stracił Android lub gdy moja robota

Znajdź utracone urządzenie Android z Android Device Manager

Podobne historie

Google ogłosił w ubiegłym tygodniu, że będzie wydać nową funkcję lokalizatora dla urządzeń z systemem Android o nazwie Android Device Manager, które pomaga właścicielom znaleźć swoich zgubionych lub skradzionych telefonów i tabletek. Miało się rozciągnąć jeszcze w tym miesiącu, ale w delegowania Google+ środę. Google ogłosił natychmiastową dostępność.

stracił Android lub gdy moja robota

Funkcja ta działa podobnie do innych usług lokalizatora, jak i Samsung Lookout Znajdź mój telefon. ale teraz masz funkcję natywnie na urządzeniu z systemem Android. Oto jak zacząć korzystać z Menedżera urządzeń Android:

ads

Włącz Menedżera urządzeń Android

Na urządzeniu z Androidem, przejdź do aplikacji Ustawienia Google, stuknij w Menedżerze urządzeń Android. Funkcja lokalizatora jest domyślnie włączona, ale aby umożliwić zdalne czyszczenie danych, stuknij w pole "Zezwalaj na zdalne ustawienia fabryczne", a następnie "Activate".

Zrzut Ed Rhee / CNET

Za pomocą Menedżera urządzeń Android

Aby użyć Menedżera urządzeń Android, przejdź do https: // google / Android / devicemanager i zalogować się na swoje konto Google. Można uzyskać monit z prośbą o zgodę na Android Device Manager pozwala na wykorzystanie danych lokalizacji. Kliknij na przycisk "Zatwierdź", aby kontynuować.

Zrzut Ed Rhee / CNET

  • Lokalizacja. Umiejscowienie urządzenia z systemem Android pojawi się automatycznie na mapie, wraz z nazwą miejscowości, kiedy był ostatnio używany, a kiedy był ostatnio zlokalizowane. Możesz powiększać i pomniejszać na mapie, aby sprawdzić lokalizację.
  • Pierścień. Dane lokalizacja jest przybliżenie i nie może pomóc dowiedzieć się, czy to ukrywa się gdzieś w domu. Zamiast ktoś zadzwoni telefon, aby pomóc go znaleźć, możesz dzwonić urządzenie z Menedżera urządzeń Android. Spowoduje to, że urządzenie zadzwoni w ciągu 5 minut na najwyższym objętości, nawet jeśli jest on ustawiony na cichy lub wibracje.
  • Zamek. Blokowanie urządzenia zdalnie może być przydatna, jeśli chcesz zablokować urządzenie z Androidem, więc nikt nie może uzyskać dostęp do swoich danych, gdy starasz się odzyskać utracone urządzenie. Aby zablokować urządzenie, należy kliknąć na opcję "lock". Wpisz nowe hasło dwukrotnie, a następnie kliknij przycisk Lock. Kiedy komenda jest wysyłana do urządzenia, to będzie go zablokować natychmiast, nawet jeśli jest on używany.
  • Erase Device. Jeśli uważasz, że straciłeś swoje urządzenie na dobre i chciałbym wymusić reset fabryczny, aby chronić dane osobowe, wybierz "Erase Device". Spowoduje to usunięcie wszystkich aplikacji, zdjęć, muzyki i ustawienia z urządzenia. Jeśli urządzenie jest w trybie offline po wysłaniu polecenia "Usuń urządzenie", to należy wykonać reset następnym razem chodzi Internecie. Gdy urządzenie zostało wymazane, nie będzie już w stanie uzyskać do niego dostęp z Android Device Manager. Należy także pamiętać, że zdalne przywracanie ustawień fabrycznych nie może przetrzeć zewnętrznych kart pamięci SD.

Pamiętaj, jeśli urządzenie zostało skradzione, skontaktuj się z policją i pozwolić im wykonywać swoją pracę. W Menedżerze urządzeń Android, Twoje dane są bezpieczne, więc upewnij się, że pobyt był bezpieczny, a także, nie próbując odzyskać urządzenia na własną rękę.

Uwaga redakcji: Ten post został zaktualizowany w dniu 24 września, aby dodać szczegóły na temat nowego wariantu zdalnie zablokować urządzenie.

Powiązane posty

  • Odzyskiwanie brakującego telefon z Androidem Gdzie mój Droid Jeśli iPhone znika, dobrze, nie ma aplikacji do tego. (Jest to Apple czcigodny Find My iPhone). Ale gdzie jest odpowiednikiem dla Androida? ...

  • Lookout Bezpieczeństwa Antywirus Lookout jest lekki, darmowy antywirus dla Androida. Uzyskaj poszukiwania wolnego ochrony antywirusowej trzeba wraz z wolna znaleźć mojego telefonu, tworzenie kopii zapasowych danych i wiele więcej! Widzieć...

  • Gdzie My Droid Pierwszy znaleźć telefon aplikacja na Android Market nadal lepiej i lepiej. Teraz z większą ilością funkcji, to jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby wyśledzić zgubiony telefon. Gdzie My ...

  • Najlepszy Find My Phone App dla Samsung Galaxy Note 2 Jestem poszukiwanie dobrej aplikacji, która pozwoli mi odnaleźć i zlokalizować swój telefon w przypadku utraty lub kradzieży. I był wcześniej przy użyciu Gdzie My Droid, ale niektóre ...

  • Gdzie My Droid 5.2.3 Imię i nazwisko: Gdzie My Droid Nazwa skrócona: Gdzie jest mój Droid Google ID: com.alienmanfc6.wheresmyandroid Gdzie My Droid Funkcje Znajdź telefon przez co pierścień / wibruje Znajdź telefon ...