Jakie telefony jest przekładnia Galaxy Samsung kompatybilne z

Nowe urządzenia Samsung zębate może być kompatybilny z telefonami bez Galaxy

Największym problemem Samsunga Galaxy SmartWatch, Przyborów, był jego brak kompatybilności. Po uwolnieniu, był kompatybilny tylko z Galaxy Note 3. Choć Galaxy S III, S4 i Note II otrzymał aktualizacje, aby dodać kompatybilność, to wciąż tylko kilka urządzeń. Wszyscy bez nowoczesnej Samsung flagowego nie mógł skorzystać z tej SmartWatch, który był wstyd. Wszelkie inne SmartWatch współpracuje z każdym urządzeniem z Androidem, a czasem nawet iOS.

ads

Jakie telefony jest przekładnia Galaxy Samsung kompatybilne z

Samsung zapowiedział trzy nowe smartwatches na Mobile World Congress, a zamiast Androida, są one uruchomione Tizen. Myśleliśmy, że to może oznaczać coś dla kompatybilności, ale to ta sama historia, jak w ubiegłym roku. Jednak szef europejskiego zespołu produktu Samsunga powiedział, że istnieje możliwość, że te nowe smartwatches będzie kompatybilny z innymi urządzeniami z systemem Android. Sformułowanie to dziwne, ale sens jest trudny do pominięcia. Na pytanie, czy nowe smartwatches zębate byłoby kompatybilne z urządzeniami innych producentów, odpowiedział: "Nie wiem, co harmonogramie jest za to, ale jestem przekonany, że będzie inaczej."

Jeśli Samsung może faktycznie dodać kompatybilność z innymi urządzeniami z systemem Android do nowej linii zegarków zębate, myślę, że byłoby to znacznie zwiększyć sprzedaż. Ludzie wydają się być dość lubiący przekładni Fit, więc mogłoby to pomóc Samsung w dłuższej perspektywie. Możemy mieć nadzieję.

Które urządzenia Galaxy synchronizacja z Samsung Gear 2, Neo, i zamontować?

smartwatches Samsung zębate są kompatybilne z 20 telefonów Galaxy i tabletek. CNET

Które urządzenia Samsung Galaxy synchronizacja z siłowni tracker Samsung Gear Fit, Gear 2 SmartWatch, a Gear 2 jest przyjazny dla portfela rodzeństwa przekładnia 2 Neo. Cieszę się, że pytasz, drogi czytelniku, ponieważ mamy odpowiedź na to pytanie właśnie tutaj.

W galanterii nadgarstek owijania są kompatybilne z 12 smartfonów Galaxy i 8 tabletek śledzić swoją kondycję, zobaczyć swoje wiadomości i porozmawiać z przyjaciółmi bez brania telefonu lub tabletu z kieszeni lub torbie. Nowiutki Samsung Galaxy S5 na szczycie listy, z wbudowanym czujnikiem tętna, który łączy się z urządzeniami zębate zachować zakładki na swojej przydatności.

Jakie telefony jest przekładnia Galaxy Samsung kompatybilne z

Galaxy S4 jest tam też i jego spin-off - w tym wyjątkowo wytrzymałej Galaxy S4 Aktywna. idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu i energicznego wysiłku, który mógłby zobaczyć telefon podjąć pobicie lub Dunking.

Zapoznaj się z poręcznym przewodniku obrazowej do urządzeń, o których mowa - i dowiedzieć się, które telefony wymknąć rywalizujące na liście też.

Telefony Galaxy że synchronizować z przekładnią smartwatches Samsung. Samsung

Oto lista telefonów Samsung, które są synchronizowane z nadgarstka:

Tabletki Galaxy że synchronizować z przekładnią smartwatches Samsung. Samsung

A oto lista tabletek zgodnych z smartwatches biegów:

Aby rozpocząć swój telefon lub tablet rozmawia z nadgarstka, pobierz aplikację Menedżer biegów lub przekładni Fit Manager.

Samsung łatwo przyznaje, że smartwatches będą synchronizowane z innymi konkurencyjnymi komórkowych, w tym Google Nexus 5 i nowym HTC One M8. Samsung ma jednak pamiętać, że z tymi innymi telefonami niektóre funkcje nie działają.

Powiązane posty

  • Dlaczego nie Samsung Gear Fit obsługuje iPhone: pychy czy głupota? Podziel się tym artykułem Jak ja siedziałem na widowni oglądania Samsung zaprezentuje Galaxy S5 oraz trzy nowe smartwatches biegu. JA...

  • Świat idzie bezprzewodowej. Od komputerów, telefonów, ludzie tracą korki. Geniusze od Einsteina i Tesla zobaczył, że jeden dzień byłby świat bez kabli, wielu uważało, że ...

  • Koreański Telefony Samsung Galaxy S4 I9500 dwurdzeniowy Koreański 4.2.1 telefonów komórkowych Android w Pakistanie Szczegóły Specyfikacja: GRATIS / wysyłki Opis produktu: Samsung Galaxy S4 I9500 Dual ...

  • BMW Bluetooth kompatybilne telefony; Co działa? rduncan powiedział: 11-13-2004 01:22 AM BMW Bluetooth kompatybilne telefony; Co działa? Znajdź kompatybilne słuchawki - Nie wszystkie telefony Bluetooth będzie działać ...

  • Vine wprowadza na Windows Phone Scanadu Zamyka $ 10.5m Seria A Okrągłe, szykuje się do przesyłania swoich Medical trikorder Through Clinical Testing Vine. Twittera sześć sekund aplikacja do udostępniania wideo, ma po prostu ...