Ipad 2 przegrzanie podczas ładowania

Apple na wtorek zaprzeczył przegrzania obawy dotyczące nowego iPada, mówiąc, że produkt działa dobrze w jego specyfikacji termicznych.

Apple nowy iPad stał się dostępny w piątek w zeszłym tygodniu i podała spółka sprzedała ponad 3 miliony sztuk w ciągu pierwszych trzech dni. Ale przegrzaniem obawy wywołał dyskusję na stronie Apple, plakaty mówiące nowego iPada była zauważalnie wyższa niż poprzednicy.

Przedstawiciel firmy Apple zaprzeczył przegrzewa tabletu i powiedział, że użytkownicy powinni skontaktować się z działem obsługi klienta, jeśli mają problemy.

ads

W świetle skarg, Consumer Reports prowadził badania i okazało się, że nowy iPad działa gorętsza niż iPad 2, gdy uruchomiony gra akcji. Inżynierowie z Consumer Reports nagrane temperatury tak wysokie, jak 116 stopni Fahrenheita (46 stopni Celsjusza) na przedniej i tylnej części nowego iPada, gdy podłączony i podczas gry Blade nieskończoność II. Po odłączeniu, tył tabletu osiągnięciu temperatury tak wysokie, jak 113 stopni Celsjusza. Consumer Reports wykazało również, że bateria iPad nie za kiedy gra została uruchomiona.

Apple nie natychmiast reagować na prośby o komentarz w sprawie testów przeprowadzonych przez Consumer Reports. W 2010 Consumer Reports narażone problemów anteny w iPhone 4. wyruszając kontrowersji, że ostatecznie przyszedł być znany jako "antennagate".

Chociaż niektórzy nowi właściciele iPad zauważyłem żadnych problemów grzewczych, inni mówili tabletka robi się cieplej na dolnym lewym dolnym rogu tabletu. Wiele plakatów w forum twierdził do pomiaru temperatury na szybie osiąga 101 stopni Celsjusza. Użytkownicy powiedział również, że iPad stał się ciepły podczas grania w gry lub prowadzenie intensywnych zastosowań. Recenzenci zauważyli również, nowy iPad jest wyższa niż jego poprzednicy.

Tabletka ma zakres temperatury pracy od 32 do 95 stopni Celsjusza (0 stopni do 35 stopni Celsjusza), która jest taka sama jak iPad 2. A5X graficznej rdzeń ma dwa rdzenie graficzne więcej niż jego poprzednik. Nowy iPad jest wyposażony w baterię 42,5 Watt-godzinny, który jest gęstsza niż akumulator 25 Wh godzinę w iPad 2, zgodnie z przerywaniem tabletu przez iFixit.

Ipad 2 przegrzanie podczas ładowania

Baterie mają wiele razy był powodem przegrzewania się laptopów. Lenovo, Hewlett-Packard, Dell, Sony i Toshiba w przeszłości przypomniał litowo-jonowych akumulatorów, jak mogłyby się przegrzać, stwarzające zagrożenia pożarem i wypalić.

Jabłko w przeszłości zastąpiona jakąś pierwszej generacji iPada Nanos sprzedane w okresie od września 2005 do grudnia 2006 roku na skutek przegrzania problemy po tropienie problem z baterią z wady fabrycznej.

Agam Shah obejmuje komputery, tablety, serwery, chipsy i półprzewodniki dla IDG News Service. Śledź na Twitterze AGAM na @agamsh. adres e-mail AGAM jest agam_shah @ IDG

Powiązane posty

  • Jak zatrzymać problem przegrzewania Na Androidem Androida jest niesamowite OS dostarczane przez Google. Istnieje wiele urządzeń z Chrome i są pewne problemy także. Niektóre osoby zgłosiły ...

  • Nie można włączyć lub opłatę, żadnej władzy? Zmieniono digitizer w iPad 2 i klienta zabrała wczoraj, wszystko dobrze. Nazywany dziś powiedzieć, że nie włącza się. Przyniósł go z powrotem i to jest ...

  • iPhone lub iPad nie ładuje? Oto jak to naprawić! Nie można naładować telefonu iPhone lub iPada? Oto kilka poprawek można spróbować! Jeśli nie można naładować iPhone'a, iPada lub iPoda touch, czy jest to ...

  • Nie ładowania Gdy podłączony do ściany? 03 lipca 2012 kupiłem iPada w połowie kwietnia tego roku i po prostu ostatnio nie jest ładowana. Używam akord przedłużacz do podłączenia mojego adaptera iPady, mam ...

  • Brak dźwięku podczas ładowania nawet ikona głośnika Gdy moja moc get do 90% w stosunku Recharge - mocy ładowania Ikona flash i jest ciągły sygnał dźwiękowy przez kilka minut Właśnie najnowszą aktualizację ...