Jaki program otwiera pliki ePub na Androidzie

Top 4 ePub czytelnicy muszą wiedzieć o

ePub  (Oznaczany również jako EPUB lub EPub ) Oznacza wydawnictwa elektroniczne i jest standardowy format e-book, który jest używany przez wszystkich popularnych czytników e-booków tam, w tym Barnes & Noble Nook, Sony Reader, iPhone / iPod Touch (przy użyciu różnych aplikacji e-book), i wiele innych. Pliki ePub mają .epub rozszerzenie.

Jaki program otwiera pliki ePub na Androidzie

Istnieją różne narzędzia pulpitu online, jak również, które pozwalają użytkownikom na odczyt .epub formaty. Omówiliśmy cztery czytelników ePub, który naszym zdaniem powinien wszystko wiedzieć.

Mól książkowy (Service Online)

Mól książkowy to serwis internetowy, który ma być stała się wiodącym wolna platforma do czytania książek ePub Internecie. Jest częścią O'Reilly Media. To trwa tylko trzy kroki, należy utworzyć konto, przesłać książkę lub czasopismo ePub i rozpocząć czytanie.

Zaletą tej usługi jest to, że można czytać e-książki online bez względu na to, gdzie się znajdujesz, a które to urządzenie, którego używasz.

EPUB Reader Firefox Add-On (Windows / Linux / Mac)

EPUBReader to przydatny dodatek do Firefoksa, które można bezpośrednio otworzyć dowolny format ePub szybko. To jest rzeczywiście szybciej i szybciej niż oprogramowanie komputerowe i pokazuje grafiki znacznie lepsze niż służba mól książkowy.

Ten dodatek otwiera plik ePub jak można otworzyć plik PDF w przeglądarce Firefox. Wystarczy nacisnąć link do pobrania dowolnej książki ePub i wybierz Otwórz. Jeśli już pobrane książki ePub, a następnie można go otworzyć w Firefoksie.

Interfejs jest konfigurowalny, co oznacza, że ​​można zmienić kolor tła, itp do własnych upodobań. Te przyciski nawigacyjne są podane na dole wraz z możliwością zmiany czcionki.

Stanza (Mac)

Stanza jest pulpit czytnik epub i konwerter, który jest szybki, lekki i prosty. Może być używany do zapisywania zakładek i szybki konwersji. Można przekonwertować do formatu .epub dziesiątki różnych innych formatów dokumentów, w tym formatach DOC i PDF. Jeśli chcesz przeczytać plik ePub w Amazon Kindle, istnieje możliwość, że dobrze.

Jedynym minusem jest to, formatowania i nawigacji, dwa najważniejsze aspekty. Do formatowania może być porównywana z serwisu Bookworm, ale nie jest tak wielka, jak EPUBReader dodatek do Firefoksa.

Jaki program otwiera pliki ePub na Androidzie

Mobipocket Reader (Windows)

Mobipocket Reader jest nie tylko zaawansowany czytnik książek ePub, ale jest również doskonałym organizatorem profesjonalnych książek. Można importować książki w formacie PDF, ePub lub formatów biurowych i organizować je szybko. Wystarczy kliknąć dwukrotnie książkę i zacząć czytać.

Formatowanie Mobipocket jest lepszy niż wyżej wymienionych narzędzi oraz ma możliwość powiększenia do książki, przydatne dla tych, którzy chcą czytać drobny tekst na książki. Jest tam również zaawansowany pole wyszukiwania podane na górnej prawej stronie, która może drastycznie pomóc w oszczędzaniu czasu.

Aktualizacja: Również sprawdzić FBReader. która jest wybitnym czytnik książek elektronicznych, kierownik i downloader.

Aktualizacja 2: Na marginesie, będzie można także zainteresowany PaperCrop. Darmowe narzędzie, które pozwala na optymalizację pliku PDF, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca i szybciej otwiera się na urządzeniach mobilnych.

Wniosek

Dla szybszego zakłóceń, czytania, znalazłem EPUBReader add-on być najlepszy. Traveling, wolałbym użyciu Bookworm ponieważ wszystkie załadowane książki można uzyskać z dowolnego miejsca na świecie. Do konwersji książek ePub i czytając je, nie martwiąc się o katastrofie Firefox, wolałbym Stanza. Wreszcie, jeśli szukam organizować wszystkie książki w jednym miejscu, a następnie Mobipocket Reader to aplikacja do wyboru.

Wszystkie wyżej wymienione narzędzia są świetne, ale ostateczny wybór będzie zależał wyłącznie od użytkownika. Wybierz swoją aplikację i daj nam znać, który z nich najlepiej podoba. Jeśli znasz jakiejkolwiek innej aplikacji, daj nam znać. Kochamy, aby wypróbować nowe narzędzia i usługi. Cieszyć się!

Powiązane posty

  • Otwarte Czytelnicy Źródło Ebook dla Androida Urządzenie z systemem Android jest uniwersalnym narzędziem, które mogą być wprowadzane do różnych praktycznych zastosowań, w tym do czytania e-booków. Ale do tego trzeba przyzwoity ebook ...

  • Najlepszy eReader dla Androida do czytania e-booków na Androida kiedyś po prostu w porządku. Teraz to jest niesamowite. Chociaż istnieje mnóstwo słodkich aplikacji do czytania książek na telefonie lub tablecie, Play Books ma ...

  • Pliki Anywhere App Download: Aplikacje Android plików w dowolnym miejscu Android app darmo apk stworzony przez FilesAnywhere pobrania z Google Play i zainstalować plików w dowolnym miejscu aplikacji na telefony komórkowe i ...

  • Dlaczego stare programy nie działają na nowszych wersjach systemu Windows (i jak można je uruchomić w każdym razie) Chris Hoffman w dniu 24 września 2013 Windows jest wszystko o wstecznej kompatybilności, pozwalając ludziom ...

  • 4 Pics 1 słowne odpowiedzi Kody 4 Pics odpowiedzi 1 Word, kody, podpowiedzi i pokaże, jak pokonać wszystkie poziomy i listów gry dla iPhone, iPod, iPad i Android. Odgadnij słowo, które ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-program-otwiera-pliki-epub-na-androidzie.php on line 123

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jaki-program-otwiera-pliki-epub-na-androidzie.php on line 123