Gdzie mogę dostać mój ekran Samsung Galaxy S4 naprawiony

Zdobywanie Wymiana ekranu Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4, najnowszy model smartfonów Samsung, oferuje wiele "pod maską" w sposobie mówienia. Więc nie jest to wszystko, co zaskakujące, że ekran LCD pakuje również punch. Jej szybki procesor dorównuje tylko jego żywy ekranu, co sprawia, że ​​zdjęcia wykonane przez kamerę o wiele bardziej imponujące. Z Samsung Galaxy S3 do S4, wielkość ekranu został powiększony do 5 cali pełnej rozdzielczości HD. Ekran Super AMOLED HD zwieńczona rywali w 2013 roku i wciąż zachwyca użytkowników już dziś.

ads

Gdzie mogę dostać mój ekran Samsung Galaxy S4 naprawiony

Przez telefon, który ma już ponad rok, ale również utrzymuje zwartą i solidną konstrukcję wśród najbardziej popularnych ostatnich modeli. Ale to nie znaczy, że jest bez zarzutu lub uszkodzenia dowodu. Jeden agresywne palcami w połączeniu z luźnym uchwytem na słuchawkę mógłby skończyć w telefonie leżącego rozbita na betonie. Jeśli tak się stanie, a ty czujesz się dobrze łzy w twoich oczach, pamiętaj, że masz opcje Wymiana ekranu Samsung Galaxy S4 !

Samsung Galaxy S4 Części zamienne ekranu

W zależności od okoliczności i jak rozległe szkody jest Twój S4 pęknięty ekran (i poza nią), urządzenie będzie wymagać różnych części zamiennych. Samo szkło może być pęknięty, ale wyświetlacz LCD jest uszkodzony? Co o aparat 2MP, którego używasz do połączeń wideo lub innych czujników przodem? Istnieje duża szansa, że ​​cokolwiek przypadkiem spotkał urządzenie będzie powodować będzie potrzeba więcej niż tylko ekran naprawy.

Możesz być w stanie określić, co będzie konieczne zastąpienie części, a to pierwszy krok, jeśli chcesz DIY (patrz niżej). Ale to świetna alternatywa jest poszukiwanie bezpłatną ocenę i oszacowanie z telefonów komórkowych naprawy. Niech eksperci dowiedzieć się które wymagają naprawy Samsung Galaxy S4, a następnie zdecydować, która opcja naprawy wziąć stamtąd.

Samsung Galaxy S4 Naprawa ekranu opcje:

Geek Squad Repair Service

W zależności od rodzaju i stopnia uszkodzenia, zastąpienie Aktywny ekran Galaxy S4 może kosztować do 200 $. Geek Squad ma na czas realizacji 48 godziny w sklepie. Ale Carphone Warehouse i inne podmioty stowarzyszone mogą potrwać do dwóch tygodni.

CPR Serwis Naprawa telefonów komórkowych

CPR Naprawa telefonów komórkowych można naprawić lub wymienić ekran bez kłopotów i oferują ograniczoną aftward gwarancja dożywotnia (podwoić gwarancji Geek Squad i innych usług). Każdy sklep CPR utrzymuje części wspólnych pod ręką, zapewniając najszybsze zwrot (zwykle w ciągu jednego dnia). Jeśli nie ma najbliższy sklep, CPR oferuje również opcję poczty in.

Koszt Galaxy S4 wymiana ekranu LCD w sklepach CPR będzie również zależeć od rodzaju awarii lub uszkodzenia. Jednak wolne i góry szacunek ustawi swój umysł na łatwość.

Teraz Jak wymienić Samsung Galaxy S4 Ekran siebie?

Początkowo, cena może być największym czynnikiem przy określaniu jak wymienić ekran Samsung Galaxy S4. Dlatego wielu użytkowników wybiera do majsterkowania. Zanim jednak wydostać się heatgun, należy pamiętać, że wszelkie przed gwarancja traci ważność, kiedy to zrobić. I techniczne aspekty naprawy może spowodować dalsze uszkodzenia, jeśli nie w pełni zrozumieć, co robisz.

Mając to na uwadze, jeśli zdecydujesz się na DIY, oto jak zastąpić Samsung Galaxy S4 szkła:

 1. Wyłącz telefon.
 2. Wyjąć płytkę z powrotem za pomocą paznokcia (lub spudger jeśli zajdzie taka potrzeba).
 3. Wyjąć baterię w ten sam sposób, za pomocą paznokcia lub spudger.
 4. Jeśli urządzenie jest wyposażone w kartę SIM, naciśnij go do środka, a następnie zwolnij, aby wysunąć.
 5. Stosując heatgun na najniższym poziomie lub suszarki, nagrzewa się na przedniej powierzchni (strona szkła). Fala heatgun lub suszarka okrężnymi ruchami kilka cali od telefonu, aby stopić się klej, który trzyma szybę dalej. Należy uważać, aby nie podgrzewać telefon zbyt dużo lub może dojść do uszkodzenia digitizer. Jeśli zaczniesz widzieć przebarwienia, należy natychmiast zaprzestać ciepło. Trzy do pięciu minut powinno wystarczyć.
 6. Zaczynając od góry i na swój sposób pracy wokół, oddzielenie szkła od telefonu z tworzywa sztucznego spudger. Dodaj ciepło w razie potrzeby.
 7. plastikowe fotki umieszczać w oddzielnej krawędziach. Idź powoli, jak podważyć lub można dodatkowo rozbić szybę. Aby chronić siebie, noś okulary ochronne i warstwy kilka kawałków taśmy do pakowania po ekranie, aby utrzymać je razem.
 8. Należy zachować ostrożność w pobliżu dwóch przycisków dotykowych na spodzie telefonu. muszą być usunięte przed podniesieniem szkła.
 9. Gdy szyba jest podnoszona, będziesz w lewo z resztek kleju na digitizer. Czyścić środkiem do czyszczenia obiektywu, niestrzępiącą się ściereczką lub wytrzeć i cierpliwości.
 10. Umieścić nowy kleju na brzegach urządzenia lub zastosowania LOCA kleju. Założyć nową szklankę na kleju.
 11. Wymień kartę SIM i baterię.
 12. Włącz urządzenie z powrotem i voila!
Gdzie mogę dostać mój ekran Samsung Galaxy S4 naprawiony

Samsung Galaxy S4 został sklasyfikowany jako "towarzysz życia", jednego użytkownika, który uproszczenia codziennych zadań życiowych - od monitorowania zdrowia i dobrego samopoczucia organizowaniu harmonogramu. Ale nawet towarzysz życia może przewrócić z bump na drodze. A kiedy smartfon nie przewrócić i trzeba naprawiać ekranu Samsung Galaxy S4, Cell Phone Naprawa może pomóc. Profesjonalne usługi remontowe w każdej z setek miejsc CPR jest tańszy niż w innych sklepach naprawy profesjonalny i szybsze i bezpieczniejsze niż w przypadku DIY. Nie wspominając już, że praca i części pochodzą z ograniczoną dożywotnią gwarancją.

Na co czekasz? Kontakt z CPR już dziś!

Powiązane posty

 • Koreański Telefony Samsung Galaxy S4 I9500 dwurdzeniowy Koreański 4.2.1 telefonów komórkowych Android w Pakistanie Szczegóły Specyfikacja: GRATIS / wysyłki Opis produktu: Samsung Galaxy S4 I9500 Dual ...

 • Z dowolnego ekranu, dotknij i przytrzymaj klawisz home: aby uzyskać dostęp do menedżera zadań postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Stuknij ikonę menedżera zadań. Dostępne są następujące opcje: Aktywne aplikacje. Wyświetla ...

 • Trzy czynniki, które należy zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupów online, Ahaa, jego dobra dyskusja dotycząca tego artykułu w tym miejscu na tej stronie internetowej, czytałem wszystko, co więc w tym czasie ja również komentowanie na ...

 • Jak naprawić Samsung LN46C630 migotanie ekranu Wydanie Wyświetl wszystkie przedmioty Samsung LN46C630 telewizor ma znany problem migotania ekranu po gwarancja wygasła. Zamiast płacić $ 150 at Państwa ...

 • Android Phone O Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S jest zasilany smartphone Android opracowany i zaprojektowany przez firmę Samsung Electronics Słuchawka mobilnej zostało wyprodukowane z 2 kilkunastu ...