Ile danych jest potrzebne do mojego Verizon smartphone

Ile danych użyłeś? Verizon, aby wysyłać powiadomienia tekstowe

Z Verizon wodowania jego plany danych nieograniczona smartfonów dzisiaj, firma ogłosiła, że ​​zapewni powiadomień do klientów, jak podchodzą do swoich progów danych.

Z Verizon wodowania jego plany danych nieograniczona smartfonów dzisiaj, firma ogłosiła, że ​​zapewni powiadomień do klientów, jak podchodzą do swoich progów danych.

Ile danych jest potrzebne do mojego Verizon smartphone

Począwszy od tego tygodnia, klienci Verizon na temat nowych planów dostanie wiadomości tekstowych po jedzą aż 50 procent, 75 procent, 90 procent, 100 procent i 110 procent swoich miesięcznych diet danych. Ci, którzy używają funkcji zarządzania kontem Mój Verizon online można także zapisać się na powiadomienia e-mail, które można wysłać do maksymalnie czterech kontach. Klienci mogą również zdecydować, aby nie otrzymać 50 procent 75 procent ostrzeżeń.

Powiadomienia e-mail o wykorzystaniu danych są już dostępne na tablecie, netbooku, karty PC oraz szerokopasmowych klientów mobilnych na warstwowych planach.

Alarmy przyjść jak Verizon swoją nieograniczoną możliwość planu danych dla nowych klientów antydumpingowe na rzecz kilku warstwowych opcji: 30 dolarów za 2 GB miesięcznie, 50 dolarów za 5GB, a 80 dolarów za 10GB. Klienci posiadający telefony komórkowe mogą również zdecydować się na 75MB za 10 $ miesięcznie.

Plany dotyczą wszystkich smartfonów Verizon, w tym iPhone 4. dotychczasowych klientów z wielu planów, jednak może utrzymać je na razie, nawet jeśli są uaktualnienia.

Wiadomość nie jest do końca niespodzianką. Verizon powiedział pewnego czasu, że to zakończy swoje nieograniczone plany danych i przejścia na system wielopoziomowego tego lata.

Verizon ogłosił w styczniu, że będzie rowu swoją 150MB 15 dolarów miesięcznego planu i wymagają nowych użytkowników smartfonów subskrybować jego $ 30 nieograniczoną planu. To posunięcie, ogłosił kilka dni przed Verizon zaprezentował swoją wersję iPhone. miało na celu pozyskanie nowych klientów Verizon i iPhone, Fran Shammo, prezes i dyrektor generalny firmy Verizon Telecom i Biznesu, powiedział w marcu.

Powiązane posty

  • dodatki danych internetowych Ile wynosi 500MB internet? Czy naprawdę trzeba, że ​​dużo? Czy trzeba więcej. Przeczytaj nasz przewodnik uprawnień danych. Komórka korzystanie z Internetu rozrósł z masą ...

  • Amerykanie spędzają 58 minut dziennie na swoich smartfonach Nowe dane z Simmons® Połącz SM komórkowej i cyfrowej centrali Experian Marketing Services "rzuca światło na sposób użytkownicy smartfonów spędzić czas ...

  • Ile danych Czy naprawdę potrzebne? Smartfony stały się popularne kawałki technologii. Te urządzenia przenośne pozwalają osoby do komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie. Ale...

  • Ile danych Czy Connected Apps Użyj podczas jazdy? 20 lipca 2012 - pisał w Aplikacji, na drodze, z limitem danych na większości smartfonów plany te dni, wiele uważnie obserwować ich miesięczne ...

  • Ile danych czy rzeczywiście korzystać? Nie ma argumentując, że plany poszły danych z czegoś możemy łatwo poradzić sobie bez jednego z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy, kiedy wybór naszego ...