Jaki jest najlepszy telefon na sprint teraz 2013

Podobnie jak dane? Jeśli tak, Sprint może być nośnikiem dla Ciebie

Strona 1 z 2:

Podczas gdy inne nośniki spierać o planach danych - nieograniczone, ograniczone, zdławiony, nie-dławiony - Sprint oferuje jedne z najbardziej zrozumiałe plany dostępne. I choć nie byliśmy cicho o nasze rozczarowanie tempem firmy rozwijają się w swoje sieci 4G LTE. pozostaje faktem, że w przeważającej części, sieci Sprint mnóstwo szybko.

Jaki jest najlepszy telefon na sprint teraz 2013

Mając to na uwadze, jeśli jesteś obecny Sprint abonenta lub jesteś dość aktualnego planu i chce zrobić skok, a następnie będziemy chcieli, aby sprawdzić najlepsze telefony sprint dostępne już teraz.

1. iPhone 5S

Choć nie jest to najgorszy telefon można dostać, to nie jest dokładnie to najlepszy telefon albo. Jednak, iPhone 5S jest nadal bardzo dobry telefon i Sprint byłby głupcem, nie obejmują go lub nienawiść-miłość-go Apple iPhone w swojej ofercie.

Faktem jest 5S jest poprawa na iPhone 5 pod względem szybkości, funkcji kamery, włączenia czytnika linii papilarnych i właśnie dookoła jakości.

Jeśli jesteś w rynku, aby uaktualnić swój stary iPhone, iPhone 4G LTE 5S na Sprint jest koniecznością, szczególnie w cenie wywoławczej $ +99,99 na dwuletni kontrakt.

Moto X jest zdecydowanie telefon wykonany dla ludzi, przez ludzi dzięki dostosowywania programu Moto Maker Motoroli. Chociaż początkowo tylko w AT&T, wydaje się, że Stwórca jest na dobrej drodze, aby wychodzą raczej prędzej niż później.

Aparat nie jest super i 5-INCHER jest tylko ekran 720p, ale bateria na pewno może trwać Ci przez cały dzień. Decydując się na funkcji zamiast zapalonych specyfikacje, komend głosowych głośnomówiący Google Now sprytnego systemu powiadamiania i dostępu do kamery z ruchem nadgarstka jest kilka Warto wspomnieć, że naprawdę wyróżnić możliwości telefonu.

To nie jest idealnym rozwiązaniem, ale to również warto sprawdzić na Sprint, ponieważ naprawdę nie czujesz się jak w telefonie "Everyman" - plus, Sprint po prostu zapukał ceny w dół.

3. Nexus 5

Choć nie do końca się to jednak Nexus 5 z pewnością będzie hitem na Sprint, zwłaszcza, że ​​ma alreadysold w Google Play Store.

Jaki jest najlepszy telefon na sprint teraz 2013

Oprócz jego śmiesznie niskiej cenie, wiele z nich ślinotok nad nowym urządzeniu z systemem Android 4.4 KitKat z dobrze zaokrąglonymi specyfikacji; kolory są żywe na jego 4,95-calowy ekran IPS LCD, dzięki chip Snapdragon 800 i integracji Google Now jest pożądaną cechą.

Aparat, opcja 8MP na Nexusa 5, jest krokiem naprzód w porównaniu z ponownie Nexus 4, ostrzejsze obrazy, szybsze przetwarzanie i szerszą gamę opcji, aby pomóc poprawić swoje zdjęcia.

Mieliśmy tylko kilka minut na test, ale dolne obrazy świetlne wydawało się dość imponująca, a film był wstrząsnąć wolne w porównaniu do tej, na Nexusa 4.

4. HTC One

Jak już powiedzieliśmy, raz po raz, jest to najlepszy Evert HTC telefon. Ale pójdziemy jeden lepiej: To najlepszy telefon na rynku kropką. Samsung Galaxy S4 nie jest zbyt daleko w tyle w ogóle to o wiele tańsze niż w HTC One, ale na poziomie czystej funkcjonalności, innowacyjności i tylko ogólny efekt, że ma w ręku, nie możemy pomóc, ale polecam HTC One każdemu, kto chce kupić nowy smartfon.

Ma ekran full HD wtłoczone 4,7 cala, który przynosi 468ppi - znacznie powyżej tego, co jest potrzebne dla oka rozpoznać, ale nie na pewno przyniesie obfite ostrość w całym użytkowania telefonu.

Na początku, że nie jest to procesor i RAM combo, który jest ledwo pomogło, bardziej niż wystarczająco 32GB pamięci i najwyższej klasy Bluetooth, Wi-Fi i 3G / 4G LTE połączeń, wszystko dodatek przez wersji całkowicie ponownie wyobrażonego HTC Sense. Czego tu nie lubić?

Jaki jest najlepszy telefon na sprint teraz 2013

Podobne wiadomości

Powiązane posty

  • Najlepsze telefony z ATT 2015 był świetny rok dla uwolnień telefonicznych, ze wszystkimi największymi i najlepszymi urządzeniami torują sobie drogę do ATT. Dzięki silnej sieci LTE i różnych smartphone ...

  • uSwitch uSwitch telefonów komórkowych w Wielkiej Brytanii No.1 mobile phone Porównanie www. Porównujemy setki tysięcy płacić miesięczne kontrakty smartphone i SIM tylko oferty i skanowania cała ...

  • Przegląd aplikacji: CloudMagic, jeden z najlepszych e-mail aplikacje tam Raveesh Bhalla lis 24th, 2013 Mam wyznać: mam jeszcze konta Yahoo! Poczta. Wiesz jak to jest, jesteś młody ...

  • 8 Najlepsze Phablets można kupić w 2016 Skocz do: Jaki jest najlepszy fablet na rynku w 2016 roku? Istnieje wiele wspaniałych modeli do wyboru w tej chwili, z których wszystkie mają swój własny klucz ...

  • Pracy naukowej dysertacji Courseworks Case Study Term Paper Dissertation Referencje byłem gotów zrezygnować z mojej pracy doktorskiej, ale potem Znalazlem swoją stronę. Jest to najlepsze rozwiązanie ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-jest-najlepszy-telefon-na-sprint-teraz-2013.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-jest-najlepszy-telefon-na-sprint-teraz-2013.php on line 124