Gdzie aplikacje przeniesione na kartę SD przejść

Jak przejść do karty SD - przesyłać pliki, aplikacje, zdjęcia nośniki z telefonu Android, tablet z Androidem na kartę microSD: Uzyskaj więcej miejsca na swoim telefonie lub tablecie z Androidem

Jak przenieść na kartę SD - transfer plików, aplikacje Zdjęcia do microSD

Wyjaśniamy jak przenieść aplikacje na kartę microSD i sposobu przechowywania plików i zdjęć na karcie microSD w telefonie z systemem Android lub tabletu z systemem Android.

Gdzie aplikacje przeniesione na kartę SD przejść

Jak uzyskać więcej miejsca w telefonie Android lub tablet za pomocą karty microSD

Jak przesyłać pliki, aplikacje nośniki z telefonu Android, tablet z Androidem na kartę microSD: Uzyskaj więcej miejsca na swoim telefonie lub tablecie z Androidem

ads

Wiele tanich telefonów Android ma marne 4 lub 8 GB pamięci, a nawet 16 GB to za mało dla wielu użytkowników po ich rozpocząć pobieranie aplikacji, robienie zdjęć o wysokiej rozdzielczości oraz filmy i muzykę sideloading. Na szczęście, większość telefonów z systemem Android, wyposażone w gniazdo kart microSD, które pozwala na śrubę na dodatkową przestrzeń dyskową.

Przed zakupem karty microSD, sprawdź co pojemność karty telefon będzie wspierać - gdy flagowe telefony wydają się być bardziej niż szczęśliwi, aby pomieścić 128GB, wiele tanich Androidy akceptują tylko 32GB. Aby być uczciwym, 32GB będzie wystarczające dla większości ludzi, a można wybrać jedną z tych kart w ramach dychę skądś jakby Amazonka .

Gdy masz kartę microSD, można łatwo ustawić wszystko tak, że staje się domyślną zapisu dysku dla nowych aplikacji, zdjęć, wideo, muzyki i innych. Można przełączać lokalizację sklepu w twoich ustawień aparatu lub Google Play ustawienia muzyki, na przykład. Ale co z tych rzeczy już zapychania wewnętrznej pamięci telefonu? Poniżej wyjaśniamy, jak przenieść aplikacje, multimedia i więcej microSD Android na telefonie lub tablecie z Androidem.

Jak przenieść aplikacje na Android microSD telefonu lub tabletu

Po pierwsze, pozwala wyjaśnić coś ważnego: nie wszystkie aplikacje można przenieść na karty microSD. Oznacza to po prostu telefon z 4 lub 8 GB pamięci wewnętrznej można jeszcze napotkasz problemy nawet z kartą microSD włożonej jeśli pobrać i korzystać z wielu aplikacji. To, czy aplikacja może zostać przeniesiony do microSD aż do aplikacji deweloper, a czasami przez producenta telefonu. Zobacz także: Jak naprawić wiadomość Androida "za mało pamięci dostępnej".

Jeśli aplikacja jest w stanie być przeniesione na kartę microSD, znajdziesz opcję zrobić w ustawieniach, menu Apps. Na pierwszej zakładce tym ekranie zobaczysz wszystkie aplikacje pobrane do telefonu. Przesuń palcem z prawej strony, aby zobaczyć, które są zapisywane na karcie SD - teraz ten ekran powinien być pusty.

Aby przenieść aplikację, aby powrócić do karty microSD oraz Pobrane stuknij aplikację, aby ją wybrać. Tutaj wybraliśmy aplikację Benchmark AnTuTu, który nie został zainstalowany fabrycznie w telefonie (preinstalowanych aplikacji często nie może zostać przeniesiony). Zobaczysz opcję "Przenieś na kartę SD": dotknij tego. Przycisk będzie pierwsza wystawa "Moving", a następnie, gdy akcja jest zakończona będzie się przełączać do 'Przenieś do telefonu ". Będziesz teraz znaleźć aplikację na liście w zakładce na karty SD.

Czasami opcja Przenieś na kartę SD zostaną wyszarzone, podobnie jak w przypadku aplikacji Amazon muzyki, który jest preinstalowany na EE Harrier Mini używamy tutaj, aby wykonywać zrzuty ekranu. Te aplikacje nie mogą być przenoszone na karty microSD.

Warto zwrócić uwagę, że wiele darmowe aplikacje są dostępne, które oferują do zautomatyzować ten proces dla Ciebie. Jeśli jesteś zaniepokojony przechowywania następnie dodając kolejną aplikację chyba nie jest najlepszy pomysł, ale zawsze można go odinstalować raz to zrobiła swoje. Zobacz także: Test Grupa: jaki jest najlepszy smartfon?

Jak przenieść zdjęcia, filmy, muzykę i inne pliki multimedialne do microSD na telefonie lub tablecie z Androidem

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejść do menu Ustawienia, przechowywanie na swoim telefonie lub tablecie z Androidem, a następnie szukać opcji na 'Transfer danych na karcie SD. Nie wszystkie urządzenia z Androidem mają tę opcję, a jeśli twój nie trzeba ręcznie przenieść pliki.

Gdzie aplikacje przeniesione na kartę SD przejść

Drugi najprostszy sposób na szybkie przenoszenie zdjęć, wideo, muzyki i innych plików do microSD jest to zrobić za pomocą komputera PC lub Mac. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB, a następnie otworzyć nowe okno, aby przeglądać jego zawartość. Powinieneś być w stanie zobaczyć pamięci wewnętrznej i karty SD telefonu jako dwóch oddzielnych nośnikach danych. Używamy Android File Transfer na komputerze Mac, który pokazuje pamięci wewnętrznej i karty SD na oddzielnych kartach. Aby przenieść pliki z pamięci wewnętrznej na kartę SD, wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki do skopiowania ich z pamięci wewnętrznej do pulpitu Mac iz powrotem na kartę SD telefonu, a następnie usunąć je z pamięci wewnętrznej telefonu. Tylko nie próbuj przenosić żadnych plików systemowych Androida.

Innym rozwiązaniem, jeśli nie masz komputera, na którym do transferu plików jest to zrobić za pomocą aplikacji Menedżer plików. Wiele telefonów z systemem Android pochodzą z takiej aplikacji preinstalowanym, ale to nie jest standardową częścią Android. Ten EE Harrier Mini nie masz, więc pobrać darmową aplikację File Manager z Topnet999.

Dotknij na karcie Storage w górnej części aplikacji, aby zobaczyć różne przechowywania dostępnej w telefonie. Tutaj sdcard0 był pamięci wewnętrznej naszego telefonu, natomiast sdcard1 była karta microSD. Zacznijmy od zdjęć.

Pierwszy otwarty sdcard0 i przejdź do DCIM, aparat fotograficzny. Tutaj znajdziesz żadnych zdjęć wykonanych za pomocą aparatu. Stuknij trzy kropki w prawym dolnym rogu ekranu i wybierz Multi-select. Dotknij każdego elementu, który chcesz przenieść do SD; gdy wybrano biały tekst staje się żółty. Teraz wybierz Move, przejdź do karty microSD i wybierz Przenieś tutaj.

Powtórz ten proces dla każdej muzyki i innych plików przechowywanych na urządzeniu.

Śledź Marie Brewis na Świergot .

Powiązane posty

  • Gotówka z eCard, sugerowane do stosowania w Android Market Android Market kupić karty prezent w Internecie. To tak, jakby pieniądze z sugestią, aby spędzić go w Android Market. Sprawdź, jak to działa, aby dowiedzieć się ...

  • Android: Ikony znikają z domu lub Launcher Jest częstym problemem dla użytkowników Androida, gdzie ikony skrótów znikają z domu lub Aplikacje Launcher ekranów. Istnieje kilka powodów, to ...

  • Veedeo App niesamowite funkcje Veedeo aplikację. Łatwa, szybka, intuicyjna edycja wideo Tworzenie filmów z Veedeo aplikacji jest łatwe, szybkie i przyjemne. Czuć się leniwie? Załaduj stare filmy i je edytować. Tworzenie niesamowite ...

  • Aplikacje są przyszłością przyjaźni rozpoznawczej Jen Aprahamian, lewo i Olivia czerwca Poole z Hey! VINA. Witamy w przyszłości przyjaźni-stwierdzeniem, przynajmniej tak mówią, obiecujących twórców aplikacji. Jest Squad, ...

  • Chromecastowi Chromecastowi zadebiutował w lipcu 2013 roku, a to staje się jednym z najbardziej udanych produktów Google fizycznych kiedykolwiek. Łatwy w obsłudze, niedrogie i kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i iOS, ...