Jaki aparat robi iphone 5s mają

iPhone 5S - Kamera i jakość obrazu

iPhone 5S - Kamera i jakość obrazu

Po raz kolejny, na papierze aparat na iPhone 5S wygląda podobnie do tej z iPhone 5. Obie mają 8-megapikseli, ale Apple wprowadziła kilka istotnych ulepszeń aparatu iPhone 5S, aby pomóc jej lepiej radzić sobie w warunkach słabego oświetlenia - tradycyjnie obszar, który aparaty telefoniczne są słabe.

Jaki aparat robi iphone 5s mają

To próbowano uzyskać więcej światła do soczewki powiększając czujnik od 1 / 3,2 do 1/3, co z kolei prowadzi do wzrostu rozmiarów pikseli od 1,4 mikrona do 1,5 mircons. Jest to metoda podobna do tej próbie przez HTC One, choć z różnymi rezultatami ze względu na jego bardzo niskiej rozdzielczości 4 megapikseli połowę iPhone 5S. Czy firmy Apple dostał prawo równowagi?

W dobrze oświetlonym otoczeniu aparat sprawuje się dobrze. Kolor jest dokładna i nie ma wystarczająco szczegółowo. Nie ma optyczna stabilizacja obrazu, takich jak można znaleźć na Nokia Lumia 1020. ale iPhone 5S wykorzystuje stabilizację oprogramowania, aby zrekompensować nieco na drżenie rąk.

Im niższa liczba megapikseli w porównaniu do Samsung Galaxy S4 lub Xperia Z1 oznacza to, że nie osiągnie poziomu tymi kamerami "szczegółowości w doskonałych warunkach oświetleniowych, takich jak słoneczny dzień byliśmy testów.

Czas otwarcia migawki jest wystarczająco szybki, a jeśli trzymać przycisk aparatu wciśnięty, 5S może trwać 10 zdjęć na sekundę ad infinitum, dobrze przynajmniej dopóki nie zapełniać pamięci wewnętrznej lub wyczerpania baterii.

IPhone 5S nieznacznie pogarsza jakości obrazu, gdy przybiera wybuchnął zdjęcia tak szybko, ale nie tak dużo, jak się obawialiśmy. Zaleca się również najlepsze zdjęcia w serii, więc nie mają do sortowania ich wszystkich.

W ciemniejszych warunkach czujnika i większy rozmiar piksela dochodzą do głosu i oznaczają, że przedmioty są widoczne. Jest oczywiste, hałas, ale zarówno iPhone'a 5S i starszych iPhone 5 znacznie przewyższają Galaxy S4, który zupełnie nie powiodło się naszą małą próbę światła.

True Tone Flash

Większy czujnik jest zawsze dobra rzecz, ale prawdziwa innowacja w aparacie iPhone 5S koszulka jest "True Tone 'błysku. Apple dodaje drugi, bursztynu kolorowe, lampę błyskową LED do iPhone 5S do użycia, gdy jest ciemno. Ideą True Tone lampy błyskowej jest poprawa na ostrych tonów i niedokładnego odwzorowania kolorów z odcieniami skóry spowodowane błysków białych LED lub ksenonowych.

Jaki aparat robi iphone 5s mają

Jego działanie polega na zrobieniu zdjęcia, analizuje światło otoczenia, a następnie wybraniu prawidłowego sygnału flash i intensywność. Jak można sobie wyobrazić, to wymaga czasu i jest to zauważalne opóźnienie pomiędzy naciśnięciem przycisku i przy przystawkę.

Więc nie ma opóźnienie, ale to miało wpływ na jakość wystrzału? Jak pokazuje powyższy porównania, różnica jest subtelna, ale jest tam. W 5S strzał z lewej strony ma mniej błyszczące, ostrych refleksów świetlnych, podczas gdy kolor włosów jest bardziej naturalny i dokładny. To nie oznacza rewolucję w fotografii flash na telefon, zwłaszcza gdy zakres jest wciąż tak samo, ale to nie umniejsza najgorsze niedoskonałości spowodowanych czystej bieli LED miga.

Jakość wideo jest również solidna, z kilkoma ładne dodatki. Tryb zwolnionym tempie został dodany i to wiązki zabawy. Nowa kamera i aplikacja umożliwia fotografowanie w rozdzielczości 720p 120 FPS. Po zakończeniu fotografowania można przenieść niektóre suwaki wokół i żadnego ruchu przekroju w zwolnionym tempie. To proste, ale działa bardzo dobrze. Podskakują na trampolinie nigdy nie będzie wyglądała bardziej elegancko.

All-in-all niezliczonych poprawek Apple wykonane z aparatem iPhone 5S czynią go jednym z najlepszych wszechstronne tam, to fakt pomógł bez końca przez wiele lepszej aplikacji aparatu, który jest łatwiejszy w użyciu i dodaje kilka ładnych nowe funkcje, takie jak filtry fotografii. Trudno powiedzieć, że jest to najlepszy aparat komórkowy okolice jak definicja różni się w zależności od potrzeb, ale jest aż tam.

Powiązane posty

  • Co resetowania zrobić iPhone 4 a miękka, a nawet trudne, reset nie zresetować iPhone 3G do ustawień fabrycznych. To się nazywa przywrócenie telefonu iPhone. Miękki reset zachowuje wszystkie swoje ...

  • BookBook Dla iPhone 5 będzie miał Camera Hole, dostępna w listopadzie przez Alex Heath • 1:10 pm, 19 października 2012 Aktualności Brak bardziej trzyma swój iPhone w BookBook ten sposób, aby zrobić zdjęcie. Jesteśmy ...

  • Zrozumienie zresetowaniu ustawień na telefonie iPhone lub iPada w iOS, istnieje szereg opcji resetowania przez iPhonie lub iPadzie. Wszystkie one działają w różny sposób i istnieją różne scenariusze ...

  • iCloud łączy ciebie i twoich urządzeń Apple w niesamowity sposób. iCloud Photo Library oraz iCloud Napęd przechowywać wszystkie swoje zdjęcia, filmy i dokumenty bezpiecznie przechowywane i aktualizowane wszędzie. Rodzina...

  • Przewodnik po Apple Obserwować ikon Symbole: Co oznacza, że ​​Apple Watch ikona oznacza? Co oznacza, że ​​Apple Watch ikona oznacza? Pokażemy Ci wszystkie ikony i symbole natkniesz i co ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-aparat-robi-iphone-5s-mają.php on line 118

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-aparat-robi-iphone-5s-mają.php on line 118