Jakie są nowe pytania esej powszechne app 2013

Cracking eseju nowej wspólnej aplikacji

Wspólna App osobisty esej jest Świętym Graalem aplikacji uczelni, ale dla wielu, doskonały temat jest nieuchwytny cel. Dla tych z Was, którzy nie spędzają letnie wakacje patrząc na wspólnej stronie App, oto kilka wskazówek dla czego zacząć.

Wspólna App że Klasa 2018 staną się zbyt zaznajomieni z nie jest to jeden z minionych latach. Jedną z największych zmian ma wpływ na limit słów w eseju. Po raz pierwszy, wspólny App będzie ściśle egzekwować limit 250 do 650 słów. Dodatkowo 150 słów działania i extracurriculars ust już nie ma, więc można skupić swój czas i energię na większej eseju.

Jakie są nowe pytania esej powszechne app 2013

Spójrz na nowe podpowiedzi esej:

• Niektórzy studenci mają tła lub historię, która jest tak kluczowe dla ich tożsamości, że uważa, że ​​ich stosowanie nie byłoby niepełne bez niego. Jeśli brzmi to jak ty, to proszę podzielić się swoją historią.

• Opowiedz zdarzenia lub czasu, kiedy doświadczył porażki. Jak to wpływa na Ciebie i jakie lekcje nauczyłaś?

• Zastanów się nad czasem, gdy zakwestionował przekonanie lub pomysł. Co skłoniło Cię do działania? Czy aby ponownie tę samą decyzję?

• Opisać miejsce lub środowisko, w którym jesteś całkowicie zadowolony. Co robisz lub exp iadczenie tam, i dlaczego jest to sensowne dla Ciebie?

• Omów upiększania lub wydarzenie, formalne lub nieformalne, które oznaczone swoje przejście od dzieciństwa do dorosłości w obrębie kultury, społeczności lub rodziny.

Mimo znaczących zmian w podpowiedzi eseju Jim Montague, dyrektor programowy poradnictwo i wsparcie serwisowe w Boston Latin School, powiedział, że nie zmienił porady eseistyki, że daje swoim studentom. Wciąż opowiada wczesne przygotowanie zarówno podczas studenta trzeciego roku szkoły średniej, a latem przed ostatnim roku.

Zauważysz, że otwartym pytaniem jest teraz nieobecnosc z listy szybkiego. Jednakże, jeśli jesteś na tyle oszczędny, niemal każdy temat esej może zmieścić się pod jednym z tych monitów.

"Pytanie, które pozwala studentom do wyboru dowolnego tematu zostaną pominięte. Pozwoliło to nasi uczniowie, aby wybrać coś naprawdę obchodzi i pisania ", napisał w e-mailu Montague. "Nadal istnieje wiele sposobów, aby odpowiedzieć na te wybory, choć. Podniesienie limitu liczby słów dozwolony jest również postrzegane przez studentów, aby być pomocnym i pozwala im wyrazić siebie łatwiej i całkowicie. "

Jakie są nowe pytania esej powszechne app 2013

A dla tych, którzy jeszcze nie mają pojęcia, od czego zacząć?

"Siadaj z kimś, kto dobrze cię zna i burzy mózgów CES Experien i interesów, które mogłyby tworzyć trzon eseju lub kierunku warto dążyć", napisał Montague. Uzyskaj grupę bliskich przyjaciół razem, dzielą się pomysłami i członków rodziny, i nie bój się ruszyć i wyrażać swoją osobowość. To jest tylko część eseju, który nie jest przedstawiony jako rodzajowy listy osiągnięć, więc należy się liczyć.

Kilka osobistych porad:

Dokonać esej o wy-pamiętaj, twoja babcia była niezwykle inspirującą osobą w swoim życiu, ale przyjęć uczelni Funkcjonariusze chcą usłyszeć swoją historię, a nie jej. Jeśli twój esej obejmuje członków rodziny lub przyjaciół, upewnij się, że celem pozostaje na ciebie.

Wybierz temat, który pozwoli pokazać swój głos za pośrednictwem eseju. Użyj humor, liryzm, czy cokolwiek niesamowite umiejętności pisania zostałeś gładzenia w ciągu ostatnich dwóch dekad. Końcówka Insider: jeśli masz zamiar za zabawne, mają ludzie czytają esej i upewnić się, że blask i wit przekłada się na stronie. Nie ma nic gorszego niż eseju, który stara i nie być śmieszne.

Przechowywać notebooka lub plik, aby zapisać każdy pomysł masz, nawet jeśli uważasz, że nie musisz go wybrać. Rozproszone myśli mogą się ze sobą w zaskakujący sposób, a może nawet natknąć temat na inny esej.

Picking wydarzenie w twoim życiu może być niebezpieczne terytorium, jeśli dużo miejsca marnować na opisywaniu tego, co się stało, a nie jak na Ciebie wpłynęło-po prostu być świadomi tej pułapki. Pokaż, nie mów!

Jeśli utkniesz, warto bliżej przyjrzeć się monitów i zapisać każdą możliwość można myśleć na każdy temat. Jeśli nadal gorączkowo szukając tematu, nie rozpaczaj; czasami trwa kilka przepisuje i kilka tematów dead-end, by stworzyć doskonały esej.

Powiązane posty

  • Licencjackie Rekrutacja na Esej 2016 próśb studentów, którzy będą pierwszaków uczelni po raz pierwszy zastosowanie do Purdue pomocą wspólnej aplikacji. Inni studenci (na przykład studenci transferowe) korzystać z Purdue ...

  • 2014-2015 Common Application Esej pyta wiadomością jest! Common Application właśnie ogłosił, że wspólna esej Aplikacja poprosi o 2014-15 będą takie same jak w zeszłym roku. Esej...

  • Esej monituje o 2014-2015 Common Application 13 lutego 2014 Esej monituje o 2014 -2015 Common Application właśnie ogłosił w lutym 2014 na 2014-2015 esej monity pozostanie ...

  • pisanie formacie MLA papieru badania poniżej, duża postawny mężczyzna stojący tam "173; wskazała Flockart 173;" mieszkał w grach Nemei. Dla niego przyszła pisanie badania formacie MLA ...

  • Common Application zmienia eseje Kolegium latach 2013-14 zbyt zajęty, aby przeczytać to teraz? Zaloguj się lub załóż konto, dzięki czemu możemy zaoszczędzić tę historię do listy czytelniczej. Będziesz miał dostęp do historii ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jakie-są-nowe-pytania-esej-powszechne-app-2013.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jakie-są-nowe-pytania-esej-powszechne-app-2013.php on line 122