App czeka na przegląd, jak długo

Ta strona jest możliwa tylko przez ludzi, takich jak ty przyczyniając trwania przeglądu. Proszę przyczynić swoją najnowszą opinię.

Co to jest? Ta strona śledzi średnie App Store razy ocenę zarówno dla iOS i Mac App Store używając danych crowdsourced od deweloperów iOS i Mac.

Kto zbiera te dane? Jesteśmy Shiny Development. Stworzyliśmy tę stronę w nadziei, że będzie zapewnić pewne informacje przydatne dla programistów na całym świecie. Prowadzimy również iOS Dev tygodniu. cotygodniowy email z linkami do najlepszych blogach i artykuły ze świata rozwoju iOS. Jeśli jesteś zainteresowany tutaj danymi to jest prawdopodobne, że znajdziesz coś interesującego w iOS Dev tydzień w każdy tydzień. Należy zapisz się!

App czeka na przegląd, jak długo

Skąd te dane pochodzą? To nie jest oficjalne dane firmy Apple. Jest ona oparta wyłącznie na danych anegdotycznych zebranych od ludzi zamieszczających swoje najnowsze razy przegląd na Twitter i aplikacji za pomocą #macreviewtime lub #iosreviewtime tagów hash. Dla ludzi, którzy woleliby pozostać anonimowy przy składaniu ich przeglądu również zezwolić na bezpośrednie wnioski razy przeglądarki.

Czy mogę być powiadomiony o numerach automatycznie? Tak. W @appreviewtimes konto na Twitterze i @appreviewtimes konto na App każdy będzie pisać raz dziennie z najnowszymi średnich.

W jaki sposób można przyczynić się dane? To proste! Wystarczy pisać na Twitterze lub aplikacji z czasem, jaki zajęło ostatniego przeglądu aplikacji i obejmują jedną z tagami hash (patrz wyżej) wraz z liczbą dni. Wystarczy tag krzyżyka “dzień X” jest wszystko co jest potrzebne do minimum, ale w tym aplikacji nazwę / link, jest również dobre. Proszę nie pisać liczbę godzin. Patrz przykład ten tweet inspiracji. Jeśli wolisz, możesz bezpośrednio przesłać czas przeglądu. Proszę nie kontynuować zamieścić swoje czasy, ta strona jest bezużyteczna bez stałych danych.

Czy mogę zaliczyć “Oczekiwanie na recenzję” czas, jak również “W recenzji” czas? Tak. Obejmuje czasu przesyłania z pełną aplikację i wchodząc przeglądu aż do “Gotowe do sprzedaży” status.

App czeka na przegląd, jak długo

Należy podać w weekendy? Tak. Jabłko ocena i zatwierdzanie aplikacji na weekend. Pobłogosław ich!

Należy podać przyspieszonych opinie? Nr Przyspieszonego opinie są szczególnym przypadkiem i ta strona stara się uchwycić średniego czasu standardowego przeglądu. To samo dotyczy sytuacji, gdy aplikacja “potrzebuje dodatkowego czasu na przegląd”,

Co zrobić, jeśli moja aplikacja została odrzucona kilka razy? Nie martw się! Zrelaksuj się i zrobić sobie filiżankę herbaty, zdarza się każdemu. ) Do celów niniejszej stronie internetowej, które liczą się jako wiele opinii, po prostu Tweet lub post ostatniego pomyślnego czasu przeglądu.

Jak dokładne są te dane? Średnie na tej stronie są jedynie na podstawie danych zebranych z terenu gminy, które są bardzo mały podzbiór ogólnej liczby aplikacji, które przechodzą test każdego dnia. Jednak w naszym doświadczeniu nie daje wystarczającą wskazówkę, jak czas trwania oceny zmieniają się w czasie.

Jak obliczana jest średnia? Średnia dla każdego dnia na wykresie jest obliczana na podstawie średniej obciętej średnią na podstawie danych historycznych (przy użyciu 14 dni danych dla magazynu iOS, 30 dni dla Mac). Obecna średnia liczba dni jest po prostu ostatni punkt danych z tego wykresu zaokrąglona do najbliższego pełnego dnia.

Jak aktualne są dane? System zebrał 40261 punktów danych od chwili włączony, ale tylko te z ostatnimi doniesieniami są rzeczywiście wykorzystywane do obliczania średnich powyżej.

Mogę sponsorować tę stronę? Jesteś pewien, że można! Link sponsorowany na prawej stronie nagłówka może być sponsorowana w cyklu miesięcznym. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat cen i dostępności.

App czeka na przegląd, jak długo

Aktualizuje co 30 minut. Ostatnia aktualizacja w lutym 09, 06:00 UTC

Apple App Store, iOS i Mac są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w USA i innych krajach.

Powiązane posty

  • 2013 Shell Rekrutacja Dzień Aplikacja dla świeżych absolwentów - Praca / Oferty pracy (19) - Nairaland don Cassey: @just odważny, nie u ubiegać się o komercyjny? Tak, zrobiłem sneak3: @justbrave wot został d mesg ...

  • Szybka specyfikacje Wydawca opis firmy Apple: Centrum sterowania, który umożliwia szybki dostęp do elementów sterujących, które mają w jednym wygodnym miejscu z jednym cięciem od dołu ekranu ....

  • iPhone: przenieś notatki głosowe z iPhone do komputera, zdolność do szybkiego nagrywania notatek głosowych na iPhone jest często pomijany cechą. Ponadto, dowiedzieć się, jak importować je ...

  • Jak pobierać iOS 7 Beta prawnie i zainstalować go na iPhone 5, 4S, 4, iPod touch Ok, więc odkąd Apple wydało pierwszego beta iOS 7, wielu z was kontaktuje nas z prośbą ...

  • Zgadzam się z Cynthia Laurena. To dość długi czas. Teraz, to może faktycznie przejąć w roku, aby dostać się do nas determinacja, ale generalnie trzeba bieżących komunikację z kimś ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/app-czeka-na-przegląd-jak-długo.php on line 119

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/app-czeka-na-przegląd-jak-długo.php on line 119