, World of Goo i Bejeweled.

5. Najlepszy jazdy & Gry wyścigowe dla iPada & iPhone

Dokładnie to, co brzmi jak: najlepszych gier jazdy dla iOS. Lubimy 13 w szczególności obejmujące zarówno stosunkowo realistyczne (takie jak Asphalt 8: Airborne) i kreskówkowe (takie jak Crazy Taxi poniżej) stylów graficznych i gry, a nawet kilka, które pozwalają rasy nie samochody, ale motocykle lub napędem rakietowym hydro dysze.

6. Najlepsze horrory gry dla iPada & iPhone

Wszystko przerażające mogą pojawić się w tej kategorii. Zawiera 4 gry w chwili obecnej.

7. Najlepszy multiplayer & gry towarzyskie dla iPada & iPhone

Jeśli lubisz grać w gry przeciwko innym ludziom ta kategoria (która zawiera 4 gry oraz linki do ciekawych gier wieloosobowych w innych sekcjach) jest dla Ciebie. Draw Something i próżność, dwie zupełnie różne gry, ale zarówno świetny dla graczy multiplayer, są najbardziej znane oferty w tej kategorii.

8. najlepsza platforma gier dla iPada & iPhone

Nintendo nie przyniosła swoje gry na iOS zupełnie jeszcze. ale Mario byłoby klasycznym przykładem grze platformowej. Czekając na przyjazd hydraulik, spróbuj tych 13 wspaniałych gier platformowych, które poruszają się gama od platformówki puzzle (Stealth Inc) i platformówki grozy (Limbo) do przerażająco uzależniających platformówki starej szkoły (MR skoku).

9. Najlepsze puzzle gry dla iPada & iPhone

Nasza sekcja logiczna obejmuje "gry puzzle fizyka ', gdzie manipulować grawitacją, unoszące się pęcherzyki i inne efekty fizyczne (przeciąć linę jest najbardziej oczywistym przykładem). Mamy też mellow streszczenie zagadek, takich jak Lyne, gry room-escape takich jak seria pokoju, piękny i wszystko podbijając Monument Valley i wiele innych. Istnieje 12 gier w tym dziale.

10. Najlepsze grach fabularnych (RPG) lub dla iPada & iPhone

roboty Dungeon działania miecz-and-czary, wysokiej fantasy: RPG to gry, gdzie można kontrolować bohaterską czarodziej, wojownik lub złodzieja - albo strona składa się z kilku uzupełniających bohaterów - i zebrać bajeczny skarb na drodze do (zwykle) oszczędności Królestwo. Nieskończoność Blade jest najbardziej znanym RPG mobilny, ale Wrót Baldura może być naszym ulubionym. Zawiera 10 gier; niedawno zaktualizowany, aby dodać wspaniałą Legend of Grimrock (na zdjęciu poniżej).

11. Najlepsze Strzelanie dla iPada & iPhone

Nasza lista błyskotliwych iOS shoot 'em up obejmuje strzelców pierwszej osoby takie jak Deus Ex i retro strzelców odgórne, takie jak śmierć Ray Manta. Najsłynniejsza seria gier w tym dziale jest GTA; mamy obecnie 7 gry strzelanki, że trzeba spróbować.

12. Najlepsze side-scrolling gry dla iPada & iPhone

Są to gry zdefiniowane przez stałą (i zazwyczaj bardzo szybko) ruch w kierunku prawej części ekranu. Istnieje 6 gry w tej sekcji, z których najbardziej znany może być Tiny Wings.

13. Najlepsze gry sportowe dla iPada & iPhone

W 5 Sims sportowych w tej sekcji naciskiem na piłkę nożną (w tym New Star Soccer), golf (w tym Super Stickman Golf) oraz, hm, wędkowania - to super śmieszne rybackich. Mamy również odwołuje się do uprawiania narciarstwa i snowboardingu gier w innych sekcjach.

14. Najlepsza strategia & gry tower defense dla iPada & iPhone

gry strategiczne obejmują zestawiania swoich sił - armia lub grupa żołnierzy lub obrony zamku lub miasta - i radzenia sobie z siły wroga. obrony wieży jest popularnym podzbiór tego, skupiając się głównie na budowaniu broni statyczne i podobnych umocnień obronnych w celu odparcia poruszać (i niezwykle liczną) przeciwnika. Fieldrunners (na zdjęciu poniżej) i Plants vs Zombies to najsłynniejsze przykłady tej drugiej kategorii, a są wśród 7 wspaniałych gier w tym dziale.

15. Najlepsze gry słowne dla iPada & iPhone

Jeśli kochasz gry słowne, spójrz na tych 4 wspaniałych przykładów tego gatunku dla iPhone i iPad. Words With Friends jest najbardziej znanym, ale piękny Blackbar warto spojrzeć też.

16. resztki

To gdzie trzymamy gier, które możemy wykorzystać do miłości, ale z jakiegoś powodu musieliśmy wyjąć z wykresu. Nie trzeba dodawać, że w tej części gry nie liczą łącznie w nagłówku.

Najczęściej gry zostały przeniesione tutaj, ponieważ zostały one usunięte z App Store ich wydawcy lub dewelopera, a więc nie można kupić je w chwili obecnej. Przy innych okazjach deweloper korby się cenę, przełącza się na wyzysku IAP ciężkiego modelu biznesowego lub aktualizuje grę w inny sposób, który zatrzymuje to działa dobrze lub usuwa ukochanego funkcji, a my jesteśmy zobowiązani do wycofania się niestety naszą rekomendację.

We wszystkich tych przypadkach mamy do manewrowania gry w tej sekcji i mamy nadzieję, że sytuacja ulegnie odwróceniu w pewnym momencie w przyszłości, co pozwala nam umieścić go z powrotem w głównym artykule. (Zapraszamy do korzystania sekcję komentarzy wskazać przypadki, gdzie to ma zastosowanie).

Co o gratisy? Jakie są najlepsze darmowe gry dla iPad i iPhone?

Każdy kocha bezpłatne rzeczy, ale problem z darmowych gier jest to, że istnieje tak wiele z nich - to bardzo trudno wiedzieć, które z nich są przyzwoite, a które będą starać się odgryźć za zakupy w aplikacji.

Istnieje kilka wspaniałych darmowe gry w różnych kategoriach powyżej, ale jeśli jesteś zainteresowany tylko w darmowych grach jest to bardzo prawdopodobne, że będziesz także zainteresowany naszych dedykowanych łapankach freebie: najlepsze darmowe aplikacje iPhone. najlepsze darmowe aplikacje iPad. najlepsze darmowe gry iPhone i najlepsze darmowe gry iPad.

Jednocześnie należy pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch. Jeśli gra jest darmowa, a następnie (o ile nie został złożony w ramach kampanii publicznej świadomości, takich jak przyjemna gra kolejowych bezpieczeństwa Dumb Ways to Die) twórcy muszą mieć plan na zarabianie pieniędzy w inny sposób - ogłoszenia lub sprzedaje danych użytkowników reklamodawcom lub zakupów w aplikacjach. A w dziedzinie gier mobilnych mamy do stwierdzenia, że ​​te rzeczy są często psują gry i gry franchising, które byłyby fantastyczne, jeśli nie zostały one starają się biczować ci monety przy każdej okazji.

Innowacyjne firmy, które podejmują ryzyko przekonują się, że nie mogą one z powrotem swoje koszty, a są one zastępowane przez cloners i IAP popychaczy którzy przekształcających te same stare idee i przekształcić je w Freemium trudges. Umarłeś! Zapłać 69P aby kontynuować. Umarłeś! Zapłać 69P aby kontynuować. I tak dalej.

Dlatego uważamy płacić za gry iOS. To prawie zawsze pod piątaka, i przyczynia się do wspierania firm, które sprawiają niesamowite gry, które nie są stale próbują nakłonić użytkownika do ponoszenia dodatkowych kosztów.

126 najlepiej iPad gry iPhone: naprawdę wspaniałe gry dla iOS

Zebraliśmy 126 najbardziej istotne, należy play aplikacje gier dla iPad, iPhone i iPod touch, z puzzli do gier RPG. Z opinii, filmy i linki do pobrania, zapoznanie się z 126 najlepszych iPad Gry iPhone kiedykolwiek wydany.

Szukasz najlepszych gier na iPada. iPhone i iPod touch. Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Z recenzji gry, filmy i linki do rozgrywki pozwalają przeglądać, kupować i pobierać gry z App Store, Lista Roundup (w naszej ocenie) 126 najlepszych gier jakie kiedykolwiek wydany dla iPada & iPhone. Od strategii i gier akcji do zagadek i gier RPG, to są bardzo najlepsze aplikacje gier na iOS. Zaktualizowany, 15 stycznia 2016 r dodać 10 nowych gier do najlepszych wyścigów & prowadzenia sekcji gier i upuść, aby dodać Kreator do sekcji gier platformowych.

Zanim przejdziemy do naszego Superguide gier, spojrzeć na wideo powyżej, aby zobaczyć nasze odliczanie 10 najlepszych iPad i iPhone gier wszech czasów. Jeśli chcesz zagrać w którąś z tych gier, mamy App Store linki tutaj:

Ale teraz z listy. Mamy dzieli nasz łapanki z najlepszych iPad & Gry iPhone do 15 gatunków i tematów - kliknij obszar, który Cię interesuje, aby zobaczyć wspaniałych gier Polecamy w tym gatunku.

1. Najlepsze przygoda, point-and-click i fabuły gry dla iPada & iPhone

Gry charakteryzuje się silnymi postaciami i fabułą oraz (w większości przypadków) braku szybkiej akcji. Zamiast tego gracze rozmawiać z innymi postaciami, zbierać i łączyć przedmioty i szukać sposobów na interakcję z otoczeniem (często poprzez "wskaż i kliknij" interfejs). Przykłady z naszej listy m.in. Zepsuty Age (na zdjęciu poniżej) i The Walking Dead; mamy 10 gier przygodowych w ogóle.

2. Najlepsze gry planszowe dla iPada & iPhone

Dni Monopoly i Ryzyka są numerowane, a istnieje wiele, wiele gier wspaniałym planszowe tam. Wiele z nich pojawiają się również na iOS, która jest doskonałym (i tańszy) sposób odkrywania jedne z nowszych gier planszowych, że może nie próbowali. Mamy 12 na tej liście, w tym Osadników z Catanu i Carcassonne.

3. Najlepsze gry w karty & gry deck-building dla iPada & iPhone

Nie wista i pasjansa. Są kolekcjonerskich gier karcianych i deck-budowniczych, gdzie można zbudować talię kart specjalnych do walki z innymi graczami lub wroga sterowanym komputerowo. Mamy 6 wspaniałych gier spróbować, z których najbardziej znane są Hearthstone and Magic: The Gathering (na zdjęciu poniżej).

4. Najlepsze gier casual dla iPada & iPhone

Jest to zarówno nasz największy kategorii (13 gier) i nasz nader mglistych: może obejmować prawie każdą grę, która jest przeznaczona do szybkich sesji, a który jest przeznaczony do odwołania się do mniej zapalonych graczy. Zawiera on również niektóre z najbardziej znanych serii iPhone i iPad: Angry Birds, Fruit Ninja, World of Goo i Bejeweled.

5. Najlepszy jazdy & Gry wyścigowe dla iPada & iPhone

Dokładnie to, co brzmi jak: najlepszych gier jazdy dla iOS. Lubimy 13 w szczególności obejmujące zarówno stosunkowo realistyczne (takie jak Asphalt 8: Airborne) i kreskówkowe (takie jak Crazy Taxi poniżej) stylów graficznych i gry, a nawet kilka, które pozwalają rasy nie samochody, ale motocykle lub napędem rakietowym hydro dysze.

6. Najlepsze horrory gry dla iPada & iPhone

Wszystko przerażające mogą pojawić się w tej kategorii. Zawiera 4 gry w chwili obecnej.

7. Najlepszy multiplayer & gry towarzyskie dla iPada & iPhone

Jeśli lubisz grać w gry przeciwko innym ludziom ta kategoria (która zawiera 4 gry oraz linki do ciekawych gier wieloosobowych w innych sekcjach) jest dla Ciebie. Draw Something i próżność, dwie zupełnie różne gry, ale zarówno świetny dla graczy multiplayer, są najbardziej znane oferty w tej kategorii.

8. najlepsza platforma gier dla iPada & iPhone

Nintendo nie przyniosła swoje gry na iOS zupełnie jeszcze. ale Mario byłoby klasycznym przykładem grze platformowej. Czekając na przyjazd hydraulik, spróbuj tych 13 wspaniałych gier platformowych, które poruszają się gama od platformówki puzzle (Stealth Inc) i platformówki grozy (Limbo) do przerażająco uzależniających platformówki starej szkoły (MR skoku).

9. Najlepsze puzzle gry dla iPada & iPhone

Nasza sekcja logiczna obejmuje "gry puzzle fizyka ', gdzie manipulować grawitacją, unoszące się pęcherzyki i inne efekty fizyczne (przeciąć linę jest najbardziej oczywistym przykładem). Mamy też mellow streszczenie zagadek, takich jak Lyne, gry room-escape takich jak seria pokoju, piękny i wszystko podbijając Monument Valley i wiele innych. Istnieje 12 gier w tym dziale.

10. Najlepsze grach fabularnych (RPG) lub dla iPada & iPhone

roboty Dungeon działania miecz-and-czary, wysokiej fantasy: RPG to gry, gdzie można kontrolować bohaterską czarodziej, wojownik lub złodzieja - albo strona składa się z kilku uzupełniających bohaterów - i zebrać bajeczny skarb na drodze do (zwykle) oszczędności Królestwo. Nieskończoność Blade jest najbardziej znanym RPG mobilny, ale Wrót Baldura może być naszym ulubionym. Zawiera 10 gier; niedawno zaktualizowany, aby dodać wspaniałą Legend of Grimrock (na zdjęciu poniżej).

11. Najlepsze Strzelanie dla iPada & iPhone

Nasza lista błyskotliwych iOS shoot 'em up obejmuje strzelców pierwszej osoby takie jak Deus Ex i retro strzelców odgórne, takie jak śmierć Ray Manta. Najsłynniejsza seria gier w tym dziale jest GTA; mamy obecnie 7 gry strzelanki, że trzeba spróbować.

12. Najlepsze side-scrolling gry dla iPada & iPhone

Są to gry zdefiniowane przez stałą (i zazwyczaj bardzo szybko) ruch w kierunku prawej części ekranu. Istnieje 6 gry w tej sekcji, z których najbardziej znany może być Tiny Wings.

13. Najlepsze gry sportowe dla iPada & iPhone

W 5 Sims sportowych w tej sekcji naciskiem na piłkę nożną (w tym New Star Soccer), golf (w tym Super Stickman Golf) oraz, hm, wędkowania - to super śmieszne rybackich. Mamy również odwołuje się do uprawiania narciarstwa i snowboardingu gier w innych sekcjach.

14. Najlepsza strategia & gry tower defense dla iPada & iPhone

gry strategiczne obejmują zestawiania swoich sił - armia lub grupa żołnierzy lub obrony zamku lub miasta - i radzenia sobie z siły wroga. obrony wieży jest popularnym podzbiór tego, skupiając się głównie na budowaniu broni statyczne i podobnych umocnień obronnych w celu odparcia poruszać (i niezwykle liczną) przeciwnika. Fieldrunners (na zdjęciu poniżej) i Plants vs Zombies to najsłynniejsze przykłady tej drugiej kategorii, a są wśród 7 wspaniałych gier w tym dziale.

15. Najlepsze gry słowne dla iPada & iPhone

Jeśli kochasz gry słowne, spójrz na tych 4 wspaniałych przykładów tego gatunku dla iPhone i iPad. Words With Friends jest najbardziej znanym, ale piękny Blackbar warto spojrzeć też.

16. resztki

To gdzie trzymamy gier, które możemy wykorzystać do miłości, ale z jakiegoś powodu musieliśmy wyjąć z wykresu. Nie trzeba dodawać, że w tej części gry nie liczą łącznie w nagłówku.

Najczęściej gry zostały przeniesione tutaj, ponieważ zostały one usunięte z App Store ich wydawcy lub dewelopera, a więc nie można kupić je w chwili obecnej. Przy innych okazjach deweloper korby się cenę, przełącza się na wyzysku IAP ciężkiego modelu biznesowego lub aktualizuje grę w inny sposób, który zatrzymuje to działa dobrze lub usuwa ukochanego funkcji, a my jesteśmy zobowiązani do wycofania się niestety naszą rekomendację.

We wszystkich tych przypadkach mamy do manewrowania gry w tej sekcji i mamy nadzieję, że sytuacja ulegnie odwróceniu w pewnym momencie w przyszłości, co pozwala nam umieścić go z powrotem w głównym artykule. (Zapraszamy do korzystania sekcję komentarzy wskazać przypadki, gdzie to ma zastosowanie).

Co o gratisy? Jakie są najlepsze darmowe gry dla iPad i iPhone?

Każdy kocha bezpłatne rzeczy, ale problem z darmowych gier jest to, że istnieje tak wiele z nich - to bardzo trudno wiedzieć, które z nich są przyzwoite, a które będą starać się odgryźć za zakupy w aplikacji.

Istnieje kilka wspaniałych darmowe gry w różnych kategoriach powyżej, ale jeśli jesteś zainteresowany tylko w darmowych grach jest to bardzo prawdopodobne, że będziesz także zainteresowany naszych dedykowanych łapankach freebie: najlepsze darmowe aplikacje iPhone. najlepsze darmowe aplikacje iPad. najlepsze darmowe gry iPhone i najlepsze darmowe gry iPad.

Jednocześnie należy pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch. Jeśli gra jest darmowa, a następnie (o ile nie został złożony w ramach kampanii publicznej świadomości, takich jak przyjemna gra kolejowych bezpieczeństwa Dumb Ways to Die) twórcy muszą mieć plan na zarabianie pieniędzy w inny sposób - ogłoszenia lub sprzedaje danych użytkowników reklamodawcom lub zakupów w aplikacjach. A w dziedzinie gier mobilnych mamy do stwierdzenia, że ​​te rzeczy są często psują gry i gry franchising, które byłyby fantastyczne, jeśli nie zostały one starają się biczować ci monety przy każdej okazji.

Innowacyjne firmy, które podejmują ryzyko przekonują się, że nie mogą one z powrotem swoje koszty, a są one zastępowane przez cloners i IAP popychaczy którzy przekształcających te same stare idee i przekształcić je w Freemium trudges. Umarłeś! Zapłać 69P aby kontynuować. Umarłeś! Zapłać 69P aby kontynuować. I tak dalej.

Dlatego uważamy płacić za gry iOS. To prawie zawsze pod piątaka, i przyczynia się do wspierania firm, które sprawiają niesamowite gry, które nie są stale próbują nakłonić użytkownika do ponoszenia dodatkowych kosztów.

Powiązane posty

  • Słowa zręcznościowe - Co się mówi? Nowa gra dla iPhone Puzzle Words - Co się mówi? Jest to nowa gra logiczna z Sporcle, Inc Opis Link Sprzedawca: Play the niesamowicie wciągająca, bardzo proste, ...

  • Opis ►►►► Odpowiedzi na wszystkich poziomach za to, co jest grą słów. Szukasz odpowiedzi na oszustów i popularnej gry android Jakie to słowo? Nie szukaj dalej, mamy cię osłaniał! Nasz...

  • Hanging With Friends Pages Words z przyjaciółmi Strony Hanging With Friends Wsparcie Obecnie oferujemy oszukiwać wsparcie dla marki nowe słowa z przyjaciółmi spin-off gry, wiszące z przyjaciółmi. Ta gra...

  • Ogólnie rzecz biorąc, gra jest zasysane i pozostawiono do ochłodzenia, po zabiciu i zawieszony na kilka dni. Czy ptactwo powinno być sporządzone jest dyskutowana kwestia. Powszechną praktyką jest, aby nie wyciągnąć ...

  • Poziom 1 - Logo Quiz Gra iPhone Wersja Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Logos Quiz gry na iPhone, iPad i iPod touch. Jest to najłatwiejszy poziom gry z tylko 34 logo, aby ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/iphone-co-gra-słw.php on line 211

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/iphone-co-gra-słw.php on line 211