Tai gra, gdzie moja woda cho iphone 3

Dlaczego widzę tę stronę?

404 oznacza, że ​​plik nie został znaleziony. Jeśli już przesłany plik to nazwa może być błędnie lub jest w innym folderze.

Inne możliwe przyczyny

Można uzyskać błąd 404 obrazów, ponieważ masz Hot Ochrona link włączone i domena nie jest na liście dozwolonych domen.

Tai gra, gdzie moja woda cho iphone 3

Jeśli pójdziesz do swojej tymczasowej URL (IP /

login /) i uzyskać ten błąd, nie może być problem z zestawem reguł przechowywanych w pliku .htaccess. Można spróbować zmiany nazwy tego pliku .htaccess rezerwowym i odświeżenie strony, aby zobaczyć, czy to rozwiąże problem.

ads

Jest również możliwe, że przypadkowo usunięte z korzenia dokumentu lub Twoje konto może trzeba być odtworzony. Tak czy inaczej, prosimy o kontakt z HostGator od razu przez telefon lub czat na żywo, dzięki czemu możemy zdiagnozować problem.

Czy używasz WordPress? Zobacz sekcję 404 błędów po kliknięciu łącza w WordPressie.

Jak znaleźć właściwą pisownię i folder

Brakujące lub uszkodzone pliki

Gdy pojawi się błąd 404 należy sprawdzić adres URL, który próbujesz do wykorzystania w browser.This informuje serwer, co zasób powinien spróbuje zwrócić.

Przykładem / example / przykład / help.html

W tym przykładzie plik musi być w public_html / example / przykład /

Należy zauważyć, że Walizka ważne jest w tym przykładzie. Na platformach, które wymuszają uwzględniania wielkości liter mi XAMPLE i mi XAMPLE nie są w tych samych miejscach.

W przypadku domen zabudowanych plik musi być w public_html / addondomain / example / example / a nazwy są wrażliwe na wielkość liter.

Gdy masz brakujący obraz na swoim miejscu może pojawić się pole na swojej stronie zz czerwonym X gdzie obraz zaginął. Kliknij prawym przyciskiem myszy X i wybierz Właściwości. Właściwości powie ścieżkę i nazwę pliku, którego nie można znaleźć.

To zależy od przeglądarki, jeśli nie pojawi się pole na swojej stronie z czerwonym X spróbuj kliknięcie prawym przyciskiem myszy na stronie, a następnie wybierz Widok strony info, i goto zakładce Multimedia.

Przykładem / images / banner.PNG

W tym przykładzie plik obrazu musi być w public_html / images /

Należy zauważyć, że Walizka ważne jest w tym przykładzie. Na platformach, które wymuszają uwzględniania wielkości liter PNG i png nie są w tych samych miejscach.

404 Błędy po kliknięciu WordPress Links

Podczas pracy z WordPress, 404 nie znaleziono strony Błędy często może wystąpić, gdy nowy motyw został aktywowany lub gdy przepisy zmieniające zapis w pliku .htaccess zostały zmienione.

Powiązane posty

  • Ogólnie rzecz biorąc, gra jest zasysane i pozostawiono do ochłodzenia, po zabiciu i zawieszony na kilka dni. Czy ptactwo powinno być sporządzone jest dyskutowana kwestia. Powszechną praktyką jest, aby nie wyciągnąć ...

  • Merriam-Webster Apps Ameryki najbardziej użyteczne i przestrzegane słownik, obecnie posiadająca przedłużenie Apple Obserwować. Funkcje obejmują Słówko dnia rzut oka, wyszukiwanie głosowe w prawo na nadgarstku, w ...

  • Logo Quiz odpowiedzi - poziom 9 Wow! Zrobiłeś to aż do poziomu 9? To musi oznaczać, że są dość dobre, albo że znalazłeś jakąś pomoc na poprzednich poziomach. Jak wiele odpowiedzi prawda ...

  • Słowa zręcznościowe - Co się mówi? Nowa gra dla iPhone Puzzle Words - Co się mówi? Jest to nowa gra logiczna z Sporcle, Inc Opis Link Sprzedawca: Play the niesamowicie wciągająca, bardzo proste, ...

  • HBO chce ci Watch Game of Thrones Na Apple TV Zamiast iPhone firmy Apple podobno trwa tylko 15% sprzedaży dokonywanej za pośrednictwem Apple TV. To bardzo miłe zniżki w porównaniu do 30% redukcji, że ...