Jaka jest bezpieczna folderu android

Otwieranie plików ANDROID_SECURE

Czy Twój komputer nie otworzyć plik ANDROID_SECURE? Wyjaśnimy, jakie pliki ANDROID_SECURE są i zalecane oprogramowanie, które znamy może otworzyć lub skonwertować pliki ANDROID_SECURE.

Co to jest plik ANDROID_SECURE?

Każdego dnia tysiące użytkowników przekazywać informacje do nas o które programy są używane do otwierania określonych typów plików.

Choć nie mamy jeszcze opisu formacie ANDROID_SECURE i co to jest zwykle używany, wiemy które programy są znane, aby otworzyć te pliki. Zobacz listę programów rekomendowanych przez naszych użytkowników poniżej.

Nieustannie pracujemy nad dodając więcej opisów typów plików do serwisu - aktualna liczba przekracza tysiąc zdecydowanie i więcej informacji na temat plików ANDROID_SECURE miejmy nadzieję, zostanie dodana wkrótce.

Oprogramowanie, które zostanie otwarte, konwersji lub naprawić pliki ANDROID_SECURE

Niestety nie otrzymaliśmy wystarczających propozycje oprogramowania, które może otworzyć jeszcze plików ANDROID_SECURE.

Spróbuj uniwersalna przeglądarka plików

Sugerowałbym, aby spróbować plików uniwersalnego widza jak darmowa przeglądarka plików. Można go otworzyć ponad 200 różnych typów plików - i najprawdopodobniej twoje też! Pobierz darmowa przeglądarka plików.

Spróbuj czyszczenia systemu i naprawy

Czy Twój komputer działa wolno lub rozpoczął działając się ostatnio? Możliwe, że rejestr system stał się bałagan i zawiera wiele nieużywanych lub uszkodzonych danych. Zalecamy uruchomienie darmowego skanowania Registry Cleaner Pro, aby sprawdzić, czy system jest w optymalnym stanie.

Jak naprawić błędy instalacyjne aktualizacje na telefonie [Android]

Miłośnicy Android wiedzieć, jak to działa. Telefon działa pięknie, aż pewnego dnia po prostu ... .doesn't. Błędy pojawiają się i jesteś w lewo szorowania forach internetowych próbuje znaleźć poprawki, które będą pracować dla Ciebie. Dziś zrobiliśmy to za Ciebie i pociągnął ze sobą listę wszystkich wiarygodnych poprawki można spróbować.

Pewnie czytając to dlatego, że nie widziałem niggling komunikat o błędzie pojawiały się, gdy próbowałem zainstalować aktualizacje aplikacji, mówiąc: "Błąd instalacji: Nie można zainstalować na nośniku USB lub karcie SD" lub ewentualnie "Błąd -18 nieznane ". Ten błąd jest najwyraźniej spowodowane kiedy zacząłeś instalowania aplikacji, a następnie stracił dostęp do Internetu w międzyczasie. Jeden mały plik tymczasowy, ale pozostawione na karcie SD w procesie i nigdy nie został usunięty. Na szczęście, jest to dość łatwe do naprawienia.

Jaka jest bezpieczna folderu android

Należy pamiętać, że może pojawić się podobny komunikat, gdy karta SD jest pełna, więc sprawdzić, czy to nie jest twój problem przed kontynuowaniem czytania.

Nietechniczne Temporary Fix

Jeśli nie mają żadnych umiejętności Tech (lub nie ma żadnego wolnego czasu) jest to hack, który wystarczy na chwilę. Wszystko co musisz zrobić to przenieść ten wniosek z powrotem do telefonu, zanim spróbujesz zaktualizować. Po to zaktualizowana można go przenieść z powrotem na kartę SD i używać go jak zwykle.

Sadzonek Fix Telefon

Ta metoda działa tylko jeśli masz zakorzenione telefonu. Korzystanie z aplikacji Menedżer plików, takich jak Astro lub korzenia Explorer. przejdź do obu /sdcard/.android_secure lub / mnt / bezpieczne / ASEC / i usuń plik o nazwie smdl2tmp1.asec z folderu. To będzie niewidoczny na telefony non zakorzenione.

Fix systemu Windows

Ustaw telefon tak, aby zamontować jako napęd dysków USB po podłączeniu do komputera. Alternatywnie, odłączyć kartę SD z telefonu i włóż kartę do czytnika kart SD podłączonej do komputera.

Upewnij się, że menedżer plików jest ustawiony, aby wyświetlić pliki ukryte. Na komputerze z systemem Windows powinna być w stanie wcisnąć Ctrl + H. Następnie przejdź do karty SD i usuń plik o nazwie smdl2tmp1.asec zarówno z /sdcard/.android_secure lub / mnt / poufne / ASEC / folderu.

Mac Finder Fix

Kroki poprawki Mac Finder są takie same jak w przypadku poprawki systemu Windows, jednak przeglądanie ukrytych plików jest trochę inna.

Jaka jest bezpieczna folderu android

Aby zobaczyć ukryte pliki, użytkownicy komputerów Mac będą musieli korzystać z terminala (znalezione w zgłoszeniach gt; Narzędzia), aby uruchomić szybkie komendy.

Z dowolnego miejsca w systemie plików, należy wpisać to zobaczyć ukryte pliki:

Następnie trzeba ponownie uruchomić Finder. Prasa CMD-Option-ESC, aby wywołać dialog "Wymuś koniec Applications", podkreślają Finder i kliknij opcję Uruchom ponownie.

Do tego powrócić i ponownie ukryć ukryte pliki, należy użyć tego polecenia w terminalu i uruchom ponownie Finder:

Fix Unix / Mac Terminal

Czynności związane z linii poleceń systemu Unix (także Mac Terminal) przykręcić są zasadniczo takie same, jak w przypadku poprawki systemu Windows, ale można albo trzeba znać nazwę karty SD lub być w stanie poruszać się po drodze do pliku, wykonując swoje nos, aby się zorientować, co karta SD jest tzw.

Jeśli nie zostało to zmienione, czy karta SD jest prawdopodobnie o nazwie "No Name", ale może chcesz sprawdzić menedżera plików GUI, by sprawdzić, co to jest tzw.

Biorąc pod uwagę dwie możliwe lokalizacje pliku, powinieneś być w stanie pozbyć się go za pomocą jednej z następujących komend:

Oczywiście, jeśli karta SD nie nazywa się "No Name" trzeba wymienić tę część polecenia, zapewniając ukośniki pójdzie przed przestrzeniach.

Więcej Android Reading

Oto kilka wielkich stanowisk może Cię zainteresować:

Czy ustalone żadnych podobnych błędów na Androidzie? Co zrobiłeś?

Powiązane posty

  • Najlepszy eReader dla Androida do czytania e-booków na Androida kiedyś po prostu w porządku. Teraz to jest niesamowite. Chociaż istnieje mnóstwo słodkich aplikacji do czytania książek na telefonie lub tablecie, Play Books ma ...

  • Wideo: Hands-on z Nowego Instagram wideo na Androida nie to, że było wiele z zaskoczenia po kilku raportów złamał wiadomości w dniach poprzedzających dzisiejsze wydarzenie na Facebooku, ale tak, że ...

  • 4 Pics 1 słowne odpowiedzi Kody 4 Pics odpowiedzi 1 Word, kody, podpowiedzi i pokaże, jak pokonać wszystkie poziomy i listów gry dla iPhone, iPod, iPad i Android. Odgadnij słowo, które ...

  • Minecraft: Pocket Edition (Android) górnictwo i stałe umacnianie doświadczenie. Wygląda i gra świetnie. Martwe prosty multiplayer. Ciągły rozwój. Nie tak głęboko jak w wersji na PC. Niektóre dotyk ...

  • [Android] Co to jest Superużytkownik Uzyskanie korzeń na urządzeniu z systemem Android nie jest osiągnięta poprzez odblokowanie bootloadera lub instalacji odzysku niestandardową, ale miga mały plik o nazwie superuser ....


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaka-jest-bezpieczna-folderu-android.php on line 140

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaka-jest-bezpieczna-folderu-android.php on line 140