W jaki sposób można pobrać pierwszy bank bankowość mobilną

Gdzie mogę pobrać BankMobile Mobile App bankowe?

Dzięki obecności w dół i kosztów operacyjnych w górę, fizyczne oddziały banków idą drogą dinozaura. Na BankMobile, jesteśmy zastępując przestarzałe i nieefektywne modelu biznesowego sektora bankowego z nowym i ulepszonym systemem, który pasuje do współczesnego konsumenta: bankowość mobilna.

W jaki sposób można pobrać pierwszy bank bankowość mobilną

Nasz bezpieczny aplikacja bankowości mobilnej stawia moc banku kompleksowe usługi bezpośrednio do kieszeni, gotowy do wygodnego 24/7 dostęp zawsze i wszędzie tam, gdzie chcesz. Ale zanim będzie można rozpocząć korzystanie z naszej aplikacji, musisz pobrać go w pierwszej kolejności.

Nasz zespół programistów dokonał pobierania aplikacji mobilnej bankowym BankMobile całkowitą bryzę. Czy używasz smartfona z Androidem lub produkt firmy Apple takich jak iPhone, iPad lub iPod Touch, wszystko, czego potrzeba, aby zacząć jest kilka szybkich krany ekranu. Pozwól nam rozbicie go dla Ciebie.

Skąd pobrać aplikację BankMobile

Istnieją dwa miejsca można pobrać darmową aplikację BankMobile Mobile Banking:

1. Użytkownicy Androida - Pobierz naszą aplikację ze strony odtwarzania BankMobile Google.

2. Użytkownicy jabłko (iPod, iPad, iPod Touch) - Pobierz naszą aplikację ze strony BankMobile iTunes Store.

Można wyszukać aplikację bezpośrednio w Google Play lub iTunes Store, ale jeszcze łatwiej korzystać z bezpośrednich linków dostarczonych bezpośrednio na stronie aplikacji BankMobile. Po prostu kliknij preferowaną metodę pobierania i ruszasz!

Aplikacja poprowadzi Cię przez set-up z serii monitów, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy pomyśleć, w czasie potrzebnym na spacer z jednej klasy do drugiej, może być uruchomiony z konta czekowego darmo nowy.

Komórka Kompatybilność Urządzenie: Wymagania systemowe

Nasz zespół programistów zaprojektował aplikację bankowości mobilnej BankMobile być kompatybilność z najbardziej popularnych urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Jest w pełni kompatybilny z:

Jeśli korzystasz z urządzenia z Androidem, musisz w wersji 4.0 lub nowszej. Jeśli używasz produkt firmy Apple, musisz iOS 7.0 lub nowszy.

Nie ma nic gorszego niż aplikacja, która spowalnia telefon i odprowadza swoją żywotność baterii, więc zaprojektowaliśmy naszą aplikację być tak dyskretne, jak to możliwe. Aplikacja BankMobile Mobile Banking wymaga jedynie 12M przestrzeni dla urządzeń z systemem Android, a tylko 24,8 MB na iPhone.

W jaki sposób można pobrać pierwszy bank bankowość mobilną

Jeśli napotkasz żadnych problemów, należy sprawdzić wbudowaną sekcję FAQ o aplikacji za pomoc w rozwiązywaniu problemów. Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Nie martw się - można uzyskać pomoc na żywo z naszym zespołem obsługi klienta poprzez:

 • Wywołanie z nami na 844-WOW-Bank (844-969-2265), od poniedziałku do soboty, 09:00 poprzez 11:00 P.M. EST.
 • Wysyłając do nas na [email protected].

Zawsze szukamy sposobów, aby Twoja aplikacja doświadczenie jeszcze lepiej, więc nie wstydź się dzwoniąc lub wysyłając nam komentarze i sugestie!

Jakie funkcje oferuje aplikację mobilną bankowość Dołącz?

Bezpłatna aplikacja BankMobile stawia arsenał elastycznych funkcji bezpośrednio do rąk, działając jak usprawnione one-stop-shop dla wszystkich Twoich potrzeb bankowych. Możesz:

 • Otwórz konto za pomocą Photo zapisać. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego prawa jazdy lub państwowego dokumentu tożsamości, a aplikacja automatycznie pobierze większość danych osobowych potrzebuje (pod pewnymi warunkami i ograniczeniami).
 • Płacić rachunki tylko poprzez przyciąganie zdjęcie. Co może być prostsze niż to?
 • Wysyłanie pieniędzy do znajomych i członków rodziny. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć to adres e-mail odbiorcy lub numer telefonu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa można skonfigurować indywidualną pytanie zabezpieczające. Można nawet dołączyć notatkę osobistą.
 • Zaloguj się szybko wprowadzając swój 4-cyfrowy PIN.
 • Depozyt sprawdza tam w zaciszu swojej kanapie. Wszystko co musisz zrobić, to zrobić zdjęcie obu stron czeku, wprowadza do kwoty płatności, a aplikacja będzie zapełnić resztę danych. Można wybierać pomiędzy konfigurowania wypłat jednorazowych i powtarzających się płatności - Niezależnie od opcji, jesteś bardziej komfortowe użyciu.
 • Sprawdzić stan konta, nawet bez logowania. Może to było prostsze?
 • Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze (lub po prostu zmęczony współlokatora oddanie dostawy pizzy na karcie), które można umieścić tymczasowych blokad na karcie debetowej w każdej chwili masz na to ochotę. Można również usunąć blokady kiedy chcesz, więc nie ma stresu, jeśli później zmienić zdanie lub muszą dokonać płatności w nagłych wypadkach.
 • Zlokalizować najbliższy bankomat, gdy jesteś poza domem. To prawdopodobnie tuż za rogiem, ponieważ klienci BankMobile korzystać z dostępu do 55.000 płatnych darmowe bankomaty na terenie Stanów Zjednoczonych. To średnie z ponad 1000 bankomatów na stanie!
 • Skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta w przypadku jakichkolwiek pytań, uwag, sugestii lub wątpliwości. Nie wstydź się, to co tu jesteśmy!
 • Otrzymuj powiadomienia wiadomości tekstowych, gdy saldo jest niski, lub gdy stwierdzimy nietypową aktywność na karcie debetowej. Nigdy nie będziesz zaskoczony przez komunikat wystarczających funduszy znowu - nie, że za naszych klientów opłat za tego rodzaju rzeczy, ponieważ jesteśmy jedynym bankiem opłata za darmo narodu.
 • Lubisz co widzisz? Poleć naszą aplikację ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Rozprzestrzeniać miłość!
W jaki sposób można pobrać pierwszy bank bankowość mobilną

Szybkie, zabawa, wolne i łatwe do pobrania - co więcej można prosić w aplikacji bankowej? Dołącz do bankowości mobilnej rewolucji dzisiaj. Nie będziesz rozczarowany.

Powiązane posty

 • Teledysk przez One Direction wykonującego Co Makes You Beautiful, 3GP - Klipy wideo 3GP - Klipy wideo mogą być przesyłane z komputera na telefon komórkowy za pomocą portu podczerwieni, dane ...

 • WhatsApp dla Nokia X2, pobrać i zainstalować WhatsApp dla Nokia X2 to aplikacja, która łączy w sobie bardzo dobrze z Nokia X2. ponieważ, jak wiadomo, jest urządzeniem bardzo koncentruje się na ...

 • To jest to, czego potrzebujesz Skype Lite Pobierz Skype Lite do użytku z LG, Motorola, Nokia, Samsung i Sony Ericsson. Idź do Skype i wpisz "Pobierz Skype Lite" w polu wyszukiwania. Kliknij na...

 • Pobieranie tematy dla telefonów komórkowych W tym artykule opisano, gdzie można znaleźć motywy dla telefonów komórkowych i jak je ściągnąć. Korzystanie z telefonów komórkowych mogą być bardziej przyjemna i interesująca przez ...

 • Lista najlepsze darmowe mp3 muzyka Pobierz Sites - Lista Top 7 Miejsca Oto najbardziej niesamowite lista najlepszych witryn pobierania muzyki mp3. Każdy meloman powinien sprawdzić tę listę. Wszyscy uwielbiają ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/w-jaki-sposb-można-pobrać-pierwszy-bank-bankowość.php on line 140

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/w-jaki-sposb-można-pobrać-pierwszy-bank-bankowość.php on line 140