Aplikacja, która śledzi, gdy pozycje w sprzedaży

Hukkster alarmuje użytkownika w przypadku najczęściej poszukiwanych przedmioty są dyskontowane

By Joann Pan 01.12.2012 17:01:58 UTC

Wyrzutnia Jest to seria, która wprowadza czytelnika Mashable do istotnych startupów. Jeśli chcesz mieć swój startup rozważyć włączenie, proszę zobaczyć szczegóły tutaj .

One-Liner Pitch:  Narzędzie zakupy śledzi najbardziej poszukiwanych przedmiotów online i ostrzega natychmiast, gdy cena spada.

Aplikacja, która śledzi, gdy pozycje w sprzedaży

Dlaczego to jest odlot: Hukkster umożliwia łatwe pieniądze oszczędności rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą płacić pełną cenę za to, co chcą.

ads

Nie trzeba czekać na roczną sprzedaż na próbki lub kod kuponu online nakryć odzieży, buty, torebki i akcesoria z dyskontem.

Okazyjne kochający mężczyźni i kobiety korzystają Hukkster, narzędzie zakupy, śledzić ich najbardziej poszukiwanych przedmiotów online. Wszystko co musisz zrobić, to kliknąć zapisz element do ulubionych i Hukkster będzie ostrzegać o sprzedaży elementów specyficznych, kupon kody lub site-wide zniżki.

Aby rozpocząć, zaloguj się Hukkster z kontem na Facebooku lub Twitterze, pociągnąć przycisk "Hukk To" na pasku zakładek (w tym samym miejscu, gdzie Pinterest "Pin It" życie przycisk), a przeglądanie rozpoczynają. Kiedy widzisz wspaniałe pompy, niesamowite bombki lub stylową torbę można zobaczyć samemu sobie - ale nie płacąc pełną cenę za - Hukk Nim.

Można wybrać, czy ma być powiadomiony, gdy pozycja trafi do sprzedaży w ogóle, spadnie co najmniej 25% lub spadnie co najmniej 50%. Zaufaj nam, to jest o wiele bardziej skuteczne niż przypominając sobie sprawdzić cenę później tylko porzucić swój wirtualny koszyk. Jest to idealne rozwiązanie dla rzeczy nie trzeba, ale chcesz, kiedy to na sprzedaż.

Kiedy zakładka cute torebkę, otrzymaliśmy e-mail zaledwie dwa tygodnie później, ostrzegając nas to było 30% zniżki z kodem kuponu.

współzałożycieli Hukkster Katie Finnegan i Erica Bell spędził sześć lat w branży detalicznej przed przeniesieniem się na doradztwo w zakresie zarządzania i tworzenia własnej starcie. Zgodnie z tymi ekspertami z branży, produkty zawsze będą w sprzedaży.

"Pomysł na Hukkster urodził się jako bezszwowe platformie pozwolić po prostu wybrać poszczególne pozycje, które Cię interesują i otrzymywać powiadomienia, gdy idą na sprzedaż", powiedział Bell Mashable.

Aplikacja, która śledzi, gdy pozycje w sprzedaży

Hukkster rozwiązuje frustrację czekając na sprzedaż wypoczynkowego lub kod kuponu w emailu, Bell powiedział. Narzędzie usprawnia odkrywanie odpowiednie oferty w odpowiednim czasie.

"To filtrowanie prawo oferuje swoją drogę - nic więcej i nic mniej" powiedział Bell. "To nie jest społeczna, a nie platforma odkrycie." W przeciwieństwie do wielu narzędzi handlowych społecznej, Hukkster utrzymuje, co chcesz kupić prywatne.

Głównym źródłem dochodów Hukkster jest obecnie wynika z opłat skierowań na zakupy. Hukkster jest związany z ponad 400 sklepów, w tym Shopbop, Asos, Nordstorm, Macy, polityka prywatności i Piperlime. Od czasu swojej premiery października, uruchomienie zdobył uwagę Cameron Internet sławy i bliźniaków Tyler Winklevoss, które doprowadziły do ​​$ 1.000.000 rundę nasion dla witryny handlowej.

W współzałożycieli nadzieję Hukkster zacznie się naprawić "ogromną Disconnect" pomiędzy konsumentów i detalistów. Detaliści bezskutecznie próbuje dotrzeć do konsumentów na temat oferty i rabatów, zgodnie z Finnegan. Konsumenci otrzymują mnóstwo e-maili na dobę, które w końcu wyrzucił do śmieci. Kiedy przychodzi faktycznie chce coś kupić, nie ma zniżek do zastosowania.

W współzałożycieli nadzieję rozszerzyć uprawnienia deal-przeszukując Hukkster w różnych kategoriach innych niż tylko ubrania i akcesoria. Zespół ma nadzieję Hukkster będzie wskazywać konsumentom odpowiednim momencie zakupu, ponieważ elastyczność cenowa w branży detalicznej jest znacznie powszechne.

Aplikacja, która śledzi, gdy pozycje w sprzedaży

Na razie Hukkster jest dostępna tylko jako aplikacja internetowej. Przed opracowaniem aplikację na Androida, twórcy pracują z programistów do tworzenia aplikacji dla systemu iOS wykorzystać ważnych danych demograficznych, takich jak pobyt-at-home moms, którzy korzystają z tabletu firmy Apple jako główny urządzenia komputerowego.

Powiązane posty

  • Informacje Twórca Opis Pierwszy jedyne co ten Kody markowe odpowiedzi Guide Co to jest gra Marka słowami Mobile. Pobierz teraz! Rozwiąż Co Brand like a boss. To jest...

  • Najlepsza odpowiedź: W zasadzie pytasz jak stać się legendą. Dobrze, aby to zrobić, trzeba być naprawdę wyjątkowy i szalony utalentowany. Jeśli jesteś muzykiem, trzeba być muzyczne ...

  • Sony Xperia, Bo potrzebujesz inteligentnego komunikatora! Sony Xperia Mobiles jest jedną z najbardziej znanych marek w Indiach. Mają ugruntowaną pozycję jako lidera wartości w różnych produktów ...

  • Można powiedzieć taco? Liczne nowe emotikony wylądował na iPhone'y i iPady wcześniej w tym tygodniu z iOS 9.1 aktualizacji, w tym środkowych palców, jednorożce i tacos, pozostawiając użytkowników Androida trochę w lewo ...

  • Czego właściwość Nonatomic oznacza? Spójrz na Apple Docs. Zasadniczo, jeśli powiesz nonatomic. i wygenerować akcesorów za pomocą @synthesize. wtedy, gdy wiele wątków spróbować ...