Ile GB Samsung Galaxy młodych

Cechy produktu

Oceny głębokości

Gdy chodzi o nowoczesny smartfon, istnieje dwóch producentów, którym uda się stanąć głowa i ramiona nad resztą. Zarówno Apple i Samsung udało się przyjąć na rynku telefonii komórkowej przez burzę z własnym nabiera co powinno znajdować się w kieszeni.

Nic więc dziwnego Samsung jest największym producentem smartfonów na świecie z jego smartfonów Android obejmujące górną z Galaxy S5 i Galaxy Note 3. ale także niski koniec z Galaxy Fame oraz Galaxy Młodych słuchawek.

Ile GB Samsung Galaxy młodych

Z pay as you go (PAYG) cenę w jak najmniejszym £69,99 (około $ 115 AU $ 130) i cen umownych stanowi jedynie £7,25 miesięcznie w Wielkiej Brytanii, Galaxy Young rozbił na najniższym końcu konkurować z takimi Nokia Asha 503. a także Lumia 520 i Huawei Ascend Y300.

Ta niska ceną oznacza, że ​​nie tylko jest obozem w młodszych odbiorców (nie było wskazówką w nazwie), wydaje się również, aby uzyskać idealną drugi telefon w nagłych przypadkach, a nawet jako telefon festiwalu.

Więc co można dostać za swoje pieniądze?

Biorąc pod uwagę, że Samsung jest związana dużą część rynku w budżecie, to ma się rozumieć, że nie może być dużo różnicy pomiędzy Galaxy Young i Galaxy Fame. To jest bardzo dużo dzieje.

Jednym z głównych obszarów, aby spojrzeć na to ekran. Oczywiście tacy ekranie HD zostały pominięte, a zamiast 3,3-calowy ekran 320 x 480 daje ok 176ppi to co masz na Young.

Oznacza to, że Galaxy Young jest nieco mniejszy niż Galaxy Fame, ale z nieco wyższym ppi.

Gdzie indziej istnieje wiele więcej podobieństw. Podczas pomiarów 109,4 x 58,6 x 12,5 mm i 112g ważenia, Galaxy Młody siedzi w tym samym rozmiarze co Fame.

Okazało się, że bardzo młoda siedzi wygodnie w jednej ręce, a ja byłem w stanie trafić całą tradycyjne przyciski Samsung bez problemu i ekran.

Nie dziwi w tym, co Samsung zdecydował się budować swoją najtańsze słuchawki z - budowę sztucznego, który został skrytykowany na flagowych Samsunga, ale to bardzo stosowny dla takiego taniego słuchawce.

Ile GB Samsung Galaxy młodych

Storage mądry Galaxy Sława przychodzi wraz z raczej nędzny 4GB z czego mniej niż 1,5 GB jest rzeczywiście dostępne do użycia.

Chociaż jesteś mało prawdopodobne, aby zainstalować wszystkie aplikacje na ogromne Galaxy Young, wciąż czuję, że to jest dość słaba. Na szczęście dodanie wsparcia microSD do 64GB ma złagodzić ból.

Dropbox również jest z preinstalowanym czemu można przechowywać wszystkie swoje zdjęcia i pliki do chmury dalszego zmniejszenia stresu w pamięci wewnętrznej.

1GHz single-core CPU został dostarczony pod maską, którego zadaniem będzie z systemem Android za pomocą 768 MB pamięci RAM.

To nieco więcej niż 512 MB pamięci RAM w Galaxy Fame, ale większy RAM wyposażony kompromis dla mniejszego 3,2 MP aparat zamiast 5MP z Fame. Przedni aparat licowa jest również tutaj brakuje.

W sumie Galaxy Young jest ciekawą propozycją, z niskim metce daje motywację do przyjrzeć się tym niższa zasilanego telefonu, ale widowisko nie powaliło.

Dzięki O2 dla zapewnienia Gaalxy Younga do przeglądu

Aktualna strona: Wprowadzenie i projektowanie

Powiązane posty

  • Koreański Telefony Samsung Galaxy S4 I9500 dwurdzeniowy Koreański 4.2.1 telefonów komórkowych Android w Pakistanie Szczegóły Specyfikacja: GRATIS / wysyłki Opis produktu: Samsung Galaxy S4 I9500 Dual ...

  • Z dowolnego ekranu, dotknij i przytrzymaj klawisz home: aby uzyskać dostęp do menedżera zadań postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Stuknij ikonę menedżera zadań. Dostępne są następujące opcje: Aktywne aplikacje. Wyświetla ...

  • Trzy czynniki, które należy zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupów online, Ahaa, jego dobra dyskusja dotycząca tego artykułu w tym miejscu na tej stronie internetowej, czytałem wszystko, co więc w tym czasie ja również komentowanie na ...

  • Jak naprawić Samsung LN46C630 migotanie ekranu Wydanie Wyświetl wszystkie przedmioty Samsung LN46C630 telewizor ma znany problem migotania ekranu po gwarancja wygasła. Zamiast płacić $ 150 at Państwa ...

  • Android Phone O Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S jest zasilany smartphone Android opracowany i zaprojektowany przez firmę Samsung Electronics Słuchawka mobilnej zostało wyprodukowane z 2 kilkunastu ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/ile-gb-samsung-galaxy-młodych.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/ile-gb-samsung-galaxy-młodych.php on line 124