Myfacewhen android

MyFaceWhen - Animated GIF Tekst App

Opis

MyFaceWhen to zabawny i prosty sposób tworzyć, odkrywać i dzielić animowanych GIF-ów, e-mail za pośrednictwem iMessage i Twitter. Bez konieczności logowania się!

Z MyFaceWhen, tworzenie GIF jest bardzo prosta! Wystarczy nagrać krótki film wideo, przyciąć go do pożądanej długości, iw kilka sekund masz wysokiej rozdzielczości osobiste GIF emotikon, aby podzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Myfacewhen android

Odkrywanie nowych GIF jest łatwe i zabawy z MyFaceWhen! Przejrzyj nasze tysiące ciągłego aktualizowania "GIF z dnia" i importować je prosto do swojej galerii. Można nawet importować animowanych GIF-ów można znaleźć w internecie!

Najlepszy ze wszystkich, dzieląc się z MyFaceWhen jest bardzo proste! Wystarczy wybrać GIF chcesz i podzielić się nim, tak po prostu! Nasze GIF są zoptymalizowane do animowania ciągu iMessage, dzięki czemu można pozbyć się tych starych emotikonów!

________________________

Zobacz, co ludzie mówili o nas:

"Jest to zdolność do oryginalnych kreacji, że jest naprawdę fajne."

- Mashable

"App of the Week"

"Jeśli naprawdę chcesz, aby Twoi znajomi wiedzą, jak się czujesz (a słodkie, żółty buźkę nie jest to cięcie), spróbuj nowo wydany aplikację MyFaceWhen".

- Targowisko próżności

"Pomyśl o tym jak emotikon na pęknięcia."

- Refinery29

________________________

• Łatwo i szybko udostępniać swoje ulubione GIF poprzez iMessage, Twitter i e-mail.

• przeglądanie i udostępnianie tysiące ciągłej aktualizacji animowanych GIF-ów z naszego działu "Top GIF dnia".

• Za pomocą aparatu w aplikacji do nagrywania i tworzenia oryginalnych animowanych GIF-ów w ciągu kilku sekund.

• Prześlij swoje ulubione programy telewizyjne i filmy i sprawiają, GIF z ulubionych scen.

• Sekcja Import, aby szybko udostępniać swoje ulubione pliki GIF z internetu.

________________________

Zdjęcia dostępu jest wymagane, aby uzyskać dostęp do filmów rolki aparatu i GIF. Jesteśmy w żaden sposób utrzymać lub przekazywania jakichkolwiek informacji o naszych użytkownikach.

TextEd animowane GIF-y są gwarantowane tylko do odtwarzania na urządzeniach Apple, ale oni działać zgodnie z przeznaczeniem na prawie wszystkich nowszych telefonach.

"Top GIF dnia" sekcji uprzejmości doskonałej reddit. Mamy również bardzo wdzięczni za hosting Imgur większość obrazów Reddit za.

Myfacewhen android

________________________

Zostań fanem MyFaceWhen na Facebooku:

facebook / myfacewhenapp

Śledź nas na Twitterze:

twitter / myfacewhenapp

Pytania lub komentarze? Kochamy informację!

Napisz do nas na support @ spaceagenerds

Powiązane posty

  • Najlepszy eReader dla Androida do czytania e-booków na Androida kiedyś po prostu w porządku. Teraz to jest niesamowite. Chociaż istnieje mnóstwo słodkich aplikacji do czytania książek na telefonie lub tablecie, Play Books ma ...

  • Wideo: Hands-on z Nowego Instagram wideo na Androida nie to, że było wiele z zaskoczenia po kilku raportów złamał wiadomości w dniach poprzedzających dzisiejsze wydarzenie na Facebooku, ale tak, że ...

  • 4 Pics 1 słowne odpowiedzi Kody 4 Pics odpowiedzi 1 Word, kody, podpowiedzi i pokaże, jak pokonać wszystkie poziomy i listów gry dla iPhone, iPod, iPad i Android. Odgadnij słowo, które ...

  • Minecraft: Pocket Edition (Android) górnictwo i stałe umacnianie doświadczenie. Wygląda i gra świetnie. Martwe prosty multiplayer. Ciągły rozwój. Nie tak głęboko jak w wersji na PC. Niektóre dotyk ...

  • [Android] Co to jest Superużytkownik Uzyskanie korzeń na urządzeniu z systemem Android nie jest osiągnięta poprzez odblokowanie bootloadera lub instalacji odzysku niestandardową, ale miga mały plik o nazwie superuser ....