W jaki sposób można pobrać zdjęcia z google do telefonu

Jak to zrobić: Korzystanie z Dysku Google, aby przesłać zdjęcia z Androidem, iOS

Smartphone kamery zdobyć tak dobre, że wielu ludzi z nich korzystać zamiast dedykowanych wskaż i pędów. Zarówno sprzęt i oprogramowanie na telefony oferują obecnie zaawansowane funkcje, które umożliwiają nawet kiepskie fotografów ma porządnych zdjęć.

Robienie zdjęć to tylko połowa sukcesu dla początkujących fotografów, gdyż stwarza potrzebę, aby te dzieła na komputerze do przechowywania i do innych celów. Im więcej zdjęć można podjąć, tym większe zadanie zachęcając przeniesione na większym ekranie.

W jaki sposób można pobrać zdjęcia z google do telefonu

Biorę dużo zdjęć, zwłaszcza dla oceny dotyczace ZDNet. Mam używany regularnie kilka metod, aby uzyskać zdjęcia wyłączyć telefon i na komputerze. Użyłem starego wiernego metodę wysyłając je do siebie, a innym razem wymieniając kartę pamięci z telefonu do komputera. Żadna metoda była skuteczna, zwłaszcza dla wielu zdjęć.

Niedawno ocurred mi się, że może to dobry sposób, aby uzyskać dużo zdjęć z mojego telefonu i do komputera może być Dysk Google. Im więcej zajrzałem do niej, tym bardziej zdałem sobie sprawę, to będzie działać bez względu na telefon lub komputer używałem.

transfery Zdjęcie obejmować dwa etapy: Pierwsze zdjęcia z telefonu do mojego Dysku Google w chmurze, a dostęp do nich na komputerze. Korzystanie Dysk Google działa dobrze dla mnie jak czasem wykonywania zdjęć z iPhone 4S i innych czasach z Galaxy Note 2. Istnieją aplikacje Dysk Google dla obu iOS i Android, tak to działa na obu telefonach.

Nie zawsze korzystać z tego samego komputera do pracy ze zdjęciami albo, nawet na jednej platformie. Muszę pracować ze zdjęciami na iPada, Chromebook, MacBook lub Windows 8 PC. To dlatego Dysk Google działa tak dobrze dla mnie, jak mogę uzyskać dostępu do przechowywania danych w chmurze z wykorzystaniem wszystkich tych platform / urządzeń.

Wysyłanie zdjęć

Pierwszy etap przesyłania zdjęć do Dysku Google różni się nieco w zależności od tego, czy zdjęcia są na iPhone lub nocie 2. darmową aplikację Dysk Google musi być zainstalowany na telefonie z systemem Android lub iPhone, aby rozpocząć.

W jaki sposób można pobrać zdjęcia z google do telefonu

W nocie nr 2 jest to prosta sprawa, otwierając aplikację Galeria i tagowanie wszystkie dostępne zdjęcia do przesłania. Po dokonaniu rejestracji, uderzając ikonę Share wywołuje menu akcji przedstawioną powyżej. Dysk Google jest opcją, więc dotykając go, a następnie potwierdzając (u góry po prawej) rozpoczyna proces wysyłania w tle. Zjeżdżać obszar powiadomień na ekranie głównym umożliwia sprawdzenie stanu przesyłania. Mam przeniesione aż 50 zdjęć przy użyciu tej metody i to szybko.

Metoda iPhone jest podobny do tego z uwagą 2, ale iOS nie pozwala na wymianę do Dysku Google. Zamiast tego, należy uruchomić aplikację Dysk Google, a następnie naciśnij ikonę "+" w prawym górnym rogu. Na ekranie pojawi się dodawania więc wybierz opcję "Prześlij zdjęcie lub wideo". Spowoduje to przejście do przechowywania zdjęć na iPhone, więc wybierz te, które chcesz przenieść i wciśnij Wyślij. Zdjęcia będą przesyłać szybko.

W przypadku przesyłania dużo zdjęć, można to zrobić za pomocą wi-fi. Prawdopodobnie będzie to szybciej niż przy użyciu 4G i nie będzie hitem na limicie danych.

Twoje zdjęcia są teraz na Dysku Google w chmurze i czeka na ciebie.

Dostępu z komputera

Google Drive może pracować z dowolnej platformy, więc jest to dobry wybór dla mnie. Jest to aplikacja dla Mac, dzięki czemu można uzyskać dostęp do moich plików na Dysku Google bezpośrednio w Finderze. Dysk Google jest wbudowana w Chrome OS, więc mam dostęp z menedżera plików na Chromebooka. Ta sama aplikacja na iOS wykorzystywane na iPhone, aby przesłać zdjęcia służy do uzyskania dostępu do Dysku Google na iPada.

Folder Dysk Google na Mac Finder

Nie ma aplikacja dla Windows 8, ale Google Drive jest dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej. To tak samo łatwe jak na natywnych aplikacji na innych systemów operacyjnych.

Bez względu na to, jaki system jest wykorzystywany do nich dostęp, można wybrać zdjęcia i albo skopiowane lub przeniesione z Dysku Google z pamięci lokalnej. I zazwyczaj je przenieść, bo nie chce, aby utrzymać je na stałe na Dysku Google, ale ci, którzy chcą zostawić je w chmurze można skopiować je do lokalnego przeznaczenia.

Na Mac i Chromebook to technicznie nie jest to konieczne w celu kopiowania zdjęć do pamięci lokalnej, w zależności od tego, co masz zamiar z nimi zrobić. Aby przesłać do edytora blogu lub edycji w edytorze zdjęć mogą być dostępne bezpośrednio z Dysku Google, tak jakby znajdowały się na komputerze lokalnym.

Korzystanie z Dysku Google okazało się zadanie, które było fomerly ból na taki, który jest szybki i łatwy. Z pewnością nie jest to jedyny sposób, aby uzyskać zdjęcia do komputera, ale działa bardzo dobrze dla moich potrzeb.

Powiązane posty

  • WhatsApp HTC Obecnie WhatsApp jest jednym z najbardziej popularnych błyskawiczne bezpłatnie aplikacji do obsługi wiadomości, który jest dostępny do użytku na iPhone, Android i wszystkich innych inteligentnych telefonów, które ...

  • 7 Muzyka Pobierz dla Androidem 2016 darmowych aplikacji Istnieje kilka darmowe pobieranie muzyki aplikacje dla telefonów komórkowych z systemem Android, które są Dope i wysoce wydajne. Pobieranie muzyki z tych aplikacji wydaje ...

  • Zapala się mój telefon z Windows Live Po zalogowaniu się do telefonu z Windows Live ID, jesteś pozbycia cały szereg sposobów, aby zachować swoje dane pod ręką, bez względu gdzie jesteś, za pomocą ...

  • Jak pobierać filmy z Facebooka na Androidzie Całkiem postach Biorąc pod uwagę Facebooka jako największy społecznościowy na platformie WWW i Android jako ostatni szał wśród użytkowników telefonów komórkowych, to zbyt ...

  • Seks przez telefon (to co słychać) Chcesz wziąć cię ze sobą na nocną pełzania, dziewczyno To co się dzieje, to co się dzieje I póki tu jesteś ", usunąć wszystkie swoje obawy, że to, co się dzieje, to co ...


Warning: include_once(/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/w-jaki-sposb-można-pobrać-zdjęcia-z-google-do.php on line 123

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/polish.mobilesbuzz.com/public_html/w-jaki-sposb/w-jaki-sposb-można-pobrać-zdjęcia-z-google-do.php on line 123