Jaki jest najlepszy smartphone kupić

Najlepsze telefony 2016: Jaki jest najlepszy smartphone? 20 najlepszych telefonów komórkowych można kupić w Wielkiej Brytanii, dziś - najlepsze Android Liczba telefonów, opinii, iPhone, Windows Phone najlepsze opinie, najlepszych Liczba telefonów komórkowych

20 najlepszych telefonów 2016 UK: Najlepsze smartfony można kupić dziś

20 najlepszych smartfonów dostępnych do kupienia w Wielkiej Brytanii już teraz. Najlepsze telefony można kupić w Wielkiej Brytanii - Najlepsze telefony z systemem Android, iPhone, najlepsze najlepszych telefonów Windows - najlepsze Liczba telefonów komórkowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jaki jest najlepszy telefonu 2016.

Jaki jest najlepszy smartphone kupić

20 najlepszych telefonów oceniane: najlepsze smartfony można kupić w Wielkiej Brytanii w 2016 roku

Jaki jest najlepszy smartphone? Najlepszy telefon komórkowy jest Samsung Galaxy S6, ściśle monitorowane przez Nexus 6P Google i Apple iPhone 6s Plus. Czytaj więcej o najlepszych smartfonów i niektórych najlepszych alternatyw w naszych najlepszych telefonów na wykresie poniżej.

Testujemy i przeglądu wszystkich najlepszych smartfonów pieniądze można kupić w całej iPhone, Android, Windows Phone i BlackBerry (a czasem inne). Więc tutaj są najlepsze telefony z roku 2016. Są to najlepsze telefony komórkowe można kupić w Wielkiej Brytanii już teraz.

Smartfony są ważnym i osobistym zakupu tech to na PC Advisor przeglądu wszystkich najważniejszych telefonów dostępne do kupienia w Wielkiej Brytanii. Tu rangi je do 20 najlepszych smartfonów z 2016 roku.

Najnowsze wpisy: OnePlus X i iPhone 6S.

Spójrz poniżej, a gdy przyjdzie kupić smartfon może być zainteresowany wykorzystaniem naszych ekskluzywne kody Mobiles.co.uk aby zaoszczędzić trochę gotówki, jeśli kupujesz na podstawie umowy. Użyj wyłącznym PC Advisor PCAMOB10 Kod w kasie, aby usunąć £10 z ustalonymi kosztami jakichkolwiek zapłacić montly ofertę gdzie wypłata £10 lub nowszy jest wymagany (wyklucza O2). Lub użyj PCASIM10 dodać £10 z automatycznym cashback do każdego 12 miesięcy SIM-only umowy (wyklucza O2).

Oczywiście, wiele z zeszłorocznych komórkowych są nadal wielkie kupuje, zwłaszcza że większość z nich jest już dostępne ze zniżką teraz, że następna generacja rozpoczęła. Tu są 14 najlepsze telefony "stare" można kupić już teraz.

Testujemy i przegląd smartfony pogłębione i tutaj są najlepsze z najlepszych ze wszystkich systemów operacyjnych, w tym iOS, Android, Windows Phone i BlackBerry. Aktualizujemy Ta historia cały czas jak na najnowsze smartfony. Zobacz też. Najlepsze Android smartfonów w Wielkiej Brytanii: Jaki jest najlepszy telefon z systemem Android można kupić w 2016?

Jeśli nie odwiedził tej strony w przeszłości można zauważyć, że mamy ograniczyć liczbę smartphone na liście. Obecnie tylko 20, które pomogą Ci uzyskać jaśniejszy i bardziej zwięzły obejrzenia najlepszych telefonów na rynku. (Patrz także: najlepsze smartfony dla biznesu).

Mamy również w rankingu telefonów w celu świadczenia usług: Najszybsze smartfony 2016: procesor, stron internetowych i grafiki porównanie wydajności

Najlepsza lista telefonów: Smartfony zwrócić uwagę w 2016 roku w Wielkiej Brytanii

Chociaż mamy w rankingu najlepszych smartfonów, które Sprawdziliśmy, istnieją pewne nadchodzące telefony do być świadomy. Raz mieliśmy je, przetestował je w pełni i sprawdzeniu ich, są one prawdopodobne, aby ten wykres. Oznacza to, być może warto powstrzymując swój zakup na chwilę. Spójrz na. Najlepsze tabletki 2016: Jaki jest najlepszy tablet w Wielkiej Brytanii w tej chwili?

Na liście są jednymi z największych startów w 2015 roku włączając w to Samsung Galaxy S6 . HTC One M9 . OnePlus 2 i LG G4 - Sony Xperia Z3 + był zawiedziony, ale Xperia Z5 obecnie zajmuje jego miejsce. Również zwrócić uwagę na iPhone 6S i Galaxy S6 krawędzi Plus. Uwaga Uwaga Galaxy 5 jest tam, chociaż nie ma oficjalnego uruchomienia europejskiego, ale wciąż można zdobyć niego. Nexus 5X i Nexus 6P są również na liście najlepszych telefonów.

Smartphone materiał poll

Najlepsze telefony z 2016: Jak wybrać, który telefon kupić

Jedną z największych rzeczy, które trzeba podjąć decyzję przy wyborze smartfona jest system operacyjny w użyciu. Chociaż istnieją inne wokół, to najlepiej trzymać się z wielkich nazwisk, w tym iOS, Android, Windows Phone i potencjalnie BlackBerry. Brak Telefony Okna na wykresie w tej chwili, ale może się to zmienić wraz z Lumia 950. Zobacz: Best Windows Mobile 2016.

Jeśli używasz już jednego to może być najlepszy na pobyt w tym obozie – zwłaszcza jeśli zainwestowaliśmy czas i pieniądze w swoich aplikacjach. Jednak to nie jest trudne, aby przełączyć więc należy je wszystkie pod uwagę. Zauważ, że nie ma żadnych urządzeń BlackBerry na rynku w tej chwili, które naszym zdaniem są wystarczająco dobre, aby do tej listy, ale sprawdź nasz przegląd BlackBerry klasyczna opinię BlackBerry priv.

Projekt będzie zejść do gustu i większość najlepszych smartfonów mają teraz bardzo cienką i lekką obudowę. Najlepsze smartfony zazwyczaj korzystają z wysokiej jakości materiałów takich jak szkło, aluminium lub stali, a nawet na tym froncie jesteś najlepiej wyłączyć telefon próbuje się w ciele, aby zobaczyć, czy to jest dobre dla rozmiaru dłoni. Niektóre pochodzą nawet z opcją drewna, skóry lub innych materiałów.

Warto zwrócić uwagę, że tylko garstka z najlepszych telefonów na rynku pochodzą z wodoodpornej konstrukcji. To głównie Sony oferuje tę funkcję w całej swojej gamie Xperia Z.

Wielkość ekranu telefonu high-end jest zazwyczaj 5W lub powyżej kluczowego wyjątkiem jest Xperia Z5 Compact. Patrzysz w rozdzielczości Full HD (1080 x 1920) Rozdzielczość zazwyczaj lub nawet wyższą przy Quad HD (1440 x 2560). Tylko jeden telefon idzie wyższa niż ta z 4K ekranu (3840 x 2160) i właśnie Xperia Z5 Premium, która nie wyszła jeszcze, ale przeanalizujemy, kiedy możemy.

Te dni, wszystkie najlepsze telefony mają przyzwoite procesory i dużo pamięci. Niektóre mogą być czterordzeniowy procesor z 2 GB pamięci RAM, ale większość z nich jest teraz octa-core z 3 GB pamięci RAM lub więcej. Mimo wzorcowych punktów, jesteś zwykle dostanie wysoką wydajność z tych urządzeń - masz tendencję, aby uzyskać to, czego płacić.

Co jest ważniejsze jest, aby spojrzeć na składowanie jak kiedyś zabraknie, to wszystko. Jeśli chcesz przechowywać wiele aplikacji, zdjęć, filmów i muzyki, a następnie spójrz na telefon z dużą ilością pamięci wewnętrznej – 64- czy nawet 128GB. Mniej jest ok, ale sprawdzić gniazdo kart microSD, co oznacza, że ​​można dodać więcej, kupując i włożeniu karty pamięci.

Jeśli chodzi o kamery, więcej megapikseli jest to dobry znak, ale nie jest to być i koniec całego więc upewnij się klikać do naszego pełnego przeglądu każdego telefonu do naszych myśli, jak również przykładowe zdjęcia i filmy. Zobacz też: Najlepszy telefon z aparatem fotograficznym 2016 .

Czy dbasz o to, czy nie, najlepsze telefony zazwyczaj pochodzą z jakiegoś dodatkowego sprzętu. Najnowsze iPhone'ów mają skanery odcisków palców, tak jak i wielu telefonach Samsung Galaxy które często mają monitory pracy serca, a nawet czujniki UV. Wiele najlepszych telefonów mają IR Blaster, dzięki czemu można kontrolować inne gadżety w całym domu, takie jak telewizor. Fani będą mieli audio stereofoniczne głośniki HTC One M8 i M9 natomiast zakres Xperia Z Sony i kilka innych telefonów oferuje high-res wsparcie odtwarzania. Zobacz także: najlepiej brzmiącym telefonu 2016.

Żywotność baterii bez wątpienia będzie dla ciebie ważne i nadal istnieją tylko kilka telefonów, które pochodzą z bezprzewodowego ładowania wbudowanego dzięki czemu łatwiej utrzymać słuchawki uzupełniany. Żywotność akumulatora zależy od urządzenia, więc klikać na naszych opiniach, aby zobaczyć, jak dostali się w naszych testach.

Spójrz poniżej, a gdy przyjdzie kupić smartfon może być zainteresowany wykorzystaniem naszych ekskluzywne kody Mobiles.co.uk aby zaoszczędzić trochę gotówki, jeśli kupujesz na podstawie umowy. Posługiwać się PCAMOB10 w kasie, aby usunąć £10 z ustalonymi kosztami jakichkolwiek zapłacić montly ofertę gdzie wypłata £10 lub nowszy jest wymagany (wyklucza O2). Lub użyj PCASIM10 dodać £10 z automatycznym cashback do każdego 12 miesięcy SIM-only umowy (wyklucza O2).

Najlepsze smartfony 2016: najlepsze oceny telefony

  • Ocena.
  • Zrewidowany: 18 czerwca 15
  • RRP. £ 299

10 najlepszych smartfonów 2016: nasza pick z najlepszych telefonów

Roundup T3 Elite z najlepszych smartfonów pieniądze można kupić.

Zapraszamy do obławy T3 elit z najlepszych smartfonów pieniądze można kupić. Mamy tylko to najlepsze telefony na tej liście, więc można mieć pewność, że zawsze czuło najnowszą tech krawędzi tnącej.

Zespół T3 przetestował każdą słuchawkę pod słońcem, a ta strona jest zaprojektowany, aby zapewnić Państwu wszelkich informacji potrzebnych kluczy, dzięki czemu można wybrać najlepszy smartfon dla Ciebie. I mamy wymienione w kolejności preferencji też, więc nie ma nieporozumień. Pierwszy jest najlepszy.

Nieważne, czy jesteś po najlepszym Android smartphone można kupić za pieniądze, iPhone uaktualnić lub nowy mobilny system Windows 10, aby powiązać ze swoim laptopem, widzieliśmy i przetestowane je wszystkie, dzięki czemu nie trzeba.

Rozejrzyj się i gwarantujemy znajdziesz najlepszy smartfon dla Ciebie, począwszy od bardzo najlepszy telefon aktualnie dostępnych.

1. Samsung Galaxy S6 krawędzi

Wijąca się w przyszłości z imponujące widowisko

Powiązane posty

  • Nagrody uSwitch Telefony 2012 2012 na uSwitch Telefony nagrody odbyły się w cyrku, w londyńskim Covent Garden na 14 listopada, a okazało się niezapomniany wieczór świętować najlepsze z ...

  • Winić Polityka dla USA "żenująco powolny LTE że twój smartfon jest szybki? Że wczytuje strony i odświeża Instagram w mgnieniu oka? Jeśli czytasz to gdzieś poza Stanami ...

  • Przegląd Ringtonium: Najlepsza aplikacja tworzenie dzwonek dla iPhone Ringtonium jest prosty i łatwy w obsłudze, a co najważniejsze pozwala zaoszczędzić pieniądze, pozwalając korzystać z już zakupione utwory jako dzwonki ....

  • 5 najpopularniejszych stron internetowych do pobrania darmowe dzwonki iPhone (w tym iPhone 6S iPhone 6 plus) Jeżeli kupiłeś nowy iPhone (iPhone 6S), trzeba chcieć unikalny i piękny dzwonek dla telefonu iPhone ....

  • Jak mogę odblokować Verizon telefon komórkowy, dzięki czemu może być stosowany z innymi przewoźnikami? Czy ktoś wie jak mogę odblokować Verizon telefon komórkowy, dzięki czemu może być stosowany z innymi przewoźnikami? mój przyjaciel z T-Mobile ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-jest-najlepszy-smartphone-kupić.php on line 147

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-jest-najlepszy-smartphone-kupić.php on line 147