Ile szpilki iPad 3

IPad mini został podobno za prawie tak długo, jak długo istnieje oryginalny iPad, ale nie było jasne na początku, jak wiele z tych pogłosek były oparte na faktach, a ile były oparte na nadziei. Nadzieję, że to, na mniejsze, bardziej przenośne typu tablet, które przyniosłoby dostęp do całego ekosystemu Apple miał do zaoferowania w pakiecie można łatwo trzymać w jednej ręce. Konkretnie, pakiet bardziej przystępne niż 10-INCHER.

Ile szpilki iPad 3

IPad mini wygląda o wiele bardziej jak wysadzonego iPod touch niż skurczonej dół czwartej generacji iPada.

Jabłko chciał być bardzo jasne na jego produktów pakowanych iPad mini uruchomić zdarzenia, że ​​to nie jest tylko skurczona dół iPad. I rzeczywiście, że zaczyna się od zupełnie innej sprawie projektu. Podczas drugiego, trzeciego i czwartego pokolenia iPadów wszystkie zostały mniej lub bardziej do odróżnienia tego, iPad Mini jest aluminium anodowane powrotem wygląda zupełnie inaczej. W rzeczywistości, cała sprawa wygląda o wiele bardziej jak wysadzonego piątej generacji iPod touch niż skurczonej dół czwartej generacji iPada.

Sam profil jest bardziej zaokrąglony niż pełnowymiarowego iPada, brakuje ostry stożek na krawędziach. To, jak przypuszczamy, daje trochę więcej miejsca na baterię w środku, ale również sprawia, że ​​to bardziej wygodne do noszenia łupków. Krawędzie na 10-calowego iPada można pokroić w ręku jeśli ten rodzaj, który przenosi je gdziekolwiek jesteś. Nie tak z mini.

Oczywiście, że pomogło w znacznym stopniu przez spadek wagi tutaj. WiFi-only iPad mini waży zaledwie 0,68 funtów (308 gramów), która jest mniejsza niż połowa wagi czwartej generacji iPada. Jest on znacznie cieńszy też na 7.2mm (vs. 9,4) i mierzy 7,87 x 5,3 cala (200 x 135mm) Z drugiej wymiarach. Wewnątrz tej płaszczyźnie jest 7,9 cala, 1024 x 768 IPS LCD, który ma znacznie mniejsze bezels niż w przypadku innych iPadów. To dzięki tym bezels że wyświetlacz tej wielkości mogą być trzymane w łupków tej wielkości, ale mimo, że 5,3-calowy rozpiętość poziomu może być trochę problem dla niektórych.

Radość z tabletem 7-calowy idzie całej biurze lub lotnisku, trzymając w jednej ręce tabliczkę jednocześnie dotykając dala na to z drugiej strony.

Ile szpilki iPad 3

Dla nas, radość z tabletem 7-calowy idzie całej biurze lub lotnisku, trzymając w jednej ręce tabliczkę jednocześnie dotykając dala na to z drugiej strony. Nexus 7. z proporcji 16: 9, jest stosunkowo wąski i łatwy do przenoszenia pewnie jedną ręką - nawet przez tych, których rękawiczki są rozmiarze S. z iPad mini, przytrzymując łupków w ten sam sposób może być nieco z zasięgiem. Edytor ten, który nosi XL rękawice, nie było problemu z palming Littler iPada, ale kiedy przekazał go do innych, przysmak palcach ludzi czasami starał się trzymać go bezpiecznie.

W chude bezels po obu stronach rzeczywistości zaostrzyć ten problem do pewnego stopnia, jak ci, którzy muszą pętli kciukiem wokół przedniej części urządzenia, gdy trzymając go są zmuszeni umieścić ten kciuk prawej na wyświetlaczu. Na szczęście każda aplikacja staraliśmy obchodzić tę sytuację bez problemu, Kindle i iBooks toczenia stron i działające normalnie nawet z tego zbłąkanego przeciwstawne członka podejmowania kwadratowy kontakt na digitizer.

Ogólnie rzecz biorąc, tablet jest bardzo miły w dotyku; jego cienkość i lekkość są oba atrybuty, które muszą być postrzegane z pierwszej ręki. To 7.2mm głębokość jest dokładnie taka sama jak w czwartej generacji iPod touch. które nawet dzisiaj jest urządzeniem imponująco smukły. Przeanalizowaliśmy czarny model, w którym znajduje się ciemną oprawę i anodyzowane powrót do meczu. Fajnie i matowa w dotyku, co możemy znaleźć bardzo atrakcyjne, ale czas pokaże, jak trwała ta czarna wersja będzie udowodnić. Ci, którzy są przeciwni zarysowania może warto pomyśleć o białym i srebrnym odmiany, które będą prawdopodobnie ukryć te oznaczenia nieco lepiej.

Ile szpilki iPad 3

Układ przycisków jest znany, ale inaczej. Przełączniki typu rocker głośności i blokady orientacji znajdują się na górnej części po prawej stronie, ale tutaj w górę iw dół są odrębne przyciski, a nie jak zintegrowany rocker na pełnowymiarowego iPada. To nie podoba się również trójdrożny rocker znaleźć na najnowszym iPodzie nano. która posiada wbudowany przycisk play / pause. To trochę niefortunne, ponieważ chcielibyśmy, aby zobaczyć, że znajdzie swoją drogę w poprzek linii produktów, ale może to będzie w przyszłych wersjach. (Tak, jesteśmy spodziewałem się więcej.)

Przycisk zasilania znajduje się top, wygląd i samopoczucie bardzo podobny do tych na starszych iPadów. Istnieje niewielka szczelina do mikrofonu się również tam, az drugiej strony, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, które dolców trend dolnym umieszczenia znaleźć na prawie każde urządzenie mobilne Apple. Po lewej stronie nic urządzenia, a na dole, gdzie jest złącze Błyskawica żyje. Podobnie jak iPhone 5, które złącze jest otoczony przez dwa zestawy dwóch rzędów otworów, wiercone aby dźwięk urządzenia na zewnątrz. Jest głośno i racjonalnie, ponieważ jest to na dole nie z tyłu, dźwięk jest bliżej do podróży w odpowiednim kierunku, aby spełnić Twoje uszy, ale to wciąż mniej niż idealny wrażenia słuchowe. Będziemy chcieli zestaw słuchawek, które - podobnie jak w przypadku innych iPadów, nie zostały uwzględnione.

Jedyny inny przycisk znajduje się z przodu, mniejszej wersji tego samego przycisku Home znaleźć na iPada. Co ciekawe, jest jeszcze mniejszy niż przycisk na iPhone, co rzeczywiście jest bardzo drobna. Około powrotem, istnieje tylko jeden szczegół martwić się z: zespołu soczewek dla kamery iSight 5 megapikseli nadziewane w lewym górnym rogu. To się w połączeniu z 1,2-megapikselowym FaceTime HD środkowej cięcia w maskownicy na szczycie LCD.

Mini właściciele mogą mieć do czynienia z jakimś rozdzielczości zazdrości, ale przynajmniej nie zabraknie w żadnym innym zakresie.

Nie, to nie jest Retina, ale zachowując taką samą rozdzielczość jak monitor 10-calowy skurczona dół do 7,9 oznacza niezbędną impuls w gęstości pikseli: 163ppi. To miłe wzrost w stosunku do iPad 2 jest 132ppi, ale wciąż jest daleki od 264ppi części czwartej generacji iPad - nie wspominając, iPhone 5 w 326dpi. Oczywiście oznacza to, że tekst nie jest nawet w przybliżeniu tak ostre jak w nowszych iPadów, ale to wciąż bardzo ładnie wyglądający wyświetlacz.

W rzeczywistości okazało się, że jasność i odwzorowanie kolorów należy poprawić na iPad 2, porównywalną do najnowszych wyświetlaczy Retina. Kolory są bardzo miłe dla oka, a kąty oglądania, jak zawsze z wyświetlaczem Apple nie zawodzi. Można kolejce jak najwięcej znajomych, jak chcesz i siedzieć im ramię w ramię, wszyscy będziemy mieli jasny, wyraźny obraz. Tak, właściciele mini może mieć do czynienia z jakimś rozdzielczości zazdrości, ale przynajmniej nie zabraknie w żadnym innym zakresie.

Wydajność i żywotność baterii

IPad mini pracuje dwurdzeniowy procesor 1GHz z 512MB pamięci RAM, tak samo jak w iPad 2 i jako taka rzuca te same wyniki benchmarków i ogólne osiągi. Geekbench uśrednia się w 751 i GLBench pokazuje 24 fps w teście 2,5 Egipt HD. Benchmark SunSpider JavaScript kończy się 1,426ms.

Powiązane posty

  • Skocz do sekcji: Jednym z głównych ulepszeń dotyczących nowego iPada 4 jest aparat mówimy przejście z 0.7MP (co samo w sobie było przejście z żadnym aparatem w ogóle) do oferty 5MP. To jest...

  • Czy 16GB mało pamięci na następne iPadzie? Stałe składowanie stan jest niesamowite. Poza tym jego prędkości, które znacznie wyprzedza napędów mechanicznych, SSD oferuje korzyści opakowaniowych. Dyski są małe ...

  • Skocz do sekcji: Jednym z głównych ulepszeń na iPad 3 jest aparat mówimy przejście z 0.7MP (co samo w sobie było przejście z żadnym aparatem w ogóle) do oferty 5MP. Jest to stosunkowo ...

  • Apple Nowy iPad jest 3,1-megapikselowy Party Najnowszy tablet z Cupertino nie wygląda zupełnie inaczej, ale pochodzi z 4G LTE oraz ekran super wysokiej rozdzielczości. Skutek: Uważamy, że Apple chce ...

  • Jak ostatni iPad firmy Apple w porównaniu do ostatniego? Strona 1 z 2: Apple zajęty ostatnio. Zaledwie kilka tygodni po odsłonięciu iPhone 6 i iPhone 6 Plus. to zaprezentował zupełnie nowe iPady w formie ...