Jakie telefony są przekładnia pasuje kompatybilny z Samsung

Dlaczego nie Samsung Gear Fit obsługuje iPhone: pychy czy głupota?

Podziel się tym artykułem

Jak usiadłam na widowni oglądania Samsung zaprezentuje Galaxy S5 oraz trzy nowe smartwatches biegu. Miałem potencjalnie zmienia życie epifanii: Dlaczego nie te smartwatches wspierać inne, nie-smartfonów Samsung? I całkiem jak wygląd przekładni Fit, i byłby skłonny do inwestowania - ale ja nie posiadam telefonu Galaxy, więc wartość propozycja spada; to chyba nie jest warte swojej ceny. Dlaczego Fit obsługiwane tylko przez garstkę smartfonów Galaxy i nie ma innych? Dlaczego nie Samsung rozszerzeniu wsparcia na każdym innym telefonie z systemem Android, iPhone, a nawet Windows Phone? Ten nadzór jest albo głupotą lub pycha w imieniu firmy Samsung.

Jakie telefony są przekładnia pasuje kompatybilny z Samsung

W smartwatches Kaski są bardzo proste urządzenia Bluetooth. Fakt, że nowy Gear 2, Gear 2 Neo i biegów Fit są obsługiwane przez starszych smartfonów Galaxy oznacza, że ​​nie ma żadnych specjalnych wymagań sprzętowych Aby połączyć się z smartwatches - wystarczy Bluetooth i aplikacja na smartfona. Były już przypadki przedsiębiorczych hakerów zachodzące na Bieg Menedżer APK z urządzenia Samsung i sideloading go na inny, niż Galaxy Android smartphone - i to działa. O ile mi wiadomo, nie ma powodu, technologiczna, że ​​Samsung nie zwalnia aplikację Przybory do sklepu Google Play lub iTunes App Store.

Wyobraź sobie, że ktoś mógłby udać się do sklepu i kupić Fit SmartWatch 11 kwietnia, niezależnie od tego, czy mają też telefon Galaxy czy nie. Fit jest obiektywnie naprawdę miły kawałek sprzętu; Ekran jest piękne, projekt jest atrakcyjny (dla śledzenia aktywności) i ma o wiele więcej funkcji niż jakiekolwiek inne porównywalne urządzenia tam (Fitbit, Nike Fuel Band, et al.) Podejrzewam, jeśli Fit był zgodny z iPhone, nie byłoby zaskakująco duża liczba osób, które inwestują. Podobnie, jeśli Fit wspierał Nexusa 5, HTC One i inne telefony z systemem Android, Samsung na pewno sprzedać więcej smartwatches. Tak, Galaxy wahają pewno stanowi dużą część całego rynku smartfonów - może około 30-40% - ale po otwarciu przekładni smartwatches do reszty rynku, Samsung zyskuje setki milionów potencjalnych nabywców.

To znaczy, widzę logiki Samsung - to bardzo chce ludzi do kupowania w pełnej Samsung ekosystemu, w taki sam sposób, że ludzie kupić iPhone, iPad, Apple TV, oraz MacBook Pro. Samsung prawdopodobnie deludedly, widzi zdrów jak marchew, aby ludzie kupić smartfon Galaxy. Fit jest ładny, ale nie tak ładne. Istnieją inne siły w grze (moda, Zamówienia telefoniczne 24-miesięcznym, aplikacja ekosystemu), które są o wiele silniejsze. Nie może być miliony użytkowników iPhone, którzy tam chcą kupić Fit, ale mają powyżej 12 miesięcy od uzyskania Samsung smartfon z ich nośnikiem. Nie może być wiele ludzi, którzy są skłonni zapłacić $ 200-300 za Fit, ale nie $ 900 + na nowy smartfon Galaxy i oglądać.

Jeśli Samsung wykonane Gear Fit kompatybilny z kompletnego ekosystemu Android i iOS, to prawdopodobnie stanie się pierwszym sukcesem SmartWatch historia. Fit będzie wówczas generować więcej prasową uwagę, więcej word-of-mouth, a tym samym zwiększyć sprzedaż. Atak może być naprawdę ekscytujące produktu. Zamiast Samsung wydaje się zadowolony ze sprzedaży więcej niż oryginalny Pasuje Galaxy Gear - który nie jest dokładnie trudne.

Powiązać Przekładnia pasuje do urządzeń innych niż firmy Samsung

Samsung jest jednym z najbardziej ambitnych firm na dynamicznie rozwijającym się rynku noszenia. Firma oferuje trzy urządzenia do noszenia: Gear Fit, przekładnia 2, a Gear 2 Neo. Wszystkie trzy urządzenia mogą śledzić swoje kroki, wyświetlanie powiadomień ze smartfonu, a nawet zmierzyć swoje tętno. Jedyną istotną wadą jest to, że urządzenia te są zgodne tylko z wybranej liczby smartfonów i tabletów Samsung.

Jakie telefony są przekładnia pasuje kompatybilny z Samsung

Choć nie byliśmy w stanie wymyślić sposób korzystania z Neo z urządzeń innych niż Samsung Gear 2 i Gear 2, istnieje obejście, które pozwala na korzystanie z większości funkcji na przekładni Fit z innymi urządzeniami z systemem Android. Oto, co musisz wiedzieć.

Zgodność

Gear Fit (nieoficjalnie) obsługuje najnowsze smartfony, takie jak HTC One M8, Nexusa 5 Moto X i HTC One. I przetestowane metody na różnych urządzeniach i wydaje się, powinien działać z każdym smartphone lub tablet z systemem Android 4.2.2 lub wyższej. Wyniki mogą się różnić jednak.

Metoda

Gear Fit wymaga aktualizacji oprogramowania, zanim będzie mógł być połączony za pomocą tej metody. Urządzenie musi być zsynchronizowane z obsługiwanym Samsung smartphone lub tabletu w celu uzyskania aktualizacji. Następnie należy pobrać i zainstalować aplikację Menedżer biegów Fit Samsunga na urządzeniu z systemem Android, który chcesz użyć biegów pasuje.

Zrzut Dan Graziano / CNET

Najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem, aby pobrać aplikację jest skopiowanie go z istniejącego urządzenia firmy Samsung. Można to zrobić pobierając menedżera plików ze sklepu Google Play, takich jak wolne ES File Explorer aplikacji. Otwórz Eksploratora plików ES aplikację na urządzeniu Samsung, kliknij na App Menedżer w menu Narzędzia, naciśnij długo na aplikacji Bieg Manager i uderzył zapasową. Zwykle następnie zapisz plik pakietu Android (APK) do mojego konta na Dysku Google czy Dropbox dla łatwego dostępu. Aplikacja może być również znaleźć w internecie, jednak pobierając aplikacje z rynków trzecich i na forach internetowych można zrobić urządzenie bardziej podatne na szkodliwe oprogramowanie.

Zrzut Dan Graziano / CNET

Przed rzeczywiście można zainstalować Menedżera biegów pasuje, należy najpierw włączyć opcję "Nieznane źródła" na urządzeniu. Aby to zrobić, należy udać się do menu ustawień telefonu i kliknij opcję Zabezpieczenia.

Następnie po prostu kliknij na plik aplikacji i czekać na to, aby zainstalować. Po to się robi instalacji, otwórz aplikację biegów Fit Manager i zsynchronizować urządzenie z przekładnią Fit. To takie proste.

ograniczenia

Oczywiście, ponieważ jest to podstawowy obejście niektóre funkcje nie są dostępne. Na przykład, nie będzie można utworzyć lub zalogować się do konta Samsung, lub coś z usługą lokalizacji. Chociaż funkcje pogodowe i zegar światowy będzie niedostępna do użytku, można jeszcze zrobić wszystkie podstawowe, jak otrzymać informację, śledzić swoje kroki, zmierzyć tętno, a nawet użyć ładne znaleźć swoją funkcję telefonu urządzenia.

Powiązane posty

  • Świat idzie bezprzewodowej. Od komputerów, telefonów, ludzie tracą korki. Geniusze od Einsteina i Tesla zobaczył, że jeden dzień byłby świat bez kabli, wielu uważało, że ...

  • Vine wprowadza na Windows Phone Scanadu Zamyka $ 10.5m Seria A Okrągłe, szykuje się do przesyłania swoich Medical trikorder Through Clinical Testing Vine. Twittera sześć sekund aplikacja do udostępniania wideo, ma po prostu ...

  • BMW Bluetooth kompatybilne telefony; Co działa? rduncan powiedział: 11-13-2004 01:22 AM BMW Bluetooth kompatybilne telefony; Co działa? Znajdź kompatybilne słuchawki - Nie wszystkie telefony Bluetooth będzie działać ...

  • Minecraft: Pocket Edition (Android) górnictwo i stałe umacnianie doświadczenie. Wygląda i gra świetnie. Martwe prosty multiplayer. Ciągły rozwój. Nie tak głęboko jak w wersji na PC. Niektóre dotyk ...

  • Nowe urządzenia Samsung zębate może być kompatybilny z non-Galaxy komórkowych największy problem z Samsung Galaxy SmartWatch, Gear, był jego brak kompatybilności. Po zwolnieniu, to tylko ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jakie-telefony-są-przekładnia-pasuje-kompatybilny.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/jakie-telefony-są-przekładnia-pasuje-kompatybilny.php on line 124