Whataburger aplikacji stypendium 2013

PSA / Whataburger do nagrody 1000 $ na stypendia

Dwóch starszych sportowców wygrać $ 500 książek Stypendialny

W Pensacola Sports Association (PSA) ma przyjemność ogłosić nowego partnerstwa z restauracji WHATABURGER sponsorować PSA Senior Scholar sportowiec bankiet w dniu 9 maja 2013 roku ponad $ 100,000 stypendia będą przyznawane do ogólnych zwycięzców sportowych.

Whataburger aplikacji stypendium 2013

Coroczny bankiet przedstawiony przez Najświętsze Serce Sports Opieki rozpoznaje ponad 200 starszych sportowców z Escambia i Santa Rosa County szkół w oparciu o ich wyniki w nauce w połączeniu z umiejętnościami sportowymi studenta. To jest wspólne dla kilku nominowanych za szkołę średnią w szkole lub w górę 5% danej klasie.

ads

Whataburger i PSA tworzenia nowego sponsora w którym przyzna jeden samiec i jedna samica uczeń-sportowiec z $ 500 stypendium ma być używany w kierunku koszt książki ich pierwszego semestru. Dodatkowo, ogólna samiec i samica zwycięzcą na bankiecie wygra "Whataburger przez rok."

Począwszy od 1 kwietnia, starsi sportowcy student może odwiedzić pensacolasports wypełnić formularz zgłoszeniowy stypendialny. Komisja rekrutacyjna poszukuje osób, które osiągnęły dobre wyniki w sali klasowej, uczestniczyli w sporcie (ów) uniwerek, i przyczyniły się do ich społeczności poprzez godzin wolontariatu i zajęć pozalekcyjnych i klubów. 26 kwietnia upływa termin do złożenia wniosku o stypendium.

"Jest to prawdopodobnie najlepsza impreza uda nam każdego roku", powiedział dyrektor wykonawczy PSA Ray Palmer. "Spełnienie tych młodych mężczyzn i kobiet i wysłuchaniu ich opowieści o tym, co udało się osiągnąć sprawia niesamowitą noc. Teraz mając wsparcie WHATABURGER dotyczącą tego wydarzenia i dodać nowy stypendium jest duży plus do już wielkiej nocy. "

Większość $ 100K powiększonej stypendia pochodzą z partnerów imprezy University of West Florida i Pensacola State College. Inne stypendia i wyróżnienia jest w szczególności do $ 2.500 stypendium Senior Scholar Ogólna Mężczyzna i Kobieta dostarczonych przez Fundację Stowarzyszenia Pensacola Sports, Stypendium Gary McAdams który jest finansowany przez Runners Association Pensacola i Shugart nagrody Admiral otrzymaną wybitnym społecznikiem i współpracownikiem, przyznawany jest przez WEAR TV 3'S Dan Shugart na cześć jego ojca.

Whataburger aplikacji stypendium 2013

"Jesteśmy tak podekscytowani, aby wziąć udział w tegorocznej imprezie dostarczając dwa specjalne stypendia przyznawane tej nocy", powiedział Lee Cartledge, Dyrektor Operacji w Whataburger. "Oddając do wspólnot, które nazywamy domem zawsze była celem dla Whataburger i jesteśmy zaszczyceni, aby uczcić osiągnięcia tych niesamowitych młodych sportowców."

Aby uzyskać więcej informacji na temat innych imprez Pensacola Związek Sportowy Senior Scholar bankiet lub odwiedź pensacolasports lub zadzwoń 434-2800.

O Pensacola Sports Association (PSA) - PSA jest jednym z najstarszych stowarzyszeń sportowych / prowizji w Stanach Zjednoczonych, począwszy od roku 1954. Dzisiaj PSA zarządza lub pomaga w licznych imprezach rocznie na całym Escambia, Santa Rosa, oraz obszary powiatu Okaloosa. Wydarzenia obejmują liceum serię gwiazdorskiej, flaga, piłka nożna 5K-15K biega, maratony, triathlons, wyścigi rowerowe, Kolegiata mistrzostw krajowych, a także coroczne nagrody i stypendia bankiety, aby wymienić tylko kilka. PSA jest dedykowany do budowania lepszego społeczności poprzez sport.

O Fundacji Pensacola Sports Association - Pensacola Sports Foundation Stowarzyszenie zapewnia wsparcie finansowe, które będą inspirować, zachęcać i pielęgnować młodzieży poprzez sport Northwest Florida działalności związanej. Do tej pory Fundacja PSA dostarczył ponad $ +390.000 dotacji do ponad 40 programów i organizacji terenu, w tym American Red Cross Leara pływać, Olimpiad Specjalnych, Senior Scholar sportowca stypendium Pensacola Junior Związku Tenisowego, First Tee Northwest Florida, Greater Pensacola Aquatic club i Większego Pensacola Junior Golf Association.

Powiązane posty

  • Dlaczego stare programy nie działają na nowszych wersjach systemu Windows (i jak można je uruchomić w każdym razie) Chris Hoffman w dniu 24 września 2013 Windows jest wszystko o wstecznej kompatybilności, pozwalając ludziom ...

  • Funkcjonalność JavaScript w Twojej przeglądarce została wyłączona. Włącz ją, aby można było doświadczyć w pełni możliwości tej strony. Craft błyskotliwą karierę Kreatywność to nasza sprawa Na ...

  • Cracking eseju nowej wspólnej App Wspólna App osobisty esej jest Świętym Graalem aplikacji uczelni, ale dla wielu, doskonały temat jest nieuchwytny cel. Dla tych z Was, którzy nie ...

  • Podobnie jak dane? Jeśli tak, Sprint może być nośnikiem dla Ciebie Strona 1 z 2: Podczas gdy inne nośniki spierać o planach danych - nieograniczone, ograniczone, zdławiony, nie-dławiony - Sprint oferuje jedne z najbardziej ...

  • Zobacz też Direct X to zestaw interfejsów API (interfejsów programowania aplikacji) opracowane przez firmę Microsoft. Zapewnia on programistom zasobów do pisania aplikacji dla systemu Windows, które uzyskują dostęp ...