Jakie aplikacje zrobić słynne viners używać

'Vine sławy "to 15-latek ma 1,4 miliona zwolenników Internecie

Nash Grier potrzebował zaledwie 12 minut, aby wygrać lojalności 1,4 miliona ludzi.

A 15-letni student drugiego Davidson dzień, on wystrzelił do sławy internetowego z Twitter-powered aplikacji o nazwie winorośli, w której użytkownicy wstawiają sześć drugiej kondygnacji, zapętlenie filmy.

Oznacza to, że każdy krok wzdłuż drogi - on pisał 124 Vines od kwietnia - trwało około tak długo, jak będzie trzeba czytać to zdanie.

Nash jest 26. najbardziej następnie osoba na świecie, na winorośli, zgodnie z rankzoo. Niedawno przeszedł Ellen DeGeneres (1,2 milionów wyznawców), a on 35 punkty wyprzedza Miley Cyrus, 60 przed Justin Bieber.

Zyskuje około 100 tysięcy zwolenników w tygodniu, więc do czasu to czytasz, mógłby osiągnęła 1,5 miliona dolarów. Ma zwolenników z Australii do Arabii Saudyjskiej i międzynarodowych firm są zaloty mu za branding możliwości.

Jak dostać uwagę miliona osób z sześciu sekund? Top Viners zrobić komedię, z jednej wkładki do dziwacznych osobistości. Nash robi trochę wszystkiego.

Jego Vines to mieszanka humoru i młodzieńczego niepokoju, parodie piosenek i sytuacyjnego. Opisał je jako "optymistyczne rzeczy, która jest trochę dziki i sprawia, że ​​ludzie się śmieją.

"Oryginalność jest największą rzeczą."

Mówi, że ma trudności ze zgłębienia milion osób ogląda swoje filmy.

"To po prostu zaskakuje mnie za każdym razem staram się o tym myśleć."

Co on robi z sześciu sekund?

Trzyma długą listę pomysłów - pochodzą one "zazwyczaj w locie" - na swoim iPhone. Produkcja jest inna sprawa.

Niektórzy podejmują zaledwie kilka minut: Ostatni tydzień, on i 4-letnia siostra Skylynn śpiewał sześć sekund "Boom Boom Pow" The Black Eyed Peas i dostał kilka 375000 sympatie i 300.000 "Re-Vines" (inni zamieszczenie filmu na swoich własne kanały). Nash powiedział filmu trwała 2 lub 3 minuty w produkcji.

Inne trwać wiele godzin. W jednym z nich krzyczy "shotgun" do jazdy samochodem, a następnie kresek, pływa i deskorolki ubiegać się o przedni fotel. To trwało dwie godziny, ponieważ robił akrobacje trzy razy, zanim się to wszystko w porządku.

Chrześcijaństwo figury wśród swoich tematów, podobnie jak kocięta. Wśród jego najbardziej popularna jest film o nim prosząc Skylynn co się stało z Ameryką. W grubym południowym akcentem, ona odpowiada: "Oni. Potrzeba. Jezu. "Nash daje" Amen! "Innym otwiera klip Katy Perry" Roar ", a następnie pokazuje Nash chwytając kociaka Mewing.

Jakie aplikacje zrobić słynne viners używać

Smak zmienia się także. Używa dużo łazience humoru. Zrobił kilka etnicznych karykatury, w tym jeden czuł potrzebę hashtag z #notaracist i #iloveallpeople.

Nie wszystkie jego filmy są oceniane G, powiedział, że jego tata, Czad Grier, który jest również trener piłki nożnej na Davidson dzień, ale nie myśli jego syn przekroczył linię. "Niektóre z nich są PG-13, ale nigdy R."

"Vine sławy"

Twitter uruchomił Vine w styczniu tego roku - później określające te pobierania musi być 17 (rodzina Nasha wie, że korzysta z aplikacji).

Pierwsze milion obserwuje się rzadko: Z ponad 40 milionów użytkowników, w 48 do tej pory hit milestone 1 miliona. I nie są to A-lista celebrytów. Jedyną osobą, przed Nash może słyszeliście to Harry Styles, młody brytyjski piosenkarz pop z zespołu One Direction.

własna Vine sławę Nasha prawie się nie stało.

On pobrać aplikację wiosną tego roku, a następnie zrobił sobie przerwę od wszystkich mediów społecznych. On tylko wrócił do Vine, aby pokazać znajomym film z kimś drop-kopiąc coś (nie pamięta, co), a następnie zaczął grać dookoła.

Dostał dużą przerwę w połowie lipca, kiedy Tiffiny Siemaszko, licealista w Arkansas z około 300 tysięcy zwolenników w czasie ponownego pnący jego "Oni. Potrzeba. Jezus ". Jakieś trzy tygodnie później, powiedział, że miał 200.000-plus obserwuje.

"To po prostu ciągle coraz większe i większe, i po prostu nie został zatrzymany."

Pośpiesz się - z cierpliwością

Scott Pacitti, założyciel i lider Chuckleheads improv trupy w Charlotte, powiedział, że to interesujące obserwować ewolucję humoru.

"Myślę, że młodsze pokolenie jest bardzo normalne dla nich albo oglądać ludzi lub za kamerą", powiedział, dodając, że popularne programy telewizyjne jak "Tosh.0" Comedy Central rutynowo wyposażone są domowe filmy.

Choć nikt nie może powiedzieć, co ostatecznie sprawia, że ​​filmy Nasha tak popularne, ich komediowych sytuacjach - często przyziemne chwile lub kalambury wizualne - wraz z ich znaczenie dla młodzieży i jego oft-skomentował na niebieskich oczach są częścią receptury.

Lokalny stand-up comic Tom Stover marszczy brwi na skróconych przęseł uwagę ludzi, ale nie cieszyć śmieszne winorośli. "Większość z nich jest oryginalna. Na pewno trzeba znaleźć swój własny głos. "

Stover powiedział crafting idealne sześciu drugi winogron nie jest łatwe, ponieważ nie ma sposobu, aby edytować za pomocą aplikacji: Jest to jedna podjąć format i błędy nie mogą być naprawione. "To zajmuje ogromną ilość cierpliwości," powiedział.

Poza Vine?

Nash trzyma iPhone przed jego twarzy, uderza przycisk nagrywania i mówi: "Schody do nurkowania. "

On i jego brat Hayes, 13, zostały wypchane poduszki do ich koszule i spodnie i włożył losowych warstwy ubrań, ręczników, a nawet obicia piłkarskiego. "Zwykle głupsze patrzymy, zabawniejsze jest to," Nash mówi.

Są celowe o tym, jak skakać do pustego basenu dla dzieci na szczycie schodów i osiedlić się na rozbieg z hali za rogiem.

To typowy wieczór w domu Grier jako Nash wykonuje winorośli.

Przedsiębiorcy, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, podjęły zawiadomienia o Nash. Powiedział, że dostaje kilka e-maili lub telefon nazywa dzień od przyszłych menedżerów, ludzi, którzy chcą go do promowania swojej marki lub innych osób z prośbą o licencji na używanie jego filmy.

Jego rodzina pracuje z prawnikiem, aby uporządkować kolejne kroki. "Będziemy musieli położyć kres tym," powiedział, że jego ojciec ciągłych żądań. "Chcę być Nash Nash."

Wśród grup, które zbliżyły Nash jest Viral Spiral, firma London, który łączy międzynarodowych marek, agencje kreatywne, firmy produkcyjne i wydawców z zawartością wirusowego. Na przykład, powiedział Ben wirusowych Zola w e-mailu, udaje im wszystko otaczający "Charlie Bit Me" YouTube wideo, co doprowadziło do szeregu stron internetowych, towarów i aplikacji.

I filmy Nasha przyciągnęły demograficzna, że ​​reklamodawcy są szybkie, aby wykorzystać.

"Będziesz niewątpliwie będzie un-zaskoczony słysząc, że" tweeners 'stanowią niezwykle silny (i) cenne demograficznych zakresie marketingu i reklamodawców wszystkich pasm "Zola pisał.

Nash powiedział, że jest nadzieja na możliwości poza Vine, a on planuje również rozpocząć delegowania dłuższych filmów na YouTube. On czyta się o tym, jak edytować filmy teraz.

"On nigdy nie przynosi go"

Mówiąc w jego taty salonie, Nash jest uprzejmy i niemal łagodnym głosie. Wydaje entuzjastycznie umacnianie ciekawe filmy, a mniej opakowane w szał nim.

Nauczyciel Julie Brown, który ma w swoim Nash biologii Advanced Placement oraz wyróżnieniem klas zoologia, mówi uwaga nie poszedł do głowy.

"Nie ma to ogromne ego. Jest bardzo skromny, "powiedziała. "W klasie, nigdy nie wspomina o tym, że nigdy nie przynosi go do góry."

Nash jest środkowym dzieckiem z trzech braci, a jego rodzice twierdzą, że trzy są blisko. Jeśli oglądasz Vines Nasha, zobaczysz swoich braci, woli i Hayes. Hayes często trafia do Nash, too.

Nash jest perfekcjonistą, mówi jego matka, Elizabeth Grier-Floyd. Często zdarza się, że on spędzić dużo czasu na winorośli, ale nie będzie go publikować, jeśli nie myśli, że to wystarczy.

Jego nowy-found sława wciąż ją zaskakuje.

"Jesteśmy w restauracji obiad po kościele, a dwa lub trzy dziewczęta przychodzą do stołu i powiedzieć:" Nash, możemy uzyskać obraz? "Mówi, wzdychając. "Na meczu piłki nożnej, 40 osób podszedł z drugiej strony pola, aby uzyskać zdjęcia. To jest szalone. Jeśli jestem na światłach, istnieją samochody Macha w naszym samochodzie. "

Doskonałe statystyki są w puli genowej. W ubiegłym roku, starszy brat Nasha, Will, rzucił dla obywatela-Record 837 jardów w jednym gameas rozgrywający Davidson Day, a krajowe stopy him www rekrutacji 25. najlepszy ogólny rekrutem w kraju. Teraz czuje się dzielenia się w świetle jupiterów w domu Grier.

"Nie jestem brat jest już. Will jest moim bratem, "Nash mówi, uśmiechając się. "Jestem torując drogę dla wszystkich średnich dzieci tam."

Powiązane posty

  • Veedeo App niesamowite funkcje Veedeo aplikację. Łatwa, szybka, intuicyjna edycja wideo Tworzenie filmów z Veedeo aplikacji jest łatwe, szybkie i przyjemne. Czuć się leniwie? Załaduj stare filmy i je edytować. Tworzenie niesamowite ...

  • Aplikacje są przyszłością przyjaźni rozpoznawczej Jen Aprahamian, lewo i Olivia czerwca Poole z Hey! VINA. Witamy w przyszłości przyjaźni-stwierdzeniem, przynajmniej tak mówią, obiecujących twórców aplikacji. Jest Squad, ...

  • Chromecastowi Chromecastowi zadebiutował w lipcu 2013 roku, a to staje się jednym z najbardziej udanych produktów Google fizycznych kiedykolwiek. Łatwy w obsłudze, niedrogie i kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i iOS, ...

  • 5 Doskonałe iOS aplikacje do przechwytywania i edycji wideo Emily Cena 2012-05-24 13:09:29 UTC dokonanie wielkiego wideo używany w znaczeniu wyciągając drogie kamery wideo oraz posiadania własnego wideo ...

  • 20 Aplikacje Będziesz potrzeba lepszego Instagram zdjęć i nagrań wideo Instagram może być potężnym narzędziem marketingowym w przypadku prawidłowego stosowania. Ale zwykłe zdjęcia telefonów komórkowych z rocznika inspirowane filtrów można tylko iść tak ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jakie-aplikacje-zrobić-słynne-viners-używać.php on line 154

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jakie-aplikacje-zrobić-słynne-viners-używać.php on line 154