Ja nie pamiętam hasła iphone co mam zrobić

Co zrobić, jeśli nie pamiętasz kodu dostępu iPhone

Czasami można szybko utworzyć hasło podczas konfigurowania nowego iPhone tak więc można zacząć grać się z nim wcześniej. Jednak, gdy przychodzi czas, aby odblokować iPhone następnym razem chcesz dostać się na niego, nagle nie pamiętam jakie hasło użyte. Na szczęście istnieją sposoby, aby zresetować hasło iPhone, ale nie jest to proste poprawki.

Można by pomyśleć, że zapominając swoje hasło wydaje się niemożliwe, ale zdarza się, a czasem nawet dzieci mogą dostać się na telefonie iPhone i ustawić blokadę hasło (hej, wszystko jest możliwe!). Jeśli nie pamiętasz hasła, nie cała nadzieja jest stracone, i będziesz w stanie dostać telefon z powrotem po to wszystko jest powiedziane i zrobione.

Aby zresetować zapomniane hasło, musisz zresetować swoje iPhone z powrotem do ustawień fabrycznych, co usunie wszystko w urządzeniu, ale można wykonać kopię zapasową iPhone do komputera za pośrednictwem iTunes wcześniej, bez potrzeby hasło.

Jeśli czytaliście inne sposoby, które można zresetować hasło, nie wierzę im, bo nie działają. I na pewno nie płacą za usługi, która twierdzi, że jest w stanie zresetować zapomniane hasło. To jedyny sposób, można je zresetować, jeśli jest przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu iPhone, a następnie przywrócić poprzednią kopię zapasową, dzięki czemu nie zaczynamy od zera.

Reklama

Reklama

Instrukcje

Po pierwsze, tylko w ten sposób można zachować wszystkie dane w telefonie iPhone i nie przegrać, to jeśli wcześniej synchronizowane z telefonu iPhone do komputera przed. Jeśli nigdy wcześniej nie synchronizowane iPhone do komputera, a następnie masz pecha i po prostu wystarczy, aby przywrócić iPhone do ustawień fabrycznych, tracąc wszystkie swoje dane.

Jeśli wcześniej synchronizowane z telefonu iPhone z iTunes na komputerze Mac lub Windows, można zresetować iPhone warunkach fabrycznych, a następnie przywrócić kopię zapasową. Jeśli nie ma żadnych kopii zapasowych, nadal można wykonać kopię zapasową iPhone do komputera za pośrednictwem iTunes bez konieczności wprowadź hasło, ponieważ komputer jest zaufany komputer, który został zsynchronizowany z poprzednio.

Ja nie pamiętam hasła iphone co mam zrobić

Po wykonaniu kopii zapasowej telefonu iPhone, wystarczy zresetować iPhone i mieć zapasową przywrócony na iPhone za pomocą iTunes.

 • Podłącz iPhone'a do komputera i otworzyć iTunes.
 • Wybierz swój iPhone w prawym górnym rogu okna, a następnie kliknij Podsumowanie w górnej części ekranu, jeżeli nie jest już wybrane
 • Jeśli program iTunes nie będzie automatycznie zsynchronizować iPhone, zrobić to ręcznie w tym momencie. Będzie to również wykonać kopię zapasową iPhone, dzięki czemu będziesz miał najnowszą powrotem przywrócony do telefonu iPhone, gdy to wszystko jest powiedziane i zrobione.
 • Kliknij Przywracanie iPhone ... i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces przywracania.
 • Po zakończeniu przywracania odbywa Setup Assistant iOS zapyta, jak skonfigurować swój telefon iPhone. stuknij Przywracanie z kopii zapasowej iTunes .
 • Wybierz swój iPhone w iTunes i wybierz ostatnią kopię zapasową iPhone przywrócić.

Po tym procesie, iPhone powinien zostać przywrócone do dawnej świetności z wszystkie dane nienaruszone. Blokada hasło zostanie wyłączony, choć, więc jeśli zdecydujesz się ponownie włączyć, należy wymyślić hasłem, które można łatwo zapamiętać tym razem.

Byłoby świetnie, gdyby nie było łatwiejsze i szybsze metody zresetować zapomniane hasło, ale niestety musiał przejść przez żmudny proces przywracania, aby zresetować swoje hasło, jeśli go zapomniał. Z drugiej strony, to dowodzi, jak zabezpieczyć swoje dane, gdy masz włączony hasła. Oczywiście, to nie zatrzyma iPhone złodziei od przywrócenia iPhone i twierdząc je jako własne, ale przynajmniej nie będzie miał dostęp do swoich danych osobowych, a to chyba najważniejsze.

Zapobiegać zapomnianego kodu dostępu

To jest zawsze ważne, aby pamiętać swoje hasło, gdy je założyć, ale łatwo jest po prostu wpisz dowolne hasło, można myśleć, aby można było na swój sposób przez proces instalacji szybciej. Należy jednak pamiętać, że kiedy go skonfigurować hasło na iPhonie, należy użyć hasła, które można łatwo zapamiętać, takie jak ciąg liczb, które mają znaczenie dla ciebie, jak urodziny lub ulubionych numerów.

Należy również upewnić się, że jesteś świadomy z hasłem, które można ustawić w górę. Oczywiście, może to być łatwe do zapamiętania (jak 0000 lub 1234), ale jeśli nie pamiętam jej utworzeniu, to najprawdopodobniej nie będą pamiętać, samo hasło. Jeśli trzeba, zapisz swoje hasło, dopóki nie będzie można osadzić ją w swojej pamięci mięśniowej.

Powiązane posty

 • Najlepszym sposobem, aby odpowiedzi "Jaki jest twój największą słabością?" "Powiedziałeś mi o swoich mocnych-Now, można udostępnić co uważa za swoją największą słabością?" To pytanie, na które nikt nie ...

 • Shattered ekran iPhone: Co byś zrobił? Na drugi dzień byłem w pracy i wszystko nagle dostałem tekst od mojej żony, że jej iPhone miał "pęknięte". Moja żona jest znana, aby powiedzieć ludziom, że ...

 • Przegląd Ringtonium: Najlepsza aplikacja tworzenie dzwonek dla iPhone Ringtonium jest prosty i łatwy w obsłudze, a co najważniejsze pozwala zaoszczędzić pieniądze, pozwalając korzystać z już zakupione utwory jako dzwonki ....

 • Czym dokładnie jest wliczone kiedy zapasowych moje iPhone 4 za pomocą iTunes? Czytałem to pytanie Czy kopia zapasowa urządzenia iTunes iOS to wszystko na urządzeniu? ale to nie wydaje się być ...

 • IPhone 5 Cena W Pakistanie Szanse w zakładach ilość pieniędzy potrzebnych na zakup czegoś; "Cena benzyny"; "Dostał swój nowy samochód na doskonałych warunkach"; "Ile jest szkoda?" ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/ja-nie-pamiętam-hasła-iphone-co-mam-zrobić.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/ja-nie-pamiętam-hasła-iphone-co-mam-zrobić.php on line 129