Mój Samsung Galaxy wyłącza się podczas ładowania

Samsung Galaxy S4 Wireless Charging Pochodzi z połowu

Samsung Galaxy S4. który ostatecznie został ogłoszony w dniu dzisiejszym będzie, zgodnie z oczekiwaniami, wsparcie bezprzewodowego ładowania Qi. I, zgodnie z oczekiwaniami bezprzewodowego ładowania Samsung Galaxy S4 będzie pochodzić z połowu. Kilka połowów w rzeczywistości.

Na Radio City Music Hall w Nowym Jorku, Samsung wzięła zasłonę dół wokół Samsung Galaxy S4 i zaprezentowało swój kolejny przebój po raz pierwszy. Galaxy S4, zgodnie z oczekiwaniami Duża Nazwa wyposażony nadążyć za resztą pola Android w tym 5-calowy wyświetlacz 1080p, aparat 13 Mpix, procesor quad-core, Android 4.2 Jelly Bean i kilka Samsung wykonane funkcje oprogramowania, które mają na celu co czyni życie smartphone znacznie łatwiejsze w obsłudze.

ads

Mój Samsung Galaxy wyłącza się podczas ładowania

Galaxy S4 znajdą wsparcie ładowania bezprzewodowego, ale jest to poważny haczyk.

Mówiąc o tworzenie rzeczy łatwiejsze w obsłudze, firma także popisywał się nowe akcesoria do Samsung Galaxy S4, bezprzewodowego pad ładowania, który będzie w stanie naładować Galaxy S4 bez użycia przewodów. To jest coś, co usłyszał podobno w zbudować do uruchomienia Galaxy S4 i Samsung dostarczane z możliwościami.

Reklama

Reklama

Jednak możliwości ładowania bezprzewodowego również pochodzić z parą połowów, z których jeden był widziany od początku, inny, że została odkryta po zdarzeniu.

Pierwszy połów bezprzewodowego ładowania Galaxy S4 jest fakt, że wymaga specjalnego płytę tylną do pracy. W przeciwieństwie do Droid DNA i Nexusa 4, które posiadają wbudowaną ładowania bezprzewodowego Galaxy S4 będzie musiał użyć płytę tylną, sprzedawanego oddzielnie, w celu naładowania bez kabli. Oznacza to, że dodatkowe pieniądze dla konsumentów.

Galaxy S4 będzie wykorzystywać standard Qi ładowania bezprzewodowego.

Drugi, a być może największy haczyk, który został potwierdzony Engadget. jest fakt, że bezprzewodowe możliwości ładowania będzie dostępna tylko wtedy, gdy jest on dostępny w regionie oraz jeśli przewoźnik zdecyduje się go obsługuje. Dla osób o określonych nośników, które mogą oznaczać kłopoty.

Do tej pory nie widzieliśmy żadnych nośników, w Stanach Zjednoczonych, która zawiera co&T, Sprint, T-Mobile, Verizon USA komórkowych i potwierdzić lub zaprzeczyć ładowania bezprzewodowego lub bezprzewodowego pad ładowania, ale może się okazać, że jeden, niektóre lub wszystkie z nich nie zdecydują się zaoferować im w wariancie Galaxy S4.

Co to oznacza dla przyszłych właścicieli Galaxy S4 w USA jest jasne w tym momencie, ale te doczekać ładowania bezprzewodowego należy przygotować się do czynienia z odrobiną czerwonej taśmy, nawet jeśli wszystko okaże się dobrze.

Powiązane posty

  • Koreański Telefony Samsung Galaxy S4 I9500 dwurdzeniowy Koreański 4.2.1 telefonów komórkowych Android w Pakistanie Szczegóły Specyfikacja: GRATIS / wysyłki Opis produktu: Samsung Galaxy S4 I9500 Dual ...

  • Z dowolnego ekranu, dotknij i przytrzymaj klawisz home: aby uzyskać dostęp do menedżera zadań postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Stuknij ikonę menedżera zadań. Dostępne są następujące opcje: Aktywne aplikacje. Wyświetla ...

  • Trzy czynniki, które należy zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupów online, Ahaa, jego dobra dyskusja dotycząca tego artykułu w tym miejscu na tej stronie internetowej, czytałem wszystko, co więc w tym czasie ja również komentowanie na ...

  • 5 Telefon ładowania mity, zdemaskowana Przez Yohana Desta 18.06.2014 12:23:06 UTC "Nie korzystać z telefonu podczas jego ładowania", "nie pozostawić podłączony noc" i "Zawsze niech całkowicie umrzeć" -...

  • Android Phone O Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S jest zasilany smartphone Android opracowany i zaprojektowany przez firmę Samsung Electronics Słuchawka mobilnej zostało wyprodukowane z 2 kilkunastu ...