Jaka aplikacja może użyć, aby pobrać darmową muzykę w swoim telefonie

7 Muzyka Pobierz dla Androidem 2016 darmowe aplikacje

Istnieje kilka darmowe pobieranie muzyki aplikacje dla telefonów komórkowych z systemem Android, które są narkotyki i jest bardzo wydajny. Pobieranie muzyki z tych aplikacji wydaje się być korzystną opcją streamingu online, zwłaszcza gdy jesteś zalogowany. Być może wolisz pobieranie, muszę ci powiedzieć, że nie ma się czego wstydzić, że tak samo jak jest to legalne.

Można pobrać z poniższych aplikacji z sklepu Google Play. Są przyjazne dla użytkownika i można zacząć z nich korzystać od razu. Niektóre wymagają wpisu do rejestru, który jest całkowicie darmowy i można zrobić w kilka sekund. Ciesz pobierać aplikacje free music 2015-2016 dla telefonu Android.

Poniższe aplikacje są najlepsze aplikacje za darmo (prawnych) pobieranie plików muzycznych dla osób korzystających z urządzeń z Androidem, a są one w następujący sposób w przypadkowej kolejności:

1. 4shared Muzyka: muzyka 4shared ma ponad 6 mln utworów do pobrania za darmo w swojej bibliotece. 4 akcje android aplikacja jest do pobrania z Google Play i mogą być wykorzystywane do wyszukiwania ogromną bazę plików muzycznych. Ta aplikacja umożliwia pobieranie aż ulubionych utworów w formacie pliku MP3 lub innym formacie pliku może wolisz. Po pobraniu, plik zostanie dodany do 4shared cloud folderu, który może zawierać również inne pliki, które warto dodać, a możesz zacząć słuchać muzyki w trybie offline. 4shared aplikacja jest bardzo przydatna w wyszukiwaniu melodie z klasycznych i nowych artystów.

2. Rhapsody: Wśród czołowymi pobierać aplikacje darmowe muzycznych dla Androidem jest Rhapsody. Z Rhapsody można pobierać miliony utworów za darmo w trybie offline. Bezpłatna aplikacja ma kilka funkcji, takich jak korektor dźwięku, wyłącznik czasowy, wysoka jakość dźwięku, radio piosenek, filmów artystycznych i tak dalej. Z Rhapsody można tworzyć własne listy odtwarzania i dodać swoje ulubione utwory do każdego nastroju. Można także odtwarzać utwory w oparciu o wykonawcy lub utworu. Można również skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki online lub stworzyć swoją osobistą ścieżkę dźwiękową.

3. Gtunes (usunięte z Google Play): Jest to nowa wersja starej muzyki pobierania aplikacji znany jako muzyka Gtunes pobrania. Nic nie zmieniło się wraz z nazwą, ale aplikacja nie zmieniło na lepsze. Jest to dość szybciej niż większość pobrania Android pobierania muzyki apps. Jest wolny jak powiedział, a nie przeszkadzać użytkownikom reklam. Z Gtunes można posłuchać wszystkich utworów, które chcesz i swobodnie pobrać utwory w partii lub singla. To pozwala na pobranie bezpośrednio do telefonu Android komórek pamięci.

4. Muzyka MP3 Downloader: MP3 Downloader jest niesamowite MP3 Downloader jak sama nazwa odnosi, który pozwala użytkownikowi na pobranie utworów z publicznych stron internetowych. Dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że pochodzi z wieloma umysł dmuchanie funkcji, takich jak podgląd utworu przed pobraniem, lirycznej widza, artystów, piosenki i albumu, korektor dźwięku do sterowania audio, wyłącznik czasowy, dotknij funkcje pomijania, szybkie przewijanie do tyłu , do przodu, powtarzanie i shuffle. Jest to z pewnością jeden z najlepszych.

5. Muzyka Google Play: Google był w kilku pionierskich innowacji opartych internetowych i pobieranie muzyki wolnej muzyki jest jednym z nich. Jest to rodzaj medium marketingowego muzykę do Google, ale dobre jest to, że ta aplikacja pozwala na darmowe MP3 do pobrania muzyki na urządzeniach z Androidem. Jak można używać muzyki Google Play w czasie, można dostać się do woli je w stosunku do innych aplikacji, ponieważ jej zaleceń i modyfikacji do swoich doświadczeń lepiej.

6. Omega MP3 download (już nie istnieje): Ta aplikacja jest bardzo wyjątkowe w porównaniu z innymi free download aplikacji dla urządzeń z systemem Android. Posiada dwie opcje dla każdego użytkownika, jego albo pobrać piosenkę do telefonu lub odtworzyć go od tła. Wyszukiwanie muzyki z tej aplikacji jest o wiele łatwiejsze, tym, że ma opcję wyszukiwania na pasku menu. Z dobrym 3G, 4G lub sieć Wi-Fi, to są dobre dla nowego poziomu doświadczenia swobodnego pobierania muzyki. Dlatego ta wolna muzyka ściągnij aplikację dla Androidem zasługuje na szansę.

Jaka aplikacja może użyć, aby pobrać darmową muzykę w swoim telefonie

7. RockMyRun: Gdyby kiedykolwiek chcesz wiedzieć, co za doskonały darmowe pobieranie muzyki aplikacje dla Androidem jest, to należy pobrać tę aplikację. Ta aplikacja, która jest uważana za ulubione dla programów treningowych ma kilka ciekawych funkcji. Funkcje takie jak niestandardowe budowy mix dj, odtwarzanie w trybie offline i prostego bufora go, stało się jednym z najlepszych aplikacji do pobierania muzyki na urządzeniach z Androidem. Z myBeat funkcji można zmienić melodię dopasować ci obecny stan nastroju ustawić BPM pasujące z szybkością bicie serca, a nawet ustawić listę odtwarzania, aby przetrwać sesji treningu.

Z wszystkich tych aplikacji, można łatwo pobrać swoje ulubione utwory w ciągu kilku minut i dostać do słuchania muzyki w trybie offline na telefonie z systemem Android lub urządzeń. Są też inne dobre darmowe pobieranie muzyki aplikacje dla telefonów z systemem Android, które służą temu samemu celowi, jak te, które mamy wymienione. Niektóre z nich to: Spotify, PALCO MP3, Anghami, Buzzinga, Pandora muzyczny maniak Tunee muzyka, muzyka itp copyleft. Wszystkie te aplikacje mają swoje szczególne cechy i są bardzo dobre, jak Android aplikacji muzycznej.

Powiązane posty

  • Whatsapp BlackBerry W tym zaawansowanym świecie technologii, mnóstwo najnowszych aplikacji mobilnych grających niezwykłą rolę w życiu wszystkich ludzi. Na całym świecie, nikt nie może po prostu chodzić z ...

  • Pobierz WhatsApp dla Nokia E5 WhatsApp o Nokia E5 jest aplikacja, która nie może zabraknąć na telefon jak Nokia E5 przeznaczony dla ludzi, którzy muszą zawsze w kontakcie z przyjaciółmi, ...

  • Więc potrzebujesz al informacje o WhatsApp Pobierz Nokia C5? Sprawdź to poniżej! Jeśli spojrzeć na wiadomości aplikacji istnieją dosłownie tysiące aplikacji. WhatsApp twierdzi, że jest najlepszy. Czemu?...

  • WhatsApp dla Nokia S40 Whatsapp to bardzo popularny komunikator internetowy, który został niedawno przejęty przez Facebooka. Pozwala dodawać aktualizacje statusu, obrazy, filmy i swoją lokalizację, z których wszystkie są ...

  • Juegos Para Movil Bb wywołanie 8520 darmowe filmy w iPhone, Samsung, Android, Windows, LG, Juegos Para Movil Bb 8520 31223 (36339 votos) + - używam Juegos Para Movil Bb 8520, stary model Android 3.0 ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaka-aplikacja-może-użyć-aby-pobrać-darmową-muzykę.php on line 114

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaka-aplikacja-może-użyć-aby-pobrać-darmową-muzykę.php on line 114