Iphone app gdzie mogę oglądać programy telewizyjne

Najlepsze iPad Apps, aby oglądać filmy, filmy i programy TV

Oprócz przeglądania stron internetowych, iPad jest najczęściej używany do oglądania filmów, programów telewizyjnych i innych filmów. Prawda, jego cel, iPad okazał się być jednym z najbardziej popularnych urządzeń do spożywania treści wideo na przestrzeni lat. Miliony użytkowników aktywnie poszukiwać, filmy download / Stream - filmów, z programów telewizyjnych, wśród innych treści wideo - na swoim iPadzie. Czasami, oczywiście, istnieje możliwość korzystania z funkcji AirPlay do strumieniowego przesyłania bezpośrednio do Apple TV.

Iphone app gdzie mogę oglądać programy telewizyjne

IPad ma wiele aplikacji gotowych do zaoferowania wiele godzin streamingu wideo. Twoje ulubione programy telewizyjne, filmy i inne pliki wideo są tam, gotowy do być przesyłane za pośrednictwem niezliczonych aplikacjach przeznaczonych do tego celu.

ads

Chociaż kilka usługi oferują prawdziwie darmowe filmy i programy telewizyjne jak obiecał w materiałach promocyjnych, są przede wszystkim usługi oparte na subskrypcji, które oferują jeden z najlepszych usług w tym sektorze.

Oto niektóre z tych aplikacji iPad:

Oczywiście, nie można mieć do tej listy bez dwóch stalwarts: Netflix i Hulu. Netflix ma darmową aplikację, która pokazuje wszystkie filmy i programy telewizyjne, które są konsorcjalnych poprzez Netflix. Filmy wyświetlane na Netflixafter 28 dni od dnia ich dopuszczenia więc istnieje niedostatek filmach zawsze.

Nieograniczony plan będzie kosztować $ 7,99.

Tuż obok jest Netflix Hulu, która jest sztywna konkurentem dla tych pierwszych. Hulu została oferując równie niesamowity zestaw programów telewizyjnych dla swoich abonentów. Opłaty niemal tak samo, jak Netflix na $ 7.99, nie ma co Hulu nazywa "ograniczona reklama" usług.

Crackle od Sony nie jest gdzieś w pobliżu górnej części gry, ale na pewno przynosi pewne programy telewizyjne (w tym Seinfeld) i wiele więcej niż to, przynosi darmowe filmy. Jest oglądanie na żądanie i co ciekawe, nie ma tu subskrypcji. Jest to w przeciwieństwie do Netflix i Hulu, gdzie musisz zapłacić strumieniowo.

Crackle oczywiście ma również dobre spec: wideo HQ, jest wsparcie AirPlay i obejmuje kilka gatunków, aby wybrać z.

SnagFilms ma ogromną kolekcję (ponad 3000), filmy w swojej bazie danych, które można przesyłać strumieniowo za darmo. Podobnie jak Crackle, jest to niesamowity zbiór filmów, które udają się za darmo: bez abonamentu, bez zapłaty. Większość z tych filmów nie są popularne na żądanie. Dzięki kolekcji ponad 300 kino niezależne, wiesz gdzie aplikacja koncentruje się na.

Jeśli masz więcej niż przeciętnego filmu strażnika, SnagFilms ma coś do zaoferowania naprawdę świetny.

AOL TV nie jest aplikacja na żywo per se ale na pewno łączy się z ideą filmu dla aplikacji iPad. W swej istocie, to tylko agregator wiadomości dla programów telewizyjnych, filmów i co do treści oferty service provider. Ale idzie nieco dalej, pozwala uzyskać więcej informacji na temat programów telewizyjnych, filmów i innych treści. Integracja z IMBD, Wikipedia oznacza, że ​​otrzymasz informacje w zasięgu ręki.

Maszyna wideo Czas

Film Time Machine to niezwykła aplikacja wideo. Aplikacja działa jako prezentacja filmów od 1860 do bieżącego roku. Niesamowite momenty uchwycone na filmie od czasu, jak daleko wstecz w historii, jak w XIX wieku. Możesz nie dostać uzależniony od tego w przeciwieństwie do kilku użytkowników, ale na pewno idą w jakiegoś prawdziwego rozrywki. Najlepszy ze wszystkich, to wszystko za darmo.

Każdy kanał posiada aplikację, ale to jest do bani, aby mieć dużo aplikacji kanałowych opartych na iPadzie. Zamiast tego, jeśli można dostać aplikacje, takie jak AOL telewizora lub Netflix / Hulu, można trafić na programy, które chcesz oglądać w odpowiednim czasie. Poza tym, to staje się prostsze zarządzanie wszystkie swoje programy i filmy pod jednym dachem.

Powiązane posty

  • Jak oglądać NBA Live gry na iPhone iPad NBA sezon jest w pełnym rozkwicie, a użytkownicy, którzy chcą, aby zobaczyć swoje ulubione gry zespołowej można oglądać na żywo NBA gier na iPhone i iPad do $ 55 ....

  • Dlaczego filmy na YouTube rozmyte Zniekształcone na moim komputerze Windows Vista? Zmiana rozdzielczości Jeśli wszystkie filmy na YouTube są niewyraźne, ale kontrole pod filmy wyglądać normalnie, ...

  • Jak przekonwertować film DVD do iPhone 3GS To jest dla tych wszystkich nowych właścicieli iPhone 3GS nadal w naprawić i poszukiwania sposobów na oglądanie filmów na temat nowego gadżetu. Dzisiaj dam wiesz jak oglądać ...

  • Top 5 Najlepsze aplikacje Android dla koncertów telewizyjnych i oglądać filmy darmo tutaj, Zrobiliśmy kolejny Top 10 lista najlepszych android aplikacje dla telefonów z systemem Android, tym razem Zebraliśmy najlepsze 10 ...

  • HBO chce ci Watch Game of Thrones Na Apple TV Zamiast iPhone firmy Apple podobno trwa tylko 15% sprzedaży dokonywanej za pośrednictwem Apple TV. To bardzo miłe zniżki w porównaniu do 30% redukcji, że ...