Gdzie jest moja android app nawigacji

Top 3 Darmowe Offline GPS Aplikacje dla Androida

Google Navigation dla Androida jest jednym z najlepszych map rozwiązań można uzyskać w dłoni, ale co jeśli nie masz połączenia transmisji danych? Czy jesteś w podróży za granicą, za pomocą Wi-Fi tylko tablet z Androidem. lub po prostu chcą wykorzystywać mniej danych w telefonie, można skorzystać z jednej z tych aplikacji mapy, aby zobaczyć gdzie jesteś i uzyskać wskazówki nawigacyjne.

Gdzie jest moja android app nawigacji

Jeśli zaczniesz kopać za pośrednictwem Google Play dla aplikacji offline, GPS, znajdziesz wiele niskiej jakości darmowych aplikacji i wysokiej jakości aplikacji, które kosztują. Zrobiliśmy kopać dla siebie i znaleźć najlepsze darmowe opcje

ads

mapy Google

Mapy Google posiada wbudowane wsparcie dla map offline. Funkcja ta pozwala pobrać mapy w celu Android, dzięki czemu można go zobaczyć bez połączenia danych. To był wcześniej laboratoria wyposażone z różnych błędów, ale to już solidna i stabilna.

Istnieje jednak jeden znaczące ograniczenie: tylko fragmenty mapy są pobierane. Nie można wyszukać interesujące lub uzyskać wskazówki nawigacyjne w trybie offline.

Aby pobrać obszar mapy w trybie offline, należy uruchomić aplikację Mapy Google, naciśnij przycisk Menu i wybierz Udostępnij offline.

Powiększenie i przesuwanie mapy palcami aż do obszaru mapy, który ma zostać użyty w trybie offline jest w kwadracie. Gdy jest to, stuknij Gotowe.

Mapy Google pobierze obszar mapy do użytku offline. Możesz przeglądać mapy offline, otwierając ekran Moje miejsca i przesuwając do kategorii Offline.

W trybie offline można otworzyć Mapy Google i korzystać z GPS, aby zobaczyć, gdzie jesteś, w tym szczegółową mapę pobliskich ulic i niektórych zabytków. Chociaż nie można uzyskać wskazówki w trybie offline, można zapytać o drogę, gdy jesteś online, a następnie przejść do trybu offline, korzystając ze wskazówkami, aby uzyskać dokąd idziesz bez połączenia danych.

OsmAnd jest pełne zastosowanie GPS, który oferuje kolei po kolei kierunkach i offline Point-of-interest bazy danych. Posiada również inne funkcje, które mogą być przyzwyczajeni do z urządzeń GPS, w tym wypowiedziane kierunkach.

OsmAnd wykorzystuje dane OpenStreetMap. Musisz pobrać pliki map do urządzenia przy pierwszym użyciu aplikacji. Darmowa wersja pozwala na pobranie dziesięć pliki map za darmo, co powinno być więcej niż wystarczające dla większości ludzi.

OsmAnd pozwala nawigować do miejsc według adresu lub przeszukując bazy danych point-of-interest. Będzie on również mówić kolei po kolei kierunkach do ciebie, dzięki czemu można śledzić ich podczas jazdy, tak jak mógł z dedykowanego urządzenia GPS. OsmAnd jest nie tylko do jazdy, ale oferuje również spacery, jazda na rowerze, a niektóre dojazdu transportem publicznym.

Navfree jest inny wolny nieaktywny GPS aplikacja, która zależy od danych OpenStreetMap. Jak OsmAnd oferuje kolei po kolei kierunkach, Offline point-of-interest Szukaj i mówionych wskazówek.

Jego główny ekran wygląda bardzo podobnie do dedykowanego urządzenia GPS. Niektóre funkcje, takie jak funkcja wyszukiwania Google wymaga połączenia transmisji danych, ale podstawowe funkcje oglądania map, nawigacji i point-of-interest nie.

Zarówno OsmAnd i Navfree są solidne, dobrze put-razem, iw pełni funkcjonalne aplikacje. Oni korzystają z tych samych danych map, więc wolisz app, który będzie zależał od tego, który interfejs lubisz najbardziej.

Więcej możliwości

Powyższe opcje nie są jedynymi zalogowany map aplikacje dla Androida. Jeśli szukasz prostego mapa offline aplikacji, która nie jest Google Maps, spróbuj MapDroyd. MapDroyd wykorzystuje te same dane OpenStreetMap jak Navfree, ale to nie daje Point-of-interest lub turn-by-turn funkcji nawigacji. Jest to mały, prosty wniosek - będzie to pokazać mapę i wyświetlić na nim swoją lokalizację.

Siła MapDroyd są jej niewielkie dane map. To także pozwala na pobranie mniejsze obszary danych mapy zamiast całych krajów, oszczędzając przestrzeń na przechowywanie urządzenia. Podczas punktach zainteresowania wyszukiwania nie jest dostępny, można zobaczyć kilka miejsc i zabytków, jeśli wystarczająco duże powiększenie.

Gdzie jest moja android app nawigacji

Jeśli podróżujesz - albo zdarzy ci się mieszka w dużym mieście, który jest obsługiwany - przewodników witrynie TripAdvisor są również doskonałe, darmowe aplikacje. Mogą być stosowane wyłącznie w trybie offline i obejmują mapy z GPS oraz możliwość wyświetlania w pobliżu zabytków, użytecznych ze stacji metra i bankomatów do restauracji i atrakcji. Te aplikacje mimo to opinie, dzięki czemu można zapoznać się na restaurację, zanim zjemy tam i pełne mapy linii metra w okolicy, dzięki czemu można łatwo znaleźć w odległości około - wszystko w trybie offline.

Mamy również objęte kilka innych map w trybie offline aplikacje dla Androida. użytkownicy PC mogą spróbować GMapCatcher ściągnąć i przeglądać mapy na swoim komputerze bez połączenia z Internetem.

Jeśli szukasz więcej świetnych aplikacji na Androida, sprawdź naszą listę najlepszych aplikacji na Androida. Mamy również pełny przewodnik Androida - za darmo!

Czy próbowałeś każda z tych aplikacji, czy wiesz lepszy? Dodaj komentarz i daj nam znać, co myślisz.

Powiązane posty

  • Najlepszy eReader dla Androida do czytania e-booków na Androida kiedyś po prostu w porządku. Teraz to jest niesamowite. Chociaż istnieje mnóstwo słodkich aplikacji do czytania książek na telefonie lub tablecie, Play Books ma ...

  • Wideo: Hands-on z Nowego Instagram wideo na Androida nie to, że było wiele z zaskoczenia po kilku raportów złamał wiadomości w dniach poprzedzających dzisiejsze wydarzenie na Facebooku, ale tak, że ...

  • 4 Pics 1 słowne odpowiedzi Kody 4 Pics odpowiedzi 1 Word, kody, podpowiedzi i pokaże, jak pokonać wszystkie poziomy i listów gry dla iPhone, iPod, iPad i Android. Odgadnij słowo, które ...

  • Minecraft: Pocket Edition (Android) górnictwo i stałe umacnianie doświadczenie. Wygląda i gra świetnie. Martwe prosty multiplayer. Ciągły rozwój. Nie tak głęboko jak w wersji na PC. Niektóre dotyk ...

  • [Android] Co to jest Superużytkownik Uzyskanie korzeń na urządzeniu z systemem Android nie jest osiągnięta poprzez odblokowanie bootloadera lub instalacji odzysku niestandardową, ale miga mały plik o nazwie superuser ....