Jak mogę pobrać latarkę do mojego telefonu

Zapalić mojego telefonu z Windows Live

Po zalogowaniu się w telefonie z Windows Live ID, jesteś pozbycia cały szereg sposobów, aby zachować swoje dane pod ręką, bez względu gdzie jesteś, za pomocą czegoś, co nazywa chmura. Chmura jest jak własne wyznaczone miejsce w internecie, gdzie można zachować wszystko, co chcesz, aby być w stanie zobaczyć, udział, czy z dowolnego komputera lub z Windows Phone. Można synchronizować kontakty, kalendarz, notatki programu OneNote, zdjęcia, dokumenty i oczywiście swój e-mail.

Jak mogę pobrać latarkę do mojego telefonu

Po zalogowaniu się w telefonie, można szybko uchwycić rzeczy, kiedy jesteś z dala od komputera (zdjęcia, rozważania, terminy, nowe kontakty, listy zakupów, pomysły historia, coś usłyszeć.), A następnie akcje, organizować , edytować i archiwizować je przy następnym usiąść przy komputerze.

Oto przegląd niektórych z tych rzeczy, które możesz zrobić, kiedy zalogować się przy użyciu identyfikatora Windows Live ID. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do telefonu na WindowsPhone.

Twoje kontakty zapisane i poręczny

Windows Live to łatwy sposób, aby zachować wszystkie swoje kontakty i zapisane w pogotowiu z telefonu lub z komputera. Można importować istniejące kontakty z innych kont e-mail (Google, Yahoo, wymiana i inne), a za każdym razem dodać nowy kontakt w telefonie można zapisać go do programu Windows Live.

Następnie, za każdym razem można dostać nowy telefon, wszystko co musisz zrobić, to dodać swoje konto Windows Live, a kontakty zostaną automatycznie zsynchronizowane z telefonem.

Jeśli masz kontakty zapisane w programie Outlook na komputerze, patrz Importuj kontakty z mojego komputera, aby dowiedzieć się, jak je z komputera do systemu Windows Live.

Przechowywać pliki, zdjęcia i filmy na onedrive

To może być bardzo wygodne, aby móc dostać się do Twoich dokumentów bez względu na to gdzie jesteś, i Office Mobile można edytować dokumenty Word, PowerPoint i Excel bezpośrednio na telefonie. Można również współpracować na tych samych dokumentach z innymi ludźmi, którzy nie mogą mieć nawet Urząd zainstalowane na ich komputerach.

Można także udostępniać zdjęcia i filmy na onedrive (dawniej SkyDrive). Można dodawać tylko te, które chcesz przesłać, lub automatycznie przesłać dowolne zdjęcie można wziąć na telefonie. Następnie można edytować i organizować je za pomocą programu Windows Live Photo Gallery. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz zdjęcia i filmy akcję.

Jak mogę pobrać latarkę do mojego telefonu

Śledzić telefonie z Find My Phone

Tak szybko, jak zalogować się do telefonu, będziesz zapisał się na Find My Phone. Jeśli kiedykolwiek zgubisz telefon, możesz udać się do mojego telefonu na WindowsPhone na komputerze i zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora Windows Live ID, aby go dzwonił, zablokować go i pokazać wiadomość, usunąć je lub znaleźć go na mapie. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Znajdź zgubiony telefon.

Za pomocą programu OneNote, aby zanotować rzeczy w dół

Jeśli korzystasz już z OneNote, jesteś w na ucztę: można zsynchronizować z telefonem notebooki i edytować je w ruchu, a następnie zobaczyć swoje zmiany na dowolnym komputerze z połączeniem internetowym z mojego telefonu na WindowsPhone.

Jeśli jesteś nowy w OneNote, można użyć go do podjęcia szybkich notatek w ruchu, śledzić takie rzeczy jak listy zakupów, a nawet przechwytywać dłuższe rozważania (jak spontaniczny wiersza). Możesz dodawać zdjęcia i notatki głosowe, too. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Użyj programu Microsoft OneNote Mobile.

Zorganizuj swój czas z kalendarza systemu Windows Live

Po zalogowaniu się w telefonie, można dodawać terminy, spotkania, zadania, daty, albo planuje Live kalendarza systemu Windows, a następnie zobaczyć je z dowolnego komputera w My Phone na WindowsPhone.

W przypadku korzystania z kalendarza Outlook bez serwera Microsoft Exchange, zobacz Kontakty Outlook Sync & Kalendarze na Windows Phone 7 tutorialu w pomocy technicznej firmy Microsoft, aby dowiedzieć się, jak przenieść swoje terminy kalendarza z komputera to Windows Live.

Powiązane posty

  • WhatsApp HTC Obecnie WhatsApp jest jednym z najbardziej popularnych błyskawiczne bezpłatnie aplikacji do obsługi wiadomości, który jest dostępny do użytku na iPhone, Android i wszystkich innych inteligentnych telefonów, które ...

  • 7 Muzyka Pobierz dla Androidem 2016 darmowych aplikacji Istnieje kilka darmowe pobieranie muzyki aplikacje dla telefonów komórkowych z systemem Android, które są Dope i wysoce wydajne. Pobieranie muzyki z tych aplikacji wydaje ...

  • Jak to zrobić: Korzystanie z Dysku Google, aby przesłać zdjęcia z Androidem, iOS smartphone kamery zdobyć tak dobre, że wielu ludzi z nich korzystać zamiast dedykowanych wskaż i pędów. Zarówno sprzętu i oprogramowania ...

  • IPhone. Całkowicie pustego ekranu - Telefon Pierścienie Ale ekranu Czarne IPhone 5S. IOS 8.1.1 / Ekran Całkowicie czarne Ale Ekran dotykowy nadal pracuje gru 10, 2014 Mam iPhone 5s, co ekran jest ...

  • Seks przez telefon (to co słychać) Chcesz wziąć cię ze sobą na nocną pełzania, dziewczyno To co się dzieje, to co się dzieje I póki tu jesteś ", usunąć wszystkie swoje obawy, że to, co się dzieje, to co ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/jak-mogę-pobrać-latarkę-do-mojego-telefonu.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/jak-mogę-pobrać-latarkę-do-mojego-telefonu.php on line 122