Telefon Blackberry spadły w wodzie, co robić

Jak mój BlackBerry przeżył kąpiel w toalecie

My BlackBerry, po odzyskaniu z kąpieli w środę. Ina Fried / CNET

To koszmar każdego miłośnika gadżet i środę, stało się moją rzeczywistością.

My poszliśmy na BlackBerry ciągle tak krótkiej trasie urządzeń instalacyjnych CNET. Nie jestem pewien, jak skończyło się dokładnie tam, gdzie to miało miejsce, ale wystarczy powiedzieć, że tak. I odpowiedzieć na pytanie zanim zapytasz, to była czysta miska.

Telefon Blackberry spadły w wodzie, co robić

Wyciągnąłem go w ciągu sekundy z rozprawy, że bał powitalny. Podałem go, suszy go i ruszył do biurka z sheepish patrzeć na moją twarz.

W mgnieniu oka, aby upewnić się, nikt nie patrzył, google "Co zrobić, gdy telefon komórkowy zamoczenia."

Jak pan może, ale nie wiem, wiele telefony komórkowe spełniają ich koniec odwiedzając basenów, wanien i innych zbiorników o różnych kształtach i treści. Istnieje tak wiele takich przypadków, telefony komórkowe mają obecnie wskaźniki, które pokazują, czy mają zdobyć mokre i dlatego nie kwalifikują się do wymiany gwarancyjnej.

Zadzwoniłem Verizon Wireless, aby zobaczyć, jak często tak się dzieje. Choć rzecznik Jeffrey Nelson nie posiada żadnych stałych numerów, powiedział: "Ja sądzę, że dzieje się sporo więcej niż ludzi zdaje sobie sprawę."

Nelson powiedział, że jego własna kuzynka upuścił BlackBerry w toalecie dwukrotnie i przyjacielem Facebook upuścił telefon w filiżance kawy rano. (Ludzie Verizon również usłużnie wskazał mnie do tego telefonu. Mam naprawdę chcesz telefon, który może obsłużyć do wody).

Na szczęście, nawet niektóre z urządzeń non-wodoodpornych przetrwać się okropnymi doświadczeniami wodnych i tam jest mnóstwo porad w internecie o tym, jak do maksymalizacji swoich szans.

Wyciągnij baterię. Czek. Upewnij się, że wszystko jest tak suche, jak to możliwe. Niektórzy sugerują, ręczniki papierowe lub te pakiety żelu krzemionkowego, który absorbuje wilgoć, podczas gdy inni zalecają miskę ryżu nieprzetworzonego.

Kolejna rada jest, aby zostawić to na dzień lub dwa. Nie przetestować. Wystarczy pozwolić mu wyschnąć.

To była najtrudniejsza część. To po prostu jest sprzeczne z ludzką naturą - a przynajmniej mojej naturze - po prostu niech tam siedzą.

Muszę przyznać, że było go przetestować kilka razy wczoraj.

Telefon Blackberry spadły w wodzie, co robić

Widziałem oznaki życia, ale to wyraźnie nie działa prawidłowo. Czasami lampka zasilania pójdzie dalej i nic więcej. Inne czasy byłoby pokazać klepsydra rotacyjną, ale na ekranie nie był podświetlany.

Czas bez mojego BlackBerry było niepokojące. Aby być z dala od komputera, to jedno, ale żeby nie sprawdzić pocztę co kilka minut było nienaturalne.

Jadąc do domu autobusem, ja zajmowałem się Yahtzee przygoda na moim iPodzie Touch. Jak tylko wróciłem do domu, szybko zalogowany do programu Outlook Web Access, aby zobaczyć, co ważne komunikaty miałem brakowało w tym 30 minut dojeżdżać domu.

Próbowałam udawać, że to nie było nic wielkiego. I ugotowany obiad i usiadł do oglądania "American Idol" finał. W pewnym sensie, to było dobre. Nie miałem okazję sprawdzić Twittera, która byłaby nieuchronnie doprowadziło mnie do pewnego spoiler z wyśmiać East Coast.

Ale ja wyraźnie nie w humorze. Mój partner pytali mnie, czy coś jest nie tak.

Starałem się sprzeciwiać.

"Po prostu wydaje się," AJ powiedział.

"Czuję się dobrze", nalegałem.

How do you say, "To nie ty kochanie. Po prostu tęsknię za moim BlackBerry?"

Poszedłem spać żarliwie nadzieję obudzić się jaśniejszy dzień - i ekranu.

Kiedy umieścić baterię w tym rano, moje serce lept jako ekran ożył. Klepsydra obrócił się za to, co wydawało się wiecznością. Ostatecznie jednak, mój znajomy ekran główny pojawiło się, odsłaniając wszystkie e-maile, wiadomości tekstowe oraz aktualizacje na Facebooku, który przekazywany w czasie mój telefon został wysychaniem.

Moja radość zmniejszyło niektóre kiedy próbował odpowiedzieć na e-mail redaktora. Próbowałam mu powiedzieć: "Mam go" w odpowiedzi na historię idei, ale na ekranie pokazał dziwaczną mieszankę "H" i "L s" s.

Mimo, że był to krok we właściwym kierunku. Zrobiłem dojazdy do biura w czwartek w stanie przynajmniej przeczytać mój e-mail, jeśli nie odpowiedział.

Kiedy przyjechałem w biurze, wszystkie oprócz kilku klawiszy działały prawidłowo. Po porannej obwarzanek, klawiatura wydawało się być w pełni funkcjonalna. Próbowałem wiadomość testową. Zadziałało.

Podniecony, że uciekła, aby pokazać współpracownika.

Spojrzała na krótki e-mail. Co to jest wielka sprawa, powiedziała.

No, widzisz, mój telefon miał trochę niefortunnym incydencie wody.

"Nie upuść go w toalecie, prawda?"

Powiązane posty

  • 350 пользователей сейчас Proszę przeczytać lepką post, sprawdzić nowe posty. i poszukiwanie przed złożeniem post. Chcesz swój typ urządzenia oraz wersję iOS obok swojej nazwy użytkownika? Przypisywanie urządzenie i ...

  • Samsung Galaxy S6 wpadło do wody - Pierwsza pomoc Porady Samsung Galaxy S6 nie jest jak jego poprzednik wodoodporny, co oznacza, że ​​nawet niewielka ilość kontakt z wodą może prowadzić do rysunków ...

  • Zapraszamy do Free My BlackBerry! Witam na nowej stronie FreeMyBlackBerry głównej! Freemyblackberry jest znana na całym świecie za darmo simlocka Blackberry usługi, które można odblokować dowolny GSM / HSPA / AWS ...

  • Uzyskaj wspaniały subaqueous zdjęcia z iPhone! Twój iPhone ma marzenia. Marzenia o zbadanie podłogi oceanie Mariana Trench niczym James Cameron w warstwie smartphone. Jest po prostu ...

  • Telefon minecraft na androida za darmo w moim umyśle Axwell biblia 4 Telefon Wiz moja treść pinoy telefonu q19i darmo 2go na laptopie wolnego 2go na Blackberry 8520 Telefon obsługi 2go dla Java telefonu mojego q19i telefonu ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/telefon-blackberry-spadły-w-wodzie-co-robić.php on line 135

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/co/telefon-blackberry-spadły-w-wodzie-co-robić.php on line 135